5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Yellow Liss šampón 1000 ml11,75 €/1l
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Redken Acidig Color Gloss Jemný šampón s náplňou 500 ml70,70 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Šampón bez vône - 250ml63,96 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Šampón As I Am Rosemary 237 ml46,37 €/1l
10,99 €
Predajca: medpak_shop

Acqua di Parma, Colonia, šampón na vlasy, 40 ml
61,00 €/1l
2,44 €
Predajca: NutraBestBG

WELEDA Šampon s rozmarínom, revitalizujúci, 400 ml
37,87 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Joico Color Balance Blue Shampoo šampón 300 ml
77,90 €/1l
23,37 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Yope Blond šampón pre blond a zesvetlené vlasy, 300 ml
28,97 €/1l
8,69 €
Predajca: MANADA

Mustela Bé bé Detangling & nourishing cream shampoo
54,15 €/1l
10,83 €
Predajca: Tersorte

Pantene 3 v 1 šampón pre farbené vlasy 325 ml
18,36 €/1kg
4,59 €
Predajca: LAVONIO

ampn Blue Cap na lupiny a seborrheu, 150 ml
199,67 €/1l
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Alpecin ampn s kofenom 250 ml
45,64 €/1l
11,41 €
Predajca: VISO

Rituals Homme Šampón a kondicionér na fúzy (250 ml)
76,76 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Arganový šampón na vlasy 250 ml
16,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Moroccanoil Hydratačný šampón 250ml
65,43 €/1kg
19,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
64,39 €/1l
63,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oolaboo Hydra Bloom šampón 250ml
117,80 €/1l
29,45 €
Predajca: Friseurtotal

Šampón Zwitsal (200 ml)
139,75 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Šampón Schwarzkopf Gliss Aqua Revive 370 ml
17,24 €/1l
6,38 €
Predajca: T3S_Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampón Das Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri je šampón na umývanie vlasov. Patrí do línie Blu Mediterraneo Arancia di Capri a je dostupný vo fľaši s objemom 40 ml. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je obzvlášť vhodný na cesty alebo na spoznanie tejto série produktov.
Tento šampón je klasifikovaný ako produkt určený pre všetky pohlavia a môže ho používať každý. Je to produkt z kategórie starostlivosti o vlasy, ktorý slúži ako klasický šampón na pravidelné umývanie vlasov.
- Rozmery
- 40 ml
- Hmotnosť
- 100000 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- EAN kód
- 8028713300974
- Rozmery
- 40 ml
- Hmotnosť
- 100000 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- EAN kód
- 8028713300974
Hodí sa k tomu
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 114% od 2 ks




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 114% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(318)Počet hodnotení: 318




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(34)Počet hodnotení: 34




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 232% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(971)Počet hodnotení: 971




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(390)Počet hodnotení: 390




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(339)Počet hodnotení: 339




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(34)Počet hodnotení: 34




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydratačný sprchový gél, vhodný pre všetky typy pleti, 40 ml
61,00 €/1l
2,44 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Colonia, šampón na vlasy, 40 ml
61,00 €/1l
2,44 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, balzam na telo, hydratačný, 300 ml
61,93 €/1l
18,58 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, telové mlieko, vhodné na celé telo, 40 ml
67,75 €/1l
2,71 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Colonia, telové mlieko, na celé telo, 40 ml
67,75 €/1l
2,71 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, sprej na vlasy, 40 ml
61,00 €/1l
2,44 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 30 ml, Citrón, Mandarínka, Oranžová, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Kardamon, Petitgrain olej, Petit Grain, Cardamom
1 649,67 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Mlieko, Unisex, Hydratačné, Hydratačný, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Citrón
166,07 €/1l
49,82 €
Predajca: MANADA

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo – Arancia di Capri, šampón na vlasy, hydratačný, 300 ml
68,27 €/1l
20,48 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, šampón na vlasy, 300 ml
48,93 €/1l
14,68 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma, Kolínska voda, sprej na vlasy, 40 ml
54,75 €/1l
2,19 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Fico Di Amalfi Blu Mediterraneo, Mlieko, Unisex, Univerzálna pleť, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Bergamot, Grapefruit, Citrón
188,00 €/1l
56,40 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
686,80 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, čistiace telové mydlo, na telo a ruky, 300 ml
65,83 €/1l
19,75 €
Predajca: NutraBestBG

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
613,61 €/1l
110,45 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Bezoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 064,22 €/1l
191,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, hydratačný telový lotion, 300 ml
62,07 €/1l
18,62 €
Predajca: NutraBestBG

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma, Mirto Di Panarea Forte, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 224,00 €/1l
122,40 €
Predajca: Parfumtoi

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Figový nektár, Jazmín, Ružové korenie, Benzoin, Cédrové drevo, Fig wood, Sprej
1 056,40 €/1l
105,64 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 100 ml, Citrón, Mandarínka, Oranžová, Kardamon, Petitgrain olej, Karamel, Pižmo, Sprej
1 024,80 €/1l
102,48 €
Predajca: Glamperfeu

Acqua di Parma Fico di Amalfi La Riserva, 100 ml, Tekutý parfém, INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL,..., 1 kusov
1 741,90 €/1l
174,19 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Carlo
Objem 0,04 l
Chcel by som mať rovnaký výrobok s minimálnym množstvom 100 ml mono výrobku
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,67 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l