4,5



Na základe 19 hodnotení
Excellent PRO | Tixotropný gél PEACHY HEXA - 50g - Efektový gél s trblietavým efektom - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
14,40 €
288,00 € / 1l
plus 6,58 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Vrchné laky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KISS | UV gél na predlžovanie nechtov - 5 ml - Transparentný - Sada s nástrojmi na manikúru14,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
INGLOT O2M Priedušný vrchný náter2 090,00 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Yoshi Top Tempered Diamond 10 ml / 25591 299,00 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tekutý akrylový monomér MollyLac Master Acrylic 100ml109,90 €/1l
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mavala - 43 Bezfarebný - Lak na nechty
4 166,00 €/1l
20,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

GEL EFFECT 3D vrchný náter 11ml
1 330,00 €/1l
14,63 €
Predajca: somnia24

CATRICE Allround 2 in 1 Base Top Coat
443,81 €/1l
4,66 €
Predajca: NutraBestBG

Mavala ColorMatt vrchný lak 10 ml
2 095,00 €/1l
20,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

NEONAIL Top Coat s perleťovým efektom, 7,2 ml
12,99 €
Predajca: BeautyOK

Starostlivosť o nechty Mavala Scientifique K+ Aplikátor pre ženy 4,5 - MAVALA
6 428,89 €/1l
28,93 €
Predajca: Parfumtoi

BINGOSPA 100 % kolagén s kyselinou hyalurónovou 50 ml
638,60 €/1l
34,39 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,93 €
Predajca: AllYour

Delia Cosmetics – Lesklý finišovací lak – Pre lesklé a hladké nechty – Posilňujúci a starostlivostný
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mavala Colorfix Strong Flexible Top Coat 10ml
1 695,00 €/1l
16,95 €
Predajca: Parfumtoi

Victoria Vynn | Top Gun No Wipe Top - transparentný - vzácna konzistencia - Uv-gél - 8 ml
1 102,50 €/1l
8,82 €
Predajca: HAIRSALE

Starostlivosť o nechtovú kožičku Mavapen pre ženy 4,5 - MAVALA
24 500,00 €/1l
24,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

12191 Classy Queen UV lak na nechty Hybrid NeoNail 7,2 ml
1 387,50 €/1l
9,99 €
Predajca: BeautyOK

Mavala Mava Flex sérum 10ml
1 516,00 €/1l
15,16 €
Predajca: NutraBestBG

CLARESA Top No Wipe 5g Glitter Silver
1 224,00 €/1l
6,12 €
Predajca: SimplyBeauty

Clavier Farebná hybridná báza F3 Lollipop, 10 ml
9,23 €
Predajca: MANADA

Victoria Vynn | Top Matte – Transparentný – 8 ml – Bez utierania – Hybridný vrchný lak
1 116,25 €/1l
8,93 €
Predajca: HAIRSALE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Excellent PRO | Tixotropný gél PEACHY HEXA - 50g - Efektový gél s trblietavým efektom - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
- Zažite dokonalý výsledok pre svoje nechty s tixotropným gélom Excellent PRO PEACHY HEXA!
Jedinečná farba a trblietavý efekt
- Excellent PRO Thixotropic Gel vo farbe PEACHY HEXA je inovatívny, jednofázovo vytvárajúci sa gél, ktorý sa dodáva v krásnom brzoskwiniowo-beżowym odtieni roku 2024 s trblietavým brokátom v rôznych veľkostiach. Tento gél umožňuje vytvoriť výnimočný vzhľad manikúry len pomocou gélu bez nutnosti nanášať ďalšie vrstvy farby. Je tiež ideálny ako podklad pre akýkoľvek typ nechtového umenia.
Technické špecifikácie a použitie
- Gél vám ponúka funkciu tekutej pamäte, ktorá vám poskytuje úplnú kontrolu nad aplikáciou. Môžete ho ľahko použiť bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa vám preleje na kožičku. Samonivelizačný výrobok je tiež ideálny na techniku "bez pilovania". Počas polymerizácie sa nedeformuje a zostáva stabilný aj po vytvrdnutí.
- Veľkosť: 50 g
- Farba: PEACHY HEXA
- Konzistencia: hustá
- Tvrdosť: tvrdá
- Krytie: 80%
- Čas vytvrdnutia:
- PRO Master Power 54W (365nm + 405nm): 60 sekúnd
- Ostatné UV/LED lampy (365nm + 405nm): 60-120 sekúnd (v závislosti od výkonu a typu lampy)
- UV lampy (365 nm): 120 sekúnd
Trvanlivosť a univerzálnosť použitia
- S týmto vysokokvalitným gélom môžete realizovať krátke, dlhé a veľmi dlhé predĺženie nechtov. Je ideálny aj na dopĺňanie a vytvrdzovanie prírodných nechtov. Výnimočná trvanlivosť gélu zaručuje, že váš nechtový styling bude odolný počas celého obdobia nosenia a vydrží mechanické namáhanie.
Výhody výrobku
- Jednoduchá aplikácia: Vďaka jeho samonivelačným vlastnostiam môžete bez námahy dosiahnuť dokonalý výsledok.
- Všestranná aplikácia: Ideálne pre techniku "bez pilovania" a pre rôzne dĺžky nechtov.
- Stabilita: Nedeformuje sa počas polymerizácie ani po vytvrdnutí.
- Trblietavý efekt:Trblietavý efekt vytvára očarujúci vzhľad, ktorý upúta pozornosť každého.
- Vysoká priľnavosť: Na dosiahnutie optimálnej priľnavosti sa odporúča pred aplikáciou použiť transparentný základ, ako je napríklad multifunkčný základ Excellent PRO One Coat Grafen.
Najlepšie výhody používania výrobku
- Excellent PRO tixotropný gél PEACHY HEXA vám ponúka vynikajúce riešenie pre váš nechtový dizajn. Vďaka kombinácii jedinečného farebného odtieňa, pôsobivej trvanlivosti a jednoduchej aplikácii sa rýchlo stane neodmysliteľnou súčasťou vašej rutiny starostlivosti o nechty. Vychutnajte si dokonalý zážitok z manikúry a posuňte svoj štýl na vyššiu úroveň!
- Model
- PEACHY HEXA
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900437820
- Model
- PEACHY HEXA
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900437820
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Excellent Pro | Build-up Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - tixotropný gél - efekt broskyňovo zlatý - samovyhladzujúci
353,20 €/1l
17,66 €
Predajca: Tersorte

Excellent PRO | Nástavbový gél 15 g - tixotropný svetloružový - samovyhladzujúci - štúdiová kvalita - na elegantnú manikúru
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Victoria Vynn | Liquid Poly Gel - 02 Sugar Cloud - bielo-ružový - 15 ml - samonivelizačná formula - akrylový gél
870,00 €/1l
13,05 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gél s tixotropickými vlastnosťami, efekt "Morská víla" #1 - 15g - Ružová - Vysoko kvalitný gél na nail art - Vhodný na rôzne použitia
1 223,33 €/1kg
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Postel s čalúneným čelom a záhlavím, rozmery 120x200 cm, s 2 zásuvkami na spodnej časti a latovým roštom, farba: sivá. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
329,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Vynikajúci | Tvoriaci gél - Thixo Light French Pink 50g - Vysoká kvalita - Ideálny pre prírodné nechty - Ideálny pre svadobnú manikúru
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Build-up Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - tixotropný gél - efekt Glow Yellow - samozhladzujúci
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO Acid Primer na odmastenie nechtovej platničky 11ml
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

mini UV lampa 2 v 1 na gélové nechty, prenosná 3W LED lampa na nechty, časové režimy 20s/60s, nabíjanie cez USB, vhodná pre začínajúce DIY salóny, ružová
18,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Akrylový gél Polygel build-up gél na predlžovanie AcrylGel Molly Nails HEMA/Di-HEMA Free Rosie 30 ml
399,67 €/1l
15,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: BVODEShop

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
1 223,33 €/1l
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Akrylový prášok Multi Powder Cover 35 g – odtieň Nude – vysoká priľnavosť – štúdiová kvalita
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Vynikajúci PRO MIG! MIG! GEL Candy Nail Gel 30g
661,00 €/1l
19,83 €
Predajca: Tersorte

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Pudding 15 g – béžový – samovyhladzujúci – s vysokou krycou schopnosťou – ideálny na modeláž nechtov
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Výplňový gél THIXO Rose 15 g – prirodzený vzhľad – samovyhladzujúci – vytvrdzujúci na UV žiarení – profesionálna kvalita
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne
Farba je krásna, jemná a lesklá.
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý stavebný gél
Dá sa dobre spracovať
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gél
Spracovanie nie je práve najlepšie
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Excellent PRO | Tixotropný gél PEACHY HEXA - 50g - Efektový gél s trblietavým efektom - Samonivelizačný - Vysoká kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1l

INGLOT O2M Priedušný vrchný náter
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 090,00 €/1l

Starostlivosť o nechtovú kožičku Mavapen pre ženy 4,5 - MAVALA
24,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
24 500,00 €/1l

Yoshi Top Tempered Diamond 10 ml / 2559
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 299,00 €/1l