4,8



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Aoud Perfumy, 100 ml4 353,50 €/1l
435,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
By KILIAN Sacred Wood Woda perfumowana, 50ml3 878,40 €/1l
193,92 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Scandal Pour Femme Perfumy, 50 ml5 675,60 €/1l
283,78 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian The Liquors Angels' Share Paradis Parfumový extrakt (30 ml)6 228,33 €/1l
186,85 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Jungle L'Elephant Women, Woda perfumowana, 30ml
1 311,00 €/1l
39,33 €
Predajca: PerfumTraders

JFenzi Savoir Nuit Eau de Parfum Damen 100 ml - Kvetinová orientálna vôňa s kokosom, gardéniou a pižmom
120,50 €/1l
12,05 €
Predajca: BeautyOK

Dámsky parfum Annayake MIYABI WOMAN 100 ml
534,50 €/1l
53,45 €
Predajca: PerfumTraders

Cavalli Roberto - Wild Incense Parfum 100ml
970,40 €/1l
97,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Matiere Premiere Neroli Oranger Woda perfumowana, 100ml
1 944,20 €/1l
194,42 €
Predajca: Denpoli-Venda

YODEYMA Ambrax Eau de Parfum Pánska vôňa drevitá orientálna 50 ml
511,40 €/1l
25,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

7 Damen Eau de Parfum Luxusná vôňa od Bulfresh 50 ml
300,00 €/1l
15,00 €
Predajca: Inaris_International

XAXX Eau de Parfum Intense SIXTEEN Damen, EDP Intense, 75 ml
532,00 €/1l
39,90 €
Predajca: Versand-Richter

Boucheron - Oud de Carthage EDP 125ml
671,44 €/1l
83,93 €
Predajca: PerfumTraders

Dusita Le Sillage Blanc Eau de Parfum 50ml
4 087,20 €/1l
204,36 €
Predajca: somnia24

Salvatore Ferragamo Emozione Rosa Orientale Eau de Parfum für Damen 92 ml
2 010,87 €/1l
199,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
185,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Gris Montaigne – Tahara Moschus Parfumový extrakt – Karibský kokos
1 292,50 €/1l
15,51 €
Predajca: Sykz

Paco Rabanne Olympea Flora Woda perfumowana, 80 ml
885,50 €/1l
70,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rêve De Varens - EDP, 50 ml
998,00 €/1l
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Comme des Garcons Concrete Eau de Parfum 80 ml
3 006,13 €/1l
240,49 €
Predajca: somnia24

Chopard, Oud Malaki, Eau De Parfum, For Men, 80 ml
678,75 €/1l
54,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
JFenzi KENSEY SAFARI Eau de Parfum je výrazná vôňa pre ženy, ktoré vyžarujú sebavedomie a individualitu. Orientálno-korenistá kompozícia sa rozvíja intenzívnymi akcentmi klinčekov, kardamónu a rasce, ktoré vytvárajú hrejivý a povzbudzujúci základ. Jemné tóny mandarínky a manga prinášajú ovocnú sviežosť, zatiaľ čo ylang-ylang a heliotrop dodávajú vôni zmyselný, mierne exotický aspekt.
V základnej nóte pačuli, vanilka, jantár a kašmír dodávajú hĺbku, sladkosť a elegantný záver, ktorý pretrváva na pokožke.
Táto vôňa je ideálna na chladnejšie mesiace, pretože v sebe nesie teplo a útulnosť. KENSEY SAFARI zdôrazňuje silu a modernú charizmu nezávislej ženy, ktorá vzbudzuje rešpekt a zanecháva trvalý dojem.
- Model
- KENSEY SAFARI
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, parfum, voda, kumarín, linalool, limonén, eugenol, benzylalkohol, izoeugenol, benzylbenzoát, benzylsalicylát, farnesol
- Výrobca
- JFenzi
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5903545002346
- Číslo od výrobcu
- JFenzi
- Model
- KENSEY SAFARI
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, parfum, voda, kumarín, linalool, limonén, eugenol, benzylalkohol, izoeugenol, benzylbenzoát, benzylsalicylát, farnesol
- Výrobca
- JFenzi
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5903545002346
- Číslo od výrobcu
- JFenzi
Hodí sa k tomu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Ana Abiyedh Scarlet parfémovaná voda unisex 60 ml
256,00 €/1l
15,36 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Kenzo Jungle L'Elephant Women, Woda perfumowana, 30ml
1 311,00 €/1l
39,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

J' Fenzi Debut eau de parfum for women - Parfumovaná voda 100 ml
120,70 €/1l
14,06 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,07 €
Predajca: BeautyOK

French Avenue Obsidian čistý parfém unisex 100 ml
423,70 €/1l
42,37 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Opulent Dubai, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Grapefruit, Citrón, Mango, Cédrové drevo, Jazmín, Fialový
253,10 €/1l
25,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
320,45 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Zahi parfémovaná voda unisex 100 ml
184,40 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Nectare Extradose parfémovaná voda unisex 90 ml
331,11 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Vanilkový latte 100 ml od Golf Orchid Unisex EDP
307,50 €/1l
30,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Páni
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Cieľové skupiny Dámy
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l