KORIKA Superfruits Moisture Glow Cream 50 ml
21,33 €
426,60 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Hydratačné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Whamisa Cactus Inner Skin Moisture Bouncy Serum (52 ml)966,54 €/1l
50,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
LAVERA Balzam po opaľovaní s organickou aloe a organickým bambuckým maslom99,95 €/1l
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Esfolio Łagodząca ampułka do twarzy, 30ml216,33 €/1l
6,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Penaten 905798, 150 ml, Dermatologicky testované65,20 €/1l
9,78 €
Predajca: M_plus_L

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
9 580,00 €/1l
9,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eloderm, Balsam nawilżający, 400 ml
40,52 €/1l
16,21 €
Predajca: Tersorte

Krém Melem Mpantehnol 40 ml
195,00 €/1l
7,80 €
Predajca: Trendery

Botanicapharma Harniprofen-Creme 500 ml
85,78 €/1l
42,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

PEGAPANTHENOL Creme
106,00 €/1l
3,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aknederm Creme H, 30 g CRE
569,00 €/1kg
17,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Locobase Repair Creme 50 g
187,14 €/1kg
13,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
71,74 €/1kg
18,15 €
Predajca: AbisZ-Markt

Alter Heideschafer, Maść arnikowa, 250 ml
46,60 €/1l
11,65 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Isdin Isdinceutics Hyal.Moisture empfind.Creme 50 g
1 007,20 €/1kg
50,36 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cebralin Quitamanchas Axilas Elimina Olores 300ml
31,00 €/1l
9,30 €
Predajca: Parfumtoi

EUBOS HAUTBALSAM, 200 ml Creme
10 950,00 €/1kg
10,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Atopiclair Creme, 100 ml CRE
303,40 €/1l
30,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sorion Creme 50 g
479,71 €/1kg
32,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Herbamedicus Glukosamínový krém upokojujúci a vyživujúci 250 ml
9,88 €/1l
2,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

Isdin Velastisa Vulvárny hydratačný krém 30g
794,33 €/1kg
23,83 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KORIKA Superfruits Moisture Glow Cream 50 ml - - intenzívne hydratuje a zanecháva pleť sviežu a pružnú - vytvára ochrannú bariéru proti škodlivým vplyvom prostredia - rozjasňuje pleť a zlepšuje jej celkový vzhľad - krém sa rýchlo vstrebáva vďaka ľahkej konzistencii a nezanecháva mastný film Zažite dokonalú rovnováhu hydratácie a ochrany. KORIKA SuperFruits Moisture Glow Cream je ako osvieženie pre unavenú pleť. Kombinácia šťavnatého výťažku z vodného melóna, niacínamidu a hydrolyzovaného kolagénu viaže vlhkosť tam, kde ju vaša pleť najviac potrebuje. Rýchlo sa vstrebáva, zjemňuje pleť a chráni ju pred škodlivými vplyvmi prostredia. Rozžiarená tvár plná vitality je na dosah.
- Hmotnosť
- 248 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ZLOŽENIE: VODA, GLYCERÍN, DIMETIKÓN, HYDROGENOVANÝ POLYDECÉN, DIPROPYLÉNGLYKOL, CETEARYLALKOHOL, TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRÍKOVÝ, 1,2-HEXANEDIOL, NIACINAMID, GLYCERYL STEARÁT SE, DICAPRYLYLKARBÓNAT, POLYGLYCERYL-10 KAPRYLÁT/KAPRÁT, CETEARYL OLIVÁT, EXTRAKT Z PLODOV ARBUZU (CITRULLUS LANATUS), XYLITYLGLUKOSIDA, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, KYSELINA MANDLOVÁ, KYSELINA GLUKÓNová, HYDROXID SODNÝ, LACTOBIÓNová KYSELINA, HYALURÓNAT SODNÝ KRÍŽOVÝ POLYMÉR, FILTRÁT SLIZU ŠNEKA, HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN, SORBITAN OLIVÁT, BETAÍN, POLYAKRYLÁT-13, MASLO Z BUKVY (BUTYROSPERMUM PARKII), KRÍŽOVÝ POLYMÉR DIMETIKÓNU/VINYL DIMETIKÓNU, BUTYLÉNGLYKOL, HYDROGENOVANÝ POLYIZOBUTÉN, ALANTOÍN, XANTOVÁ GUMA, POLYGLYCERYL-10 LAURÁT, ETYLHEXYL PALMITÁT, ADENOSÍN, SORBITAN ISOSTEARÁT, TOKOFEROL, FENOXYETANOL, PARFÉM.
- Výrobca
- KORIKA
- EAN kód
- 8053689496307
- Hmotnosť
- 248 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ZLOŽENIE: VODA, GLYCERÍN, DIMETIKÓN, HYDROGENOVANÝ POLYDECÉN, DIPROPYLÉNGLYKOL, CETEARYLALKOHOL, TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRÍKOVÝ, 1,2-HEXANEDIOL, NIACINAMID, GLYCERYL STEARÁT SE, DICAPRYLYLKARBÓNAT, POLYGLYCERYL-10 KAPRYLÁT/KAPRÁT, CETEARYL OLIVÁT, EXTRAKT Z PLODOV ARBUZU (CITRULLUS LANATUS), XYLITYLGLUKOSIDA, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, KYSELINA MANDLOVÁ, KYSELINA GLUKÓNová, HYDROXID SODNÝ, LACTOBIÓNová KYSELINA, HYALURÓNAT SODNÝ KRÍŽOVÝ POLYMÉR, FILTRÁT SLIZU ŠNEKA, HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN, SORBITAN OLIVÁT, BETAÍN, POLYAKRYLÁT-13, MASLO Z BUKVY (BUTYROSPERMUM PARKII), KRÍŽOVÝ POLYMÉR DIMETIKÓNU/VINYL DIMETIKÓNU, BUTYLÉNGLYKOL, HYDROGENOVANÝ POLYIZOBUTÉN, ALANTOÍN, XANTOVÁ GUMA, POLYGLYCERYL-10 LAURÁT, ETYLHEXYL PALMITÁT, ADENOSÍN, SORBITAN ISOSTEARÁT, TOKOFEROL, FENOXYETANOL, PARFÉM.
- Výrobca
- KORIKA
- EAN kód
- 8053689496307
Hodí sa k tomu

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
3 333,17 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g
350,22 €/1kg
32,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

Deumavan ochranná masť neutrálna tuba, 125 ml mastná masť
126,08 €/1l
15,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch
254,00 €/1l
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Clarins One-Step, Čistiace mlieko pre mejkap, Ženy, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
206,20 €/1l
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
333,75 €/1l
13,35 €
Predajca: VISO

Tabaibaloe Aloe Vera krém na tvár a telo 300ml
18,96 €/1kg
6,35 €
Predajca: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist Spray 100 ml
289,90 €/1l
28,99 €
Predajca: BYSARAH

Univerzálny pleťový krém Egyptian Magic 118 ml
205,97 €/1kg
31,72 €
Predajca: PerfumTraders

Embryolisse Moisturizing Multi-Function 30 ml
322,00 €/1kg
9,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,66 €
Predajca: MANADA

DinaBase 7 lepiaci gél, 1 ks. Gél
386,00 €/1kg
11,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
680,00 €/1l
20,40 €
Predajca: TR8

Pleťové sérum v ampulích s kyselinou hyaluronovou Power Serum (Hyaluronic Acid Ampoules) 7 x 2 ml
2 525,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Forever Aloe MSM Gél (118 ml) – upokojujúci gél s Aloe Vera a MSM
219,49 €/1l
25,90 €
Predajca: NaturEden

Kativa Brazilian Straightening Kit sada s keratínom pre narovnanie vlasov 225 ml
155,51 €/1l
34,99 €
Predajca: The-Fast-Order

CeraVe hydratačný krém s pumpičkou 454 g
42 540,00 €/1kg
21,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Ducray Dexyane Emolient balzam proti poškriabaniu
126,25 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
100,00 €/1l
20,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Produkt do ochrony skóry RATH "PR 88"
41,35 €/1l
41,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g
70,60 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
42,53 €/1l
12,76 €
Predajca: Zeitburg

Vagisan hydratačný krém na vaginálnu suchosť, 25 g krému
280,27 €/1kg
10,37 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sorion krém na terapeutickú starostlivosť o pleť, 150 ml krém
238,11 €/1kg
37,86 €
Predajca: AbisZ-Markt

PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
26,40 €/1kg
5,28 €
Predajca: AbisZ-Markt

Estée Lauder DayWear Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Cream Denný krém na tvár 50 ml
479,80 €/1kg
47,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Nuxe Crme Frache de Beaut krm na tvr 3 v 1 100 ml
252,50 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Topicrem Ultra-Moisturizing Body Milk hydratačné telové mlieko 500 ml
29,24 €/1l
14,62 €
Predajca: Glamperfeu

Dalan D Olive Krém na ruky a telo z čistého olivového oleja 250 ml
27,76 €/1l
6,94 €
Predajca: AbisZ-Markt
![Obrázok produktu pre [50 ml] Diabolská masť Hot Roll-On, [Enzborn]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3dad4bbef91ab9b2a35c7ee63f1094f6.webp)
[50 ml] Diabolská masť Hot Roll-On, [Enzborn]
182,20 €/1l
9,11 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg