4,5



Na základe 19 hodnotení
Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
18,35 €
1 223,33 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Gély na nechty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty266,00 €/1l
11,97 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G101,80 €/1kg
10,18 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa guma gél 10 mliečne biela 45gr.208,00 €/1l
9,36 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn - żel do paznokci UV/LED 15ml - (08) Cover Pink
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Build-Up Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - tixotropný gél - efekt Dreamy Pink&gold - samovyhladzujúci
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Einphasengel 005 - 11 g - Jasne béžová farba - Samozhladzujúci gél - Rýchla aplikácia - UV gél
632,73 €/1kg
6,96 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa builder Soft&Easy glam pink 45 g
269,56 €/1l
12,13 €
Predajca: AllYour

Excellent Pro Thixotropy Gel s účinkom Pinky Princess 15g
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Tvoriaci gél THIXO - francúzsky ružový - 50g - vysoká kvalita - ideálny na nechtový dizajn - UV vytvrdzovanie
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro Cloud Mousse Soft Powder 50g
378,60 €/1kg
18,93 €
Predajca: Tersorte

Clavier | Baby Boomer F04 Sensual Gel - 3g - 3v1 - krémová konzistencia - dokonalá pigmentácia
1 186,67 €/1l
3,56 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn MASTER GEL 05 Krycí rúž 60 g
381,00 €/1l
22,86 €
Predajca: SimplyBeauty

Excellent Pro | Tixotropný gél s jogurtovým efektom – 50 g – mliečne ružová
465,40 €/1kg
23,27 €
Predajca: somnia24

Victoria Vynn | Easy Fiber Gel - True Natural - 15ml - Mikrovlákno - Stavebný - Uv-gél
862,00 €/1l
12,93 €
Predajca: SimplyBeauty

VictoriaVynn Gel Polish Top S. Multicolor kein Wisch 8ml
1 102,50 €/1l
8,82 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa builder gel Soft&Easy gel baby pink 12g
999,17 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Excellent Pro Cloud Mousse Vanilla Cream 15g
562,67 €/1kg
8,44 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Cloud Mousse Lovely Nude – 15 g – samonivelačný gél – gél na nechty
84,40 €/1l
8,44 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Cloud Mousse Sugar Kiss – 50 g – mliečna ružová
289,20 €/1kg
14,46 €
Predajca: HAIRSALE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
- Vysokokvalitný samonivelizačný tixotropný gél na kreatívny dizajn nechtov.
Jedinečné zloženie pre pôsobivé výsledky
- Tixotropný gél Excellent PRO v špeciálnom variante Milky Hexagon je jednofázový, mliečnobiely gél obohatený o trblietavé častice rôznych tvarov a veľkostí. Tento inovatívny gél umožňuje vytvárať štýlové vzory bez použitia hybridných produktov, čím sa výrazne skracuje čas manikúry. Tento gél je ideálny ako základ pre rôzne druhy nechtov, napríklad francúzske nechty, a ponúka funkčnosť aj kreativitu pre vaše nechty.
Podrobnosti o výrobku a špecifikácie
- Tixotropný gél Excellent PRO spája mnoho výhod v jednom výrobku:
- Obsah: 15 g
- Farba: mliečna šesťuholníková
- Konzistencia: viskózna
- Tvrdosť: tvrdá
- Krytie: 80%
- Rýchlosť vyrovnávania: Stredná
- Použitie: Vhodné na krátke, dlhé a veľmi dlhé predĺženia, ako aj na vyplnenie
- Vytvrdzovanie:
- S lampou Excellent PRO Master Power 54W (365nm + 405nm): 60 sekúnd
- S inými UV/LED lampami (365nm + 405nm) a LED (405nm): 60-120 sekúnd (v závislosti od výkonu a typu lampy)
- S UV lampami (365nm): 120 sekúnd
Jednoduché použitie a aplikácia
- Samonivelizačný gél s tiksotropnými vlastnosťami zabezpečuje pohodlnú a rýchlu aplikáciu. Vďaka jeho špeciálnemu zloženiu sa nemusíte obávať pretečenia na okrajoch pokožky. Gél je ideálny pre metódu "bez pilníkovania", ktorá ešte viac uľahčuje pracovný proces. Vďaka vysokej odolnosti voči mechanickému poškodeniu zaručuje tvrdý gél výnimočnú trvanlivosť vášho nechtového stylingu. Na zabezpečenie čo najlepšej priľnavosti gélu sa odporúča pred použitím naniesť priehľadný podklad. Odporúča sa použiť podkladovú bázu Excellent PRO One Coat Multifunction Grafen Base.
Výhody produktu: - Vhodné pre všetky typy gélov, ktoré sú v súlade s požiadavkami na kvalitu
- Vysoká kvalita:Excellent PRO tixotropný gél ponúka prvotriednu kvalitu, ktorá zaručuje profesionálne výsledky.
- Úspora času: Možnosť pracovať bez hybridných produktov výrazne skracuje čas potrebný na manikúru.
- Všestrannosť: Ideálny na rôzne techniky predlžovania nechtov a kreatívne návrhy.
- Jednoduché použitie: Samonivelačné vlastnosti zabezpečujú jednoduchú a nekomplikovanú aplikáciu.
- Dlhotrvajúce výsledky: Vysoká odolnosť voči mechanickým vplyvom pre pôsobivú trvanlivosť vašich nechtov.
Najlepšie výhody používania tohto výrobku
- Tixotropný gél Excellent PRO spája najvyššiu kvalitu s jednoduchým použitím, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre profesionálnych nechtových dizajnérov aj amatérskych majstrov. Využite výhody rýchlej aplikácie, všestrannosti a dlhotrvajúcich výsledkov, vďaka ktorým budú vaše návrhy nechtov žiariť.
- Model
- Milky Hexagon
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900439084
- Model
- Milky Hexagon
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900439084
Bez signálneho slova
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Pudding 15 g – béžový – samovyhladzujúci – s vysokou krycou schopnosťou – ideálny na modeláž nechtov
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Thixotropie Gel Peachy Hexa 15g - Samonivelizačný - Glitter - UV gél s efektom
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Odmasťovač nechtov 11ml - Odmasťovač na prírodné nechty - Vysoká priľnavosť - Profesionálna kvalita
218,18 €/1l
2,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | One Coat Top Shine & More – 11 g – vysoký lesk – UV lakovanie – odolný proti poškriabaniu a s dlhotrvajúcim účinkom
594,55 €/1l
6,54 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Multifunkčná grafenová základná vrstva – 11 g – samonivelačná – vysoká odolnosť – pre hybridné laky
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo Cover Light 50g - Odtiene pokožky - Samovyrovnávací - Chránený UV žiarením - Profesionálna kvalita
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Jednofázový MIG! MIG! - 30g - Jemná ružová farba - Samozhladzujúca sa - Flexibilná - Dlhotrvajúca
132,00 €/1l
13,20 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Einphasengel 005 - 11 g - Jasne béžová farba - Samozhladzujúci gél - Rýchla aplikácia - UV gél
632,73 €/1kg
6,96 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Stavebný gél THIXO – Deep Lavender – 15 g – samonivelačný – ideálny na zdobenie nechtov
560,00 €/1kg
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Bonder No Acid – 11 ml – bez kyselín – optimálna priľnavosť – príprava nechtov
10,94 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Vynikajúci | Tvoriaci gél - Thixo Light French Pink 50g - Vysoká kvalita - Ideálny pre prírodné nechty - Ideálny pre svadobnú manikúru
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Výplňový gél THIXO Rose 15 g – prirodzený vzhľad – samovyhladzujúci – vytvrdzujúci na UV žiarení – profesionálna kvalita
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Olej na nechty Bubble Gum – 10 ml – intenzívna starostlivosť – pre zdravú kožtičku – s pipetou
1 053,00 €/1l
10,53 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo - Kávová béžová farba, 15 g - Samoliehovací - Vysoko krycí - Chránený UV žiarením
549,33 €/1kg
8,24 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gelatix 2.0 Bambi – 50 g – gél Galarette – ideálny na francúzsku manikúru – bez HEMA – profesionálna kvalita
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Victoria Vynn - żel do paznokci UV/LED 15ml - (08) Cover Pink
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Čistič na nechty 1000 ml – odmasťovač na nechty – profesionálna kvalita – kozmetický čistič
15,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Excellent PRO | Nástavbový gél 15 g - tixotropný svetloružový - samovyhladzujúci - štúdiová kvalita - na elegantnú manikúru
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | One Coat Ultrabase s kyselinou – 11 g – Vysoká priľnavosť – Ideálny pre problematické nechty – Kvalita ako zo salónu
1 375,45 €/1l
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO Acid Primer na odmastenie nechtovej platničky 11ml
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Lepidlo na nechty – 7 g – silné – rýchloschnúce – na tipy a nail art
2,16 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers
320,00 €/1l
9,60 €
Predajca: HAIRSALE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne
Farba je krásna, jemná a lesklá.
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý stavebný gél
Dá sa dobre spracovať
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gél
Spracovanie nie je práve najlepšie
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

Excellent PRO Builder Thixo Dirty Pink Gél na nechty 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 90gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,53 €
Predajca: HAIRSALE
217,00 €/1l

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 5 -12g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
18,58 €/1kg

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
9,60 €
Predajca: HAIRSALE
320,00 €/1l

Excellent Pro | Gelatix 2.0 Bambi – 50 g – gél Galarette – ideálny na francúzsku manikúru – bez HEMA – profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro | Jednofázový MIG! MIG! - 30g - Jemná ružová farba - Samozhladzujúca sa - Flexibilná - Dlhotrvajúca



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
13,20 €
Predajca: HAIRSALE
132,00 €/1l

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel THIXO - Hlboká fialová - Automaticky vyhladzujúci - Chránený UV žiarením - 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro Gelatix 2.0 Ragazzo Nail Gel Jelly 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G
10,18 €
Predajca: HAIRSALE
101,80 €/1kg

Claresa guma gél 10 mliečne biela 12gr.
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
598,33 €/1l

CLARESA RUBBER CONSTRUCTING GEL 1 UV/LED lak na nechty na predlžovanie 90g
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

Claresa guma gél 10 mliečne biela 45gr.
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
208,00 €/1l

Claresa Gumový gél 7 Soft Lilac 90gr.
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GÉL 9 UV/LED 90g DUDE RUBBER Ružový
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
215,70 €/1l

Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GEL 11 UV/LED lepidlo na nechty na predlžovanie 90g
16,85 €
Predajca: HAIRSALE
187,22 €/1l

Claresa gumový gél 6 12g
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
480,00 €/1kg