4,5



Na základe 19 hodnotení
Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo Cover Light 50g - Odtiene pokožky - Samovyrovnávací - Chránený UV žiarením - Profesionálna kvalita
21,76 €
435,20 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Gély na nechty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn Salon Build Gel UV/LED č. 01 úplne číry, bezfarebný, 50 ml106,80 €/1kg
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty266,00 €/1l
11,97 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.266,00 €/1l
11,97 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Einphasengel 005 - 11 g - Jasne béžová farba - Samozhladzujúci gél - Rýchla aplikácia - UV gél
632,73 €/1kg
6,96 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Tvoriaci gél THIXO - francúzsky ružový - 50g - vysoká kvalita - ideálny na nechtový dizajn - UV vytvrdzovanie
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Builder Thixo Purple Nail Builder Gel 50g
278,00 €/1kg
13,90 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn - żel do paznokci UV/LED 15ml - (08) Cover Pink
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Builder Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - Builder Gel - Thixotropy Crazy Bride - Self-smoothing
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Base Build Gel UV/LED
480,00 €/1l
7,20 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Build-Up Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - tixotropný gél - efekt Dreamy Pink&gold - samovyhladzujúci
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

CLARESA RUBBER CONSTRUCTING GEL 1 UV/LED lak na nechty na predlžovanie 12g
416,67 €/1l
5,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Akrylový prášok Multi Powder - 10 g - Priehľadný - Vysokej kvality, univerzálny, dlhotrvajúci
4,56 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G
101,80 €/1kg
10,18 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Gel Polish 418 Maybe Pink - 8ml - Neónovo ružová - Vysoko kvalitný hybridný lak - vhodný pre UV/LED
1 030,00 €/1l
8,24 €
Predajca: HAIRSALE

REMOVER Soak Off Manicure odlakovač na gélové laky a akryl 1000 ml
20,07 €/1l
20,07 €
Predajca: SimplyBeauty

Excellent Pro Builder Gel Economic Cover Nice 50g
241,20 €/1kg
12,06 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Mega Base Gel PINK Hybridná báza 8ml Prekrytie rekonštrukcie
1 102,50 €/1l
8,82 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Soft&Easy Gél Na Nechty - Číry 45G
144,40 €/1kg
14,44 €
Predajca: Zeitburg

Excellent Pro Cloud Mousse Rose Sand 50g
144,60 €/1l
14,46 €
Predajca: HAIRSALE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Excellent PRO | Builder Gel Thixo Cover Light 50g - Farba pokožky - Samovyhladzujúci - UV vytvrdzovanie - Profesionálna kvalita
- Vysokokvalitný stavebný gél na dokonalú modeláž nechtov
Jednoduchá profesionálna úprava nechtov
- Excellent PRO Builder Gel Thixo Cover Light je samovyhladzovací gél v univerzálnom farebnom odtieni svetlej, teplej béžovej farby, ktorý je ideálny pre väčšinu odtieňov pleti. Vďaka tikotropným vlastnostiam umožňuje jednoduchú a presnú aplikáciu, takže sa nemusíte obávať pretečenia gélu na okrajoch kožičky. Tento gél je vhodný pre skúsené nechtové dizajnérky v salónoch aj pre amatérske nechtové umelkyne doma.
Všestranné možnosti aplikácie
- Stavbársky gél je ideálny na modelovanie krátkych aj dlhých predlôh na nechty, a to na šablóny aj na tipy. Možno ho použiť aj na revíziu a spevnenie prirodzenej nechtovej platničky. Aplikácia je rýchla a nekomplikovaná a gél spoľahlivo tvrdne pri rôznych svetlách.
- Veľkosť: 50 g
- Farba: vo farbe kože
- Konzistencia: bežná
- Čas vytvrdzovania:
- ( 365nm + 405nm): 60 sekúnd
- S inými UV/LED lampami (365nm + 405nm) a LED (405nm): 60-120 sekúnd (v závislosti od výkonu a typu lampy)
- S UV lampou (365 nm): 120 sekúnd
Vysokokvalitné vlastnosti pre profesionálne výsledky
- Gél Excellent PRO Builder sa vyznačuje vysokou tvrdosťou a mierou pokrytia 80 %. Ponúka strednú rýchlosť vyrovnávania, ktorá umožňuje presné tvarovanie nechtov. Tento gél je ideálny nielen na kreatívny dizajn nechtov, ale aj na každodennú starostlivosť o nechty.
Výhody výrobku: - je vhodný na úpravu nechtov
- Špeciálne zloženie umožňuje bezproblémovú aplikáciu bez toho, aby gél stekal.
- Univerzálnosť: Ideálny na rôzne druhy predlžovania nechtov, či už krátkych alebo dlhých, ako aj na spevnenie prírodných nechtov.
- Samovyhladzovanie: Zabezpečuje hladký a rovnomerný povrch bez dodatočnej úpravy.
- Vysokokvalitné vytvrdzovanie: Vytvrdzuje rýchlo a spoľahlivo pod UV a LED lampami, vďaka čomu je aplikácia efektívna.
- Profesionálna kvalita: Vyvinutý pre profesionálov v salónoch, ponúka prvotriedne výsledky aj pre domácich používateľov.
Najlepšie výhody používania výrobku
- So zariadením Excellent PRO Builder Gel Thixo Cover Light sa rozhodujete pre výrobok, ktorý vám ponúka nielen jednoduché použitie, ale aj prvotriedne výsledky. Vychutnajte si výhody samovyhladzujúceho, univerzálneho a profesionálneho gélu na nechty, ktorý je ideálny pre vaše individuálne potreby. Zažite slobodu kreativity a posuňte svoju tvorbu nechtov na vyššiu úroveň!
- Rozmery
- 50g
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900430180
- Rozmery
- 50g
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900430180
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
1 223,33 €/1l
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO Builder Thixo Dirty Pink Gél na nechty 50g
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Pudding 15 g – béžový – samovyhladzujúci – s vysokou krycou schopnosťou – ideálny na modeláž nechtov
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Nástavbový gél 15 g - tixotropný svetloružový - samovyhladzujúci - štúdiová kvalita - na elegantnú manikúru
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo Cover Light 15g - Tiksotropický - Samovyrovnávací - Odtiene farieb pleti
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Multifunkčná grafenová základná vrstva – 11 g – samonivelačná – vysoká odolnosť – pre hybridné laky
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Tvoriaci gél THIXO - francúzsky ružový - 50g - vysoká kvalita - ideálny na nechtový dizajn - UV vytvrdzovanie
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Thixotropie Gel Peachy Hexa 15g - Samonivelizačný - Glitter - UV gél s efektom
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Cover 15 g – béžová farba – samonivelačný – vytvrdzovanie UV žiarením – profesionálna kvalita
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Vynikajúci | Tvoriaci gél - Thixo Light French Pink 50g - Vysoká kvalita - Ideálny pre prírodné nechty - Ideálny pre svadobnú manikúru
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélová podkladová báza Thixo Light Skin 15g - Automaticky vyhladzujúca - UV krycí gél - Prírodný vzhľad
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Cover 50 g – béžový – samovyhladzujúci – vytvrdzovanie UV žiarením – modeláž nechtov
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Výplňový gél THIXO Rose 15 g – prirodzený vzhľad – samovyhladzujúci – vytvrdzujúci na UV žiarení – profesionálna kvalita
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers
320,00 €/1l
9,60 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Odmasťovač nechtov 11ml - Odmasťovač na prírodné nechty - Vysoká priľnavosť - Profesionálna kvalita
218,18 €/1l
2,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo Cover Medium 15g - Béžová/Róza - Samovyrovnávací - UV gélový lak
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo - Kávová béžová farba, 15 g - Samoliehovací - Vysoko krycí - Chránený UV žiarením
549,33 €/1kg
8,24 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | One Coat Ultrabase s kyselinou – 11 g – Vysoká priľnavosť – Ideálny pre problematické nechty – Kvalita ako zo salónu
1 375,45 €/1l
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélový systém Thixo Real Candy 50g - Ružová - Samovyrovnávací - Tixotropný - Krycie vlastnosti 90 %
319,60 €/1l
15,98 €
Predajca: Tersorte

Excellent Pro | Stavebný gél THIXO – Deep Lavender – 15 g – samonivelačný – ideálny na zdobenie nechtov
560,00 €/1kg
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | One Coat Base+ Fiber 01 – priehľadný – multifunkčný podklad na nechty – posilňuje a chráni
632,73 €/1l
6,96 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | nánosový gél Economic Cover 30g - farba pleti - samovyhladzujúci - vysoká priľnavosť - UV gél
320,00 €/1l
9,60 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Čistič na nechty 1000 ml – odmasťovač na nechty – profesionálna kvalita – kozmetický čistič
15,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nail Primer 10 ml - Primer na gélové nechty UV a LED - Profesionálna príprava na nechty - Primer na akrylové nechty - Primer na nechty - Príprava na nechty
312,00 €/1l
3,12 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Builder Gel - Skrášľujúci podkladový gél pre hybridné nátery - Builder Gel - Thixotropy Pinky Pink - Samovyhladzujúci
448,00 €/1l
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Vrchný lak 10 ml - Vrchný lak bez potnej vrstvy - Vrchný UV lak na gélovú a hybridnú manikúru - Profesionálny UV vrchný lak - Vrchný UV lak na nechty
54,50 €/1l
5,45 €
Predajca: HAIRSALE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne
Farba je krásna, jemná a lesklá.
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý stavebný gél
Dá sa dobre spracovať
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gél
Spracovanie nie je práve najlepšie
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

Excellent PRO Builder Thixo Dirty Pink Gél na nechty 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 90gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,53 €
Predajca: HAIRSALE
217,00 €/1l

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 5 -12g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
18,58 €/1kg

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
9,60 €
Predajca: HAIRSALE
320,00 €/1l

Excellent Pro | Gelatix 2.0 Bambi – 50 g – gél Galarette – ideálny na francúzsku manikúru – bez HEMA – profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro | Jednofázový MIG! MIG! - 30g - Jemná ružová farba - Samozhladzujúca sa - Flexibilná - Dlhotrvajúca



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
13,20 €
Predajca: HAIRSALE
132,00 €/1l

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel THIXO - Hlboká fialová - Automaticky vyhladzujúci - Chránený UV žiarením - 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro Gelatix 2.0 Ragazzo Nail Gel Jelly 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G
10,18 €
Predajca: HAIRSALE
101,80 €/1kg

Claresa guma gél 10 mliečne biela 12gr.
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
598,33 €/1l

CLARESA RUBBER CONSTRUCTING GEL 1 UV/LED lak na nechty na predlžovanie 90g
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

Claresa guma gél 10 mliečne biela 45gr.
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
208,00 €/1l

Claresa Gumový gél 7 Soft Lilac 90gr.
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GÉL 9 UV/LED 90g DUDE RUBBER Ružový
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
215,70 €/1l

Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GEL 11 UV/LED lepidlo na nechty na predlžovanie 90g
16,85 €
Predajca: HAIRSALE
187,22 €/1l

Claresa gumový gél 6 12g
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
480,00 €/1kg