5,0



Na základe 5 hodnotení
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
34,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €-28%
16,66 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Cestoviny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE35,96 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO0,01 €/1kg
10,43 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (ZELENÝ HRACH) DIEVČATÁ 250 g - NOVELLE35,96 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

USUI konjakové penne v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Tvarované cestoviny – Špagety s edamame, 250 g | JUST TASTE
13,96 €/1kg
4,05 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: taleoo

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉPAPPARDELLE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)
0,01 €/1kg
2,90 €
Predajca: superbrandshop

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
21,42 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

USUI konjakové penne v náleve 8 + 2 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 10 x 270 g
7,41 €/1kg
20,00 €
Predajca: LowCarb

USUI konjakové fettuccine v náleve 8 + 2 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 10 x 270 g
6,24 €/1kg
16,85 €
Predajca: LowCarb

Cestoviny (proso)250 g - DIÉTNE-POTRAVINY
25,96 €/1kg
6,49 €
Predajca: medpak_shop

Špagety - celozrnné 250g
9,60 €/1kg
3,45 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,40 €
Predajca: taleoo

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
5,77 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sedanini - Červená šošovica 250g
10,84 €/1kg
3,72 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,71 €
Predajca: taleoo

Tvarované cestoviny Linguine, balenie 5 ks x 500 g - De Cecco
8,27 €/1kg
20,68 €
Predajca: italia-genuss

PROTEÍNOVÉ CESTOVINY (ČERVENÁ ŠOŠOVICA)SINGLE 250 g - BARTOLINI
0,02 €/1kg
4,87 €
Predajca: superbrandshop

De Cecco Durum Wheat Mafaldine Pasta 500 g
11,16 €/1kg
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Proteínový prášok Plus 400 g
16,55 €/1kg
6,62 €
Predajca: taleoo

Just Taste -sójové špagety Azuki - 250g
16 520,00 €/1kg
4,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cestoviny Penne – Vysoký obsah bielkovín, nízky obsah sacharidov | 250 g
Objavtecestoviny GI Pasta Penne, ktoréboli vytvorenés ohľadom na zdravý životný štýl! Sú ideálne pre aktívnych ľudí, diabetikov, športovcov a všetkých, ktorí dbajú na vyváženú stravu.
Prečo si vybrať GI Pasta 38?
Nízky glykemický index (GI 38)– podporuje stabilnú hladinu cukru v krvi
Vysoký obsah bielkovín– až o 45 % viac ako tradičné cestoviny
Bohaté na vlákninu– až o 146 % viac v jednej porcii, pre lepšie trávenie a pocit sýtosti
Nízky obsah sacharidov– až o 10 g menej sacharidov v porovnaní s klasickými cestovinami
Produkt vyvinutý na základe vedeckých výskumov Prírodovedeckej univerzity v Lubline, aby vám zabezpečil najvyššiu kvalitu a skutočné zdravotné prínosy.
Ideálne pre:
vysokobielkovinových diét
diét pre diabetikov
programov na chudnutie
ľahkých, ale zároveň sýtych jedál
- Zloženie
- Pšenica tvrdá
- Výživové údaje
- Obsah bielkovín až o 45 % vyšší ako pri bežných cestovinách, bohaté na vlákninu o 146 % viac na porciu, nízky obsah sacharidov až o 10 g nižší ako pri bežných cestovinách.
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- GI Pasta
- Obchodný názov
- Penne cestoviny s nízkym glykemickým indexom
- Výrobca
- GI Pasta
- EAN kód
- 5908310963921
- Zloženie
- Pšenica tvrdá
- Výživové údaje
- Obsah bielkovín až o 45 % vyšší ako pri bežných cestovinách, bohaté na vlákninu o 146 % viac na porciu, nízky obsah sacharidov až o 10 g nižší ako pri bežných cestovinách.
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- GI Pasta
- Obchodný názov
- Penne cestoviny s nízkym glykemickým indexom
- Výrobca
- GI Pasta
- EAN kód
- 5908310963921
Hodí sa k tomu

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
13,43 €/1kg
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
13,43 €/1kg
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
47,96 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
47,96 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
16,66 €/1kg
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
47,96 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

ORIGINÁL - Plech na pečenie Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originál - 465 x 375 x 29 - smalt
38,49 €
Predajca: SUM24

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Ugreen 30488, Mobilný telefón / smartfón, Aktívny držiak, Stôl, Biela
12,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Otočná stolička LEADZM s operadlom, výškovo nastaviteľná, otočná, vhodná ako pracovná stolička, biela
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Bomann BS 9019 CB N, 700 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, Filtrovanie, 79 dB
68,93 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,00 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉPAPPARDELLE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)
0,01 €/1kg
2,90 €
Predajca: superbrandshop

Wild West Beef Jerky Honey BBQ 60g
179,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
13,43 €/1kg
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Staub Pumpkin Cast Iron Pot - Cinnamon 3.45 ltr
270,92 €
Predajca: velmontask

Tichý odvlhčovač Climative DH-035 Luxe UV 1200 ml UV + LED výkonný biely pohlcovač vlhkosti do domácnosti s hygrometrom a teplomerom – dezinfikuje vzd
51,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Wentsystem

Župany Dámy Páni Uni - Cestovný župan do sauny župan do sauny župan do sauny nadýchaný župan do sauny, sivý, S/M
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: wydrowski

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Toto sú najlepšie nízkosacharidové rezance, ktoré som skúšal, všetky ostatné chutia ako lepenka alebo guma, 50 g ako príloha je pre mňa dosť, nasýtenie veľmi dobré, určite si objednám znova
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je skvelý, dodávka by mohla byť lepšia
Cestoviny mi veľmi chutia. Chutia mi veľmi dobre. Pre mňa nie je rozdiel oproti iným cestovinám.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Som veľmi spokojný s produktom. Cestoviny sú veľmi chutné. Cestoviny si objednám znova
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Nečakane chutné
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,30 €
Predajca: Serica
24,60 €/1kg

KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg

Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,14 €
Predajca: Serica
11 140,00 €/1kg

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: Serica
15,65 €/1kg

LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg

CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
3,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg