5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUESS puzdro pre IPHONE 16 Pro GUHCP16LG4GFBR (PU 4G Classic) hnedé32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XG4GFRK (PU 4G Ring Classic Logo) čierne33,75 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17LG4GFPI (PU 4G Classic) ružové32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Ďalšie informácie o reklame
GUESS puzdro pre IPHONE 16 Pro Max GUHCP16X4GMGGR (4GPolyuretánBig Logo) čierne30,78 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro Max - Rôzne
30,16 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4MSEGCP (PU 4G W/ Classic) ružové
34,44 €
Predajca: iSpace

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro kompatibilné s MagSafe GUHMP17LP4MSEGCP (PU 4G W/ Classic) ružové
33,41 €
Predajca: iSpace

Obal Guess 4G Small 4G a Classic MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - ružová
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro Max GUHCP17X4GMGCPI (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlaté ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17L4GMGCPI (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlato ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Guess – Hardcase 4G Charm Cradle MagSafe obal na iPhone 17 Pro Max – ružový
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Guess – Hardcase 4G Classic Logo s popruhom obal na iPhone 17 Pro Max – ružový
34,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4GRMDEP (PU W/ 4G Strass Logo) ružové
57,74 €
Predajca: Dragtek-com

Puzdro Guess 4G Triangle Logo Magsafe pre Iphone 17 Pro Max - ružové a zlaté
91,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro Guess 4G Ring Classic Logo MagSafe pre iPhone 17 Pro - ružové
33,75 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Puzdro Guess 4G Classic Logo MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - čierne
32,90 €
Predajca: BombaZlava

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4GTDGMW (4GPolyuretánW/ Triangle Logo) zlatohnedé
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Etui Guess Fixed Glitter Big 4G Na Iphone 17 Pro Max - Čierne
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Puzdro GUESS vhodné pre iPhone 17 Pro Max, kompatibilné s MagSafe, GUHMP17XSCTRLMK (silikónové s trojuholníkovým logom), čierne
30,00 €
Predajca: GRANDSTYL

Puzdro Guess Grained Ring MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - čierne
27,99 €
Predajca: iKable
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Puzdro Guess 4G Classic pre iPhone 17 Pro Max - ružové
Hádaj 4G Classic
Guess 4G Classic je exkluzívny rad ochranných puzdier, ktorý v sebe spája výnimočnú funkčnosť a štýlový, jedinečný dizajn. Kolekcia je určená pre ľudí, ktorí si cenia nielen bezpečnosť svojho telefónu, ale aj elegantný dizajn. Každé puzdro z tejto série je skutočným vyjadrením dobrého vkusu a ponúka vynikajúce spracovanie a jedinečnú estetiku
Žiadajte štýl a eleganciu!
Táto elegantná kolekcia poteší aj ten najnáročnejší a najvyberanejší vkus. Vrchná vrstva poťahov bola potiahnutá jemnou ekologickou kožou, ktorá je navyše zdobená kvalitnou 4G potlačou - čo jej dodáva sofistikovaný a elegantný charakter. Túto výnimočnú kolekciu dopĺňa krásna zlatá nášivka s logom značky Guess, ktorá je potvrdením vynikajúcej kvality a pravosti výrobkov, za ktoré je táto známa značka zodpovedná
Pozornosť venovaná detailom
Vďaka starostlivo prispôsobeným rozmerom puzdro účinne tlmí prípadné pády a zároveň zachováva úplný prístup k portom a tlačidlám. Boky puzdra sú dostatočne pružné, aby umožnili bezproblémovú montáž a demontáž, ale predovšetkým dokonale chránia rám zariadenia pred nárazmi alebo prípadným poškodením. Mierne vyvýšené vonkajšie okraje chránia displej telefónu pred poškodením, zatiaľ čo vyvýšené vonkajšie okraje okolo objektívu fotoaparátu chránia optiku pred rozbitím alebo poškriabaním.
Puzdro bolo vyrobené na základe licencie značky Guess.
Technické špecifikácie | |
| Kolekcia | 4G Classic |
| Typ | Pevné puzdro |
| Materiál | TPU / PC / koža |
| Farba | Ružová |
| Kompatibilita | iPhone 17 Pro Max |
Choď na istotu!S krytom Guess iPhone 17 Pro Max originál bude tvoj telefón vyzerať úžasne, zatiaľ čo je chránený! Objednaj si teraz kryt z prémiovej ekologickej kože!
Je čas na zmenu!
Nie ste spokojní s aktuálnym ochranným krytom? Prišli ste na správne miesto! Pripravili sme pre vás kryt s jedinečnými vzormi, ktoré vás nadchnú!
Nezrovnateľný výkon
Brilantná kombinácia TPU a ekologickej kože zaručuje, že originálny kryt Guess pre iPhone 17 Pro Max bude mať závideniahodnú odolnosť! Nemôžete si nechať ujsť tento prémiový kryt!
Vedeli ste, že…
...kryt na telefón, ktorý si vyberiete, odráža vašu osobnosť? Ak klasický a elegantný štýl charakterizuje vás, musíte mať kryt Guess iPhone 17 Pro Max z ekologickej kože!
Presne ako sa očakávalo
Keď sa originálny kryt Guess dostane do popredia, viete už dopredu, že je bez. Presne ýrezy a spracovanie mení tento kryt na umelecké dielo.
Šťastie je v jednoduchých veciach
Potešte sa krytom z ekologickej kože, ktorý môžete obdivovať každý deň. Čo by ste si mohli priať viac ako tento originálny kryt Guess pre iPhone 17 Pro Max?
Prekrásny a odolný?
Áno! Ochranný kryt vás nadchne úžasným dizajnom a postará sa, aby váš telefón zostal neporušený. Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Vyskúšajte antishock kryt a uvidíte okamžitý rozdiel!
Guess Hardcase 4G Classic
Apple iPhone 17 Pro Max
Elegantné vyhotovenie puzdra na mobilný telefón
Americká spoločnosť Guess je už mnoho rokov synonymom vynikajúcej kvality a originálneho dizajnu. Puzdro z kolekcie 4G Classic, ktoré vyrába spoločnosť CG Mobile na základe oficiálnej licencie značky Guess, je kúskom pre každého, kto oceňuje klasiku a štýl.
Navrhnuté s výnimočným dôrazom na detail.
Vyrobené z kombinácie robustného, ale protišmykového polykarbonátu na zadnej strane a pružného termo-polyuretánu na rám.
Potiahnuté textúrou Saffiano pre ný vzhľad.
Farba výrobcu: ružová
Kompatibilné so šošovkami s rozmermi menšími ako (dĺžka/šírka): 15,99 x 7,54 cm
Ochrana zadnej strany a bokov telefónu
Puzdro nielenže vyzerá štýlovo, ale aj dokonale chráni váš mobilný telefón. Flexibilné boky sa dajú ľahko prispôsobiť a poskytujú ochranu pred nárazmi, zatiaľ čo vyvýšené okraje chránia displej a fotoaparát pred poškriabaním.
Plne funkčné puzdro
Presné výrezy poskytujú plný prístup k rozhraniam a portom a bezpečne padnú do ruky. Čistá povrchová úprava a integrované kryty tlačidiel zabezpečujú moderný a minimalistickýdizajn. Puzdro bezpečne padne do ruky a ľahko sa nasadzuje.
Pútavé príslušenstvo
Táto elegantná kolekcia poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vrchná vrstva puzdra je potiahnutá jemnou ekokožou zdobenou potlačou 4G, čo mu dodáva jedinečný charakter a eleganciu. Zlatá nášivka s logom značky Guess zdôrazňuje vynikajúcu kvalitu a pravosť výrobkov tejto renomovanej značky.
- Model
- Apple iPhone 17 Pro Max
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Apple
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.089 kg
- Materiál
- Umelá koža
- Rozsah dodávky
- Obal
- Číslo od výrobcu
- GUHCP17XG4GFPI
- EAN kód
- 3666339556259
- Model
- Apple iPhone 17 Pro Max
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Apple
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.089 kg
- Materiál
- Umelá koža
- Rozsah dodávky
- Obal
- Číslo od výrobcu
- GUHCP17XG4GFPI
- EAN kód
- 3666339556259
Hodí sa k tomu

AVANA iPhone 17 Pro Max ochrana obrazovky z pancierového skla 9H proti špehovaniu 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Puzdro Guess 4G Big Logo Do Iphone 17 Pro Max - Rôzne
30,16 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Obal Guess 4G Small 4G a Classic MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - ružová
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro Max GUHCP17X4GMGCPI (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlaté ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4MSEGCP (PU 4G W/ Classic) ružové
34,44 €
Predajca: iSpace

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17L4GMGCPI (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlato ružové
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4MSEGCW (PU 4G W/ Classic) hnedé
87,26 €
Predajca: Dragtek-com

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro GUHCP17LG4GFPI (PU 4G Classic) ružové
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro Max GUHCP17XG4GFBR (PU 4G Classic) hnedé
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Strieborná
1 412,24 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Morelenet

Puzdro Guess 4G Ring Classic Logo MagSafe na iPhone 17 Pro Max - ružové
29,76 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Puzdro Guess 4G Triangle Logo Magsafe pre Iphone 17 Pro Max - ružové a zlaté
91,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro kompatibilné s MagSafe GUHMP17LP4MSEGCP (PU 4G W/ Classic) ružové
33,41 €
Predajca: iSpace

Lenovo Ideapad Slim 3 Chromebook Intel N4500 8GB - 128GB SSD - Chrome OS
Použité
205,69 €
Predajca: preiswertePC

Guess Guhcn61G4Glpi Iphone 11 / Xr 6,1" Ružové/Ružové Pevné Puzdro 4G Stripe Collection
17,29 €
Predajca: iKable

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

GUESS , Ochranný obal, Apple, Apple iPhone 15 Pro Max, 17 cm (6.7"), Ružová
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6490
103,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Guess Guhcp13L4Gmgpi Iphone 13 Pro / 13 6,1" Ružovo-Ružové Pevné Puzdro 4G Veľké Kovové Logo
49,86 €
Predajca: Dragtek-com

Puzdro Guess 4G Printed Stripes MagSafe pre iPhone 17 Pro Max - ružové
33,18 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Strieborná
1 315,28 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Morelenet

Guess – Hardcase 4G Charm Cradle MagSafe obal na iPhone 17 Pro Max – ružový
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

GUESS puzdro pre IPHONE 17 Pro Max GUHCP17X4GMGCBR (PU W/ Big 4G Classic Logo) zlatohnedé
58,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Puzdro GUESS vhodné pre IPHONE 17 Pro Max kompatibilné s MagSafe GUHMP17XP4GRMDEP (PU W/ 4G Strass Logo) ružové
57,74 €
Predajca: Dragtek-com

Puzdro Guess 4G Logo pre iPhone 17 Pro Max
18,95 €
Predajca: NGSStores
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekný kryt
Farba Ružová
Veľmi spokojný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vodotesné puzdro na telefón Tech-Protect IPX8 Pro - sivé a čierne



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
63,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro na mobilný telefón pre Samsung Galaxy S20 kryt flipové puzdro skladacie puzdro ochranný kryt, blackberry
10,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy J3 2016 Puzdro Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(350)Počet hodnotení: 350
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Knižné puzdro Xiaomi Redmi Note 8T Cover Case Flip Cover Ochrana mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Xiaomi Redmi 10 (2022) Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranné puzdro



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A9 2018 Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(350)Počet hodnotení: 350
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Knižkové puzdro pre Nokia X20 / X10 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Puzdro



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei Y6p Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Shell



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(98)Počet hodnotení: 98
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei Nova 9 / Honor 50 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na knihy Huawei Mate 10 Pro Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Shell



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(98)Počet hodnotení: 98
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Motorola Moto G30 / G20 / G10 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranný kryt Puzdro s puzdrom



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P30 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P30 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy S22 Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A56 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A56 5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Huawei P20 Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Shell



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro typu kniha pre Honor 8A Case Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Protective Cover Case Shell



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(94)Počet hodnotení: 94
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Samsung Silicone Case Green, Ochranný obal, Samsung, Galaxy S24 Ultra, 17,3 cm (6.8"), Žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
30,07 €
Predajca: Electrotrend

Puzdro typu kniha pre mobilný telefón Realme 7i Flip Cover



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(58)Počet hodnotení: 58
8,99 €
Predajca: CoolGadget