5,0



Na základe 5 hodnotení
GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
11,99 €
47,96 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
12h 27m 19s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Cestoviny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE35,96 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO0,01 €/1kg
10,43 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)21,42 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

USUI konjakové penne v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉLASAGNE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)
0,01 €/1kg
2,26 €
Predajca: Katomix
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÉ REZANCE 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
0,01 €/1kg
3,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,07 €
Predajca: superbrandshop

PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (ZELENÝ HRACH) DIEVČATÁ 250 g - NOVELLE
35,96 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

USUI konjakové penne v náleve 15 + 5 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 20 x 270 g
5,85 €/1kg
31,60 €
Predajca: LowCarb

Polmak Nudel-Mix Penne & Fusilli, nízky glykemický index, 6 x 250 g
14 840,00 €/1kg
11,13 €
Predajca: Katomix

USUI konjakové penne v náleve 8 + 2 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 10 x 270 g
7,41 €/1kg
20,00 €
Predajca: LowCarb

USUI Konjakové špagety 5+1 | nízkokalorické cestoviny | 6 x 270 g
5,29 €/1kg
8,99 €
Predajca: LowCarb

USUI Konjaková ryža 5+1 | nízkokalorické cestoviny | 6 x 270 g
5,29 €/1kg
8,99 €
Predajca: LowCarb

Medové makaróny Vezelrijk 550g – celozrnné cestoviny s vysokým obsahom vlákniny
7,96 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Lubella špagety z celozrnnej pšenice a durumovej pšenice „Świdry“, 400 g
7 050,00 €/1kg
2,97 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,82 €
Predajca: Katomix

CESTOVINY (RYŽA) PRÁŽENÉ BEZLEPKOVÉ250 g - BARTOLINI
0,02 €/1kg
4,99 €
Predajca: superbrandshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cestoviny Fusilli – Vysoký obsah bielkovín, nízky obsah sacharidov | 250 g
Objavtecestoviny GI Pasta Fusilli , ktoréboli vytvorené s ohľadom na zdravý životný štýl! Sú ideálne pre aktívnych ľudí, diabetikov, športovcov a všetkých, ktorí dbajú na vyváženú stravu.
Prečo si vybrať GI Pasta 38?
Nízky glykemický index (GI 38) – podporuje stabilnú hladinu cukru v krvi
Vysoký obsah bielkovín – až o 45 % viac ako v tradičných cestovinách
Bohaté na vlákninu – o 146 % viac v jednej porcii, pre lepšie trávenie a pocit sýtosti
Nízky obsah sacharidov – až o 10 g menej sacharidov v porovnaní s klasickými cestovinami
Produkt vyvinutý na základe vedeckých výskumov Prírodovedeckej univerzity v Lubline, aby vám zabezpečil najvyššiu kvalitu a skutočné zdravotné prínosy.
Ideálne pre:
vysokobielkovinových diét
diét pre diabetikov
programov na chudnutie
ľahkých, ale zároveň sýtych jedál
- Zloženie
- Pšenica tvrdá
- Výživové údaje
- Nízky glykemický index (GI 38), vysoký obsah bielkovín - až o 45 % viac ako bežné cestoviny, bohatý na vlákninu - o 146 % viac na porciu
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- University of Life Sciences in Lublin
- Obchodný názov
- Cestoviny Fusilli
- Výrobca
- GI Pasta
- EAN kód
- 5908310963273
- Zloženie
- Pšenica tvrdá
- Výživové údaje
- Nízky glykemický index (GI 38), vysoký obsah bielkovín - až o 45 % viac ako bežné cestoviny, bohatý na vlákninu - o 146 % viac na porciu
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- University of Life Sciences in Lublin
- Obchodný názov
- Cestoviny Fusilli
- Výrobca
- GI Pasta
- EAN kód
- 5908310963273
Hodí sa k tomu

Špagety s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
47,96 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
47,96 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
0,01 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
13,43 €/1kg
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
13,43 €/1kg
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

USUI konjakové penne v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

Špagety s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
13,43 €/1kg
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (ZELENÝ HRACH) DIEVČATÁ 250 g - NOVELLE
35,96 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
21,42 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÉ REZANCE 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
0,01 €/1kg
3,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,07 €
Predajca: superbrandshop

Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
257,78 €/1kg
4,64 €
Predajca: BioCare

Elektronická pokladnička pre deti, automat na mince a bankovky, trezor s PIN kódom, automatický počítadlo mincí, darček – pokladnička, značka Retoo
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉLASAGNE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)
0,01 €/1kg
2,26 €
Predajca: Katomix

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉPAPPARDELLE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)
0,01 €/1kg
2,90 €
Predajca: superbrandshop

Schär zmes na pečenie Palacinky a vafle 350g
4 430,00 €/1l
6,91 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,43 €
Predajca: taleoo

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
47,96 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

USUI konjakové rezance so špenátom v náleve | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

Roleski Kečup Premium Mexican Keto 425 G
6,26 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,70 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Toto sú najlepšie nízkosacharidové rezance, ktoré som skúšal, všetky ostatné chutia ako lepenka alebo guma, 50 g ako príloha je pre mňa dosť, nasýtenie veľmi dobré, určite si objednám znova
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je skvelý, dodávka by mohla byť lepšia
Cestoviny mi veľmi chutia. Chutia mi veľmi dobre. Pre mňa nie je rozdiel oproti iným cestovinám.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Som veľmi spokojný s produktom. Cestoviny sú veľmi chutné. Cestoviny si objednám znova
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Nečakane chutné
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg

Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,30 €
Predajca: Serica
24,60 €/1kg

Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,14 €
Predajca: Serica
24,76 €/1kg

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: Serica
15,65 €/1kg

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,97 €/1kg

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

Nudeln Tagliolini s vajíčkami a špenátom 250g - Dalla Costa
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
66,63 €/1kg