Príchuť:
Citrón, Jablko, Pomaranč- Citrón, Jablko, Pomaranč
- Jablko
- Mango
- Čierna ríbezľa
HIGH5 - Izotonický energetický gél - Zmiešaný - Energetický gél - Izotonický športový gél - Beh a cyklistika - 20 x 40 ml
24,90 €
622,50 € / 1kg
plus 9,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Energetický gél a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Science in Sport GO Izotonický energetický gél, pomarančová príchuť, 30 x 60 ml22,17 €/1l
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
Science in Sport Beta Fuel + Electrolyte Gel Malina & Citrón 30 x 60 ml29,39 €/1l
52,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
Science in Sport Beta Fuel energetický gél, neutrálny, 30 x 60 ml27,72 €/1l
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
SIS Gél s dvojitou dávkou kofeínu, dvojitý espresso a kofeín, 60 ml748,33 €/1l
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS GO Izotonické energetické gély (30 x 60 ml) Ovocný šalát – Energia a vytrvalosť – Energetický gél
22,17 €/1l
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

High5 Energy Gel Kofeín 20x40g Orange
26,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Isotonic Energy Gel 7 x 60 ml Vegan - Izotonické zloženie s 22 g sacharidov - dobrý dodávateľ energie
37,76 €/1l
15,86 €
Predajca: Mandarin

SIS GO Energy + Electrolyte Gels (30x60ml) Salted Caramel - Energia a vytrvalosť - Energetický gél
43,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél + kofeín, ovocná príchuť 15 x 60 ml
44,33 €/1l
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél, balenie 35 x 60 ml
46,24 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél Tropical 30 x 60 ml
22,17 €/1l
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél Ananás 6 x 60 ml
17,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél, balenie 20 x 60 ml
30,79 €
Predajca: LUTO-Supplements

High5 Energy Gel 40 g jablko / Energetické gély / Osviežujúci energetický gél s prírodnou ovocnou šťavou
307,50 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

PowerBar PowerGel Hydro 24x67ml - Energetický gél s vysokým obsahom uhľohydrátov + C2MAX + sodík + 51mg kofeínu
44,12 €/1l
74,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Science in Sport Beta Fuel Energetický gél s nootropikami, citrón a limetka, 15 x 60 ml
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Energy + Elektrolytový gél, 15 ks po 60 ml
29,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS Izotonický gél Tropical Fruits 60ml
274,17 €/1l
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

High5 Energy Gel Electrolyte 60 g malina / Energetické gély / Osviežujúci energetický gél bez potreby zapíjania s vodou obohatený o elektrolyty
27,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
High5 Energy Gel 40 g - rýchla energia na beh a cyklistiku High5 Energy Gel vám dodá silnú dávku sacharidov 23 g v priebehu približne 60 sekúnd - ideálne, ak potrebujete novú energiu počas dlhého behu, cyklistických pretekov alebo triatlonu. Vďaka pomeru glukózy a fruktózy 2:1 sa každý gram účinne vstrebáva - bez obávaného cukrového kolapsu. Energetický gél s prírodnými príchuťami a vegánskym zložením High5 Energy Gel je k dispozícii v rôznych prírodných príchutiach, ako je citrón, jablko a pomaranč - všetky bez umelých farbív a sladidiel. Zloženie je úplne vegánske, bez lepku a laktózy a vhodné aj pre vegetariánov. Vďaka tomu je tento gél ideálnym zdrojom energie pre športovcov s uvedomelým životným štýlom alebo špeciálnymi stravovacími požiadavkami. Optimálna podpora vytrvalostných športov s týmto energetickým gélom Či už sa pripravujete na maratón, alebo sa chystáte na dlhú jazdu na bicykli - High5 Energy Gel podporí váš výkon bez toho, aby zaťažil váš žalúdok. Mierne tekutá konzistencia uľahčuje užívanie bez dodatočného zapíjania vodou. Ideálny na cesty, súťaže alebo intenzívne tréningy. Vďaka jednoduchej manipulácii a vysokej energetickej hustote je obľúbený u profesionálnych a amatérskych športovcov po celom svete.
- Výrobca
- High5
- Hmotnosť
- 40 g
- Počet kusov
- 20
- Príchuť
- CitrónJablkoPomaranč
- Objem
- 800 ml
- Zloženie
- Glukózový sirup, voda, maltodextrín, koncentrát ovocnej šťavy (v závislosti od príchute), regulátor kyslosti: kyselina mliečna; konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný; prírodné arómy, soľ, citran sodný, vitamín B6.
- Výživové údaje
- Výživové údaje Výživové látky Na jednu porciu (40 g) Na 100 g Energetická hodnota 388 kJ / 91 kcal 969 kJ / 228 kcal Sacharidy 23 g 75 g - z toho cukor 2,5-3 g 6,2-7,4 g Soľ 0,05 g 0,02 g Vitamín B6 0,28 mg (14 % NRV*) 0,7 mg *NRV = referenčná hodnota živín (referenčné množstvo pre denný príjem)
- Odporúčania pre konzumáciu
- Odtrhnite vrchnú časť vrecka a vypite gél priamo z vrecka. Počas cvičenia užite maximálne tri vrecúška za hodinu - menej, ak sa konzumuje aj športový nápoj. Počas tréningu je dôležité zostať dostatočne hydratovaný. Preto odporúčame používať tento výrobok spolu s prípravkom ZERO.
- Potravinársky podnik
- HIGH5
- Obchodný názov
- Energetický gél
- EAN kód
- 5027492003499
- Výrobca
- High5
- Hmotnosť
- 40 g
- Počet kusov
- 20
- Príchuť
- CitrónJablkoPomaranč
- Objem
- 800 ml
- Zloženie
- Glukózový sirup, voda, maltodextrín, koncentrát ovocnej šťavy (v závislosti od príchute), regulátor kyslosti: kyselina mliečna; konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný; prírodné arómy, soľ, citran sodný, vitamín B6.
- Výživové údaje
- Výživové údaje Výživové látky Na jednu porciu (40 g) Na 100 g Energetická hodnota 388 kJ / 91 kcal 969 kJ / 228 kcal Sacharidy 23 g 75 g - z toho cukor 2,5-3 g 6,2-7,4 g Soľ 0,05 g 0,02 g Vitamín B6 0,28 mg (14 % NRV*) 0,7 mg *NRV = referenčná hodnota živín (referenčné množstvo pre denný príjem)
- Odporúčania pre konzumáciu
- Odtrhnite vrchnú časť vrecka a vypite gél priamo z vrecka. Počas cvičenia užite maximálne tri vrecúška za hodinu - menej, ak sa konzumuje aj športový nápoj. Počas tréningu je dôležité zostať dostatočne hydratovaný. Preto odporúčame používať tento výrobok spolu s prípravkom ZERO.
- Potravinársky podnik
- HIGH5
- Obchodný názov
- Energetický gél
- EAN kód
- 5027492003499
Hodí sa k tomu

Science in Sport GO Isotonic Energy Gel 7 x 60 ml Vegan - Izotonické zloženie s 22 g sacharidov - dobrý dodávateľ energie
37,76 €/1l
15,86 €
Predajca: Mandarin

SiS GO Izotonický gél 60 ml oranžový SIS131042
233,33 €/1l
14,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sis Go Energie gélový doplnok, viacero príchutí, 60 ml, priehľadný, univerzálna veľkosť
15,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

HIGH5 - Izotonický energetický gél - Mango - Energetický gél - Izotonický športový gél - Beh a cyklistika - 20 x 40 ml
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

HIGH5 - Izotonický energetický gél - príchuť jablko - energetický gél - izotonický športový gél - beh a cyklistika - 20 x 40 ml
622,50 €/1kg
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

High5 Energy Gel 20x40 g Citrus
622,50 €/1kg
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS GO Energy + Electrolyte Gels (30x60 ml) Citrón a mäta – Energia a vytrvalosť – Energetický gél
748,33 €/1l
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

High5 Energy Gel Kofeín 20x40g Orange
26,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport Beta Fuel energetický gél, neutrálny, 30 x 60 ml
27,72 €/1l
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport Beta Fuel + Electrolyte Gel Malina & Citrón 30 x 60 ml
29,39 €/1l
52,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
68,33 €/1l
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS Gél s dvojitou dávkou kofeínu, dvojitý espresso a kofeín, 60 ml
748,33 €/1l
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Energy + Electrolyte Gel Malina 30 x 60 ml
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS GO Hydro Tablet (8x20 tabliet) Jahoda a limetka – Energia a vytrvalosť – Elektrolyty
15,45 €/1l
9,89 €
Predajca: medpak_shop

Sis Go Electrolyte Energy Gel Raspberry 60ml Grey Grey One Size
29,83 €/1l
1,79 €
Predajca: medpak_shop

Science in Sport Beta Fuel Energy Gel Nootropics Jablko 15 x 60 ml
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Kočík Daliya® RAPIDY (tmavošedá-zlatá)
149,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Sis Go energetický gél Cola, 60 ml, strieborná farba, univerzálna veľkosť
51,39 €
Predajca: LUTO-Supplements

Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
309,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

High5 Energy Gel Electrolyte 60 g malina / Energetické gély / Osviežujúci energetický gél bez potreby zapíjania s vodou obohatený o elektrolyty
27,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Tablet T80 (18GB + 128GB),10 palcov,Android 16,6000 mAh,vrátane klávesnice,myši,stylusu,ochranného puzdra,stojana a ochrannej fólie,Face ID,BT 5.0,5G
114,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
74,90 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HIGH5 Energy Gel s kofeínom – malinová príchuť – 20 ks x 40 g – energetický gél s obsahom sacharidov
25,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

HIGH5 - Izotonický energetický gél - Čierne ríbezle - Energetický gél - Izotonický športový gél - Beh a cyklistika - 20 x 40 ml
622,50 €/1kg
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

POWERBAR PowerGel Hydro Multiflavourbox High Carb Energie Gel 12x 67 ml
64,39 €/1l
55,40 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Čierna, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá, LCD
654,36 €
Predajca: iSpace

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášok, pšeničný proteín – koncentrát, pšeničný proteín – izolant, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
50,44 €/1l
45,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Sis Go Electrolyte 500 g citrón a limetka izotonický nápoj v prášku šedá citrón-limetka šedá citrón-limetka
45,24 €/1kg
22,62 €
Predajca: Mandarin

SENSILLO Taška na kočík z ekokože LESNÁ BIELA
36,69 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,80 €
Predajca: Katomix
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Science in Sport GO Izotonický energetický gél, pomarančová príchuť, 30 x 60 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
22,17 €/1l

SIS Beta Fuel Gel (30x60ml) pomaranč - Energia a vytrvalosť - Energetický gél



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
27,72 €/1l

Science in Sport Beta Fuel + Electrolyte Gel Malina & Citrón 30 x 60 ml



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
52,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
29,39 €/1l

Sis Go energetický gél Cola, 60 ml, strieborná farba, univerzálna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,39 €
Predajca: LUTO-Supplements

Sis Go Energy energetický gél s kofeínom a ovocnou príchuťou 60 ml, sivá, sivá, univerzálna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,39 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel Gel (30 x 60 ml) Jahoda a limetka – Energia a vytrvalosť – Energetický gél



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
831,67 €/1l

Science in Sport Beta Fuel energetický gél, neutrálny, 30 x 60 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
27,72 €/1l

SiS Beta Fuel + Nootropics Zitrone/Limette Gel SIS131392



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Sis Go energetický gél, príchuť grep, 60 ml, priehľadný, univerzálna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS GO Energy + Electrolyte Gels (30x60ml) Salted Caramel - Energia a vytrvalosť - Energetický gél



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS Gél s dvojitou dávkou kofeínu, dvojitý espresso a kofeín, 60 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
748,33 €/1l

Energetický gél Shimano Beta Fuel lemon yellow



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
831,67 €/1l

Science in Sport GO Energy + Electrolyte Gel Malina 30 x 60 ml
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél Ananás 30 x 60 ml
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

SIS GO Energy + Electrolyte Gels (30x60 ml) Citrón a mäta – Energia a vytrvalosť – Energetický gél
44,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
748,33 €/1l

SIS GO Izotonické energetické gély (30 x 60 ml) Ovocný šalát – Energia a vytrvalosť – Energetický gél



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
22,17 €/1l

Science in Sport GO Izotonický energetický gél Citrón a limetka 30 x 60 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
22,17 €/1l

Science in Sport Beta Fuel Energetický gél s nootropikami, citrón a limetka, 15 x 60 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport Beta Fuel Energy Gel Nootropics Jablko 15 x 60 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gél Čierny ríbezle 30 x 60 ml
39,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
22,17 €/1l