5,0



Na základe 5 hodnotení
Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 5 kg na 100 m2 - Organifer
41,99 €
8,40 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Hnojivá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vermikompost – Kompost z dážďoviek (Veľké vrece 500 litrov – pre 500 m2)1,40 €/1l
699,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m220,00 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)2,50 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m226,00 €/1l
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Kuracie hnojivo v peletách (5 kg – pre 50 m2) - Organifer
8,00 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Vápenaté hnojivo s horčíkom (20 kg – na 400 m2)
2,25 €/1l
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

BOPON – Samozalievačná trávna zmes, 40 m², 1 kg
10,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Hnojivo - Na Zakoreňovanie 1 Kg - Br1187
11,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hnojivo pre kvitnúce rastliny 200 g SUBSTRAL
0,05 €/1l
9,40 €
Predajca: Dragtek-com

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (1250 litrov – na 1250 m2) - Organifer
0,84 €/1l
1 049,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Biohumus - Pre Zelené Rastliny 0,5 L - Br1897
14,98 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hnojivo na rastliny Algoflash Naturasol 1 kg
32,16 €/1kg
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (2500 litrov – na 2500 m2) - Organifer
0,58 €/1l
1 449,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
13,59 €/1kg
16,99 €
Predajca: somnia24

SUBSTRAL® Naturen® 83030 SUBSTRAL® Naturen®Gemüsedünger 1,2 kg
17,02 €/1kg
20,43 €
Predajca: M_plus_L

Trus múčnych červov – Hnojivové granule z hmyzu (20 kg na 200 m2)
2,65 €/1l
52,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Organifer

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

SUBSTRAL® 71100 SUBSTRAL® Express Rasendünger 10,0 kg
4,37 €/1kg
43,69 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

SUBSTRAL® Naturen® 8855 SUBSTRAL® Naturen®Rasendünger 2,8 kg
9,15 €/1kg
25,61 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte


Popis produktu a údaje o produkte
Podporuje zdravú a živú zelenú strechu
Dobre vyživená rozchodníková strecha je viac než len estetický prvok – stáva sa živým ekosystémom plným farieb, opeľovačov a prírodnej rovnováhy. Vďaka správnej výžive rozchodníky kvitnú bohatšie a priťahujú včely, motýle a iný prospešný hmyz. Vaša strecha tak aktívne prispieva k biodiverzite a zdravšiemu mestskému prostrediu.
Jemné, organické zloženie tohto hnojiva je bezpečné pre všetky formy života na streche. Jeho formulácia rešpektuje prírodnú ekologickú rovnováhu a podporuje udržateľný rast vegetácie. Či už ide o extenzívnu alebo intenzívnu zelenú strechu, toto hnojivo udržuje rastliny silné, vitálne a rok čo rok.
Zachovanie úrodnosti aj v náročných podmienkach
Zelené strechy sú často vystavené intenzívnemu odvodňovaniu a majú tenkú vrstvu substrátu, čo sťažuje udržiavanie pôdnej úrodnosti. Toto špeciálne vyvinuté hnojivo rieši túto výzvu tým, že podporuje vyváženú výživu a zdravý pôdny život aj v plytkých substrátoch so zvýšeným odtokom vody. Takto zostáva vaša strecha v optimálnej kondícii po celý rok.
Hnojivo je ideálne aj na pravidelnú údržbu. Či ho aplikujete na jar alebo na jeseň, bez problémov zapadne do vášho plánu starostlivosti. Vďaka efektívnemu, pomalému uvoľňovaniu živín a vyváženému zloženiu poskytuje rastlinám potrebnú výživu v správnom čase – bez rizika prehnojenia alebo nedostatku.
Univerzálna a efektívna výživa
Toto hnojivo je vhodné pre extenzívne aj intenzívne zelené strechy. Či už vaša strecha pozostáva len z rozchodníkov alebo zmesi okrasných tráv, byliniek, trvaliek, kríkov či menších stromov, jeho vyvážené zloženie poskytuje všetkým rastlinám ideálny pomer živín. Podporuje zdravý, rôznorodý a dobre zakorenený porast.
Vďaka kontrolovanému uvoľňovaniu živín je vylúhovanie minimálne. Hnojivo poskytuje rastlinám stabilný prísun výživy počas dlhého obdobia, čím zabezpečuje ich vitalitu bez negatívneho vplyvu na životné prostredie. Výsledkom je trvalá sila rastlín a nižšie nároky na údržbu. Niet divu, že toto hnojivo využívajú aj profesionálni špecialisti na zelené strechy.
Vlastnosti
Hnojivo pre zelené strechy s kontrolovaným uvoľňovaním pre dlhodobý a rovnomerný rast rozchodníkov
Rýchle uzatváranie porastu zabraňuje vzniku holých miest a potrebu údržby
Vysoký obsah draslíka zvyšuje odolnosť voči suchu, horúčavám a silným dažďom
Nízke vylúhovanie živín a vysoká využiteľnosť pre efektívnu a ekologickú výživu
Silný koreňový systém a aktívny pôdny život aj v tenkej vrstve substrátu
Podporuje biodiverzitu – priťahuje včely a motýle a potláča buriny
Zlepšuje zadržiavanie vody a tepelnú izoláciu, čím prispieva k stabilnejšej klíme v interiéri
Rovnomerný rast chráni a predlžuje životnosť strešnej fólie
Organické NPK zloženie špeciálne vyvinuté pre rozchodníkové strechy, zaručujúce spoľahlivé výsledky
Vhodné pre extenzívne aj intenzívne strechy vrátane rozchodníkových rohoží, tráv, byliniek a kríkov
Jednoduchá aplikácia pre profesionálov aj súkromných používateľov
Zloženie
Toto organo-minerálne hnojivo má vyvážené NPK zloženie 9-2-7 s obsahom 3 % horčíka, špeciálne prispôsobené potrebám rozchodníkov a iných rastlín na zelených strechách.
Dusík (N) – 9 %
Fosfor (P) – 2 %
Draslík (K) – 7 %
Horčík (Mg) – 3 %
Kombinácia organických a minerálnych zložiek zaručuje postupné a dlhodobé uvoľňovanie živín s minimálnym vylúhovaním. Táto stabilná výkonnosť robí hnojivo ideálnym pre strechy s obmedzenou hĺbkou substrátu a vysokou priepustnosťou vody.
Návod na použitie
Odporúčané množstvo rovnomerne rozhoďte po povrchu strechy. Pri novej výsadbe jemne zapracujte granule do vrchnej vrstvy substrátu. Najlepšie je aplikovať hnojivo tesne pred dažďom alebo v období, keď je možné zavlažovanie. Vhodné pre všetky typy zelených striech a systémov, v každom ročnom období okrem zamrznutej pôdy.
Dávkovanie
Pre optimálny účinok a dlhodobé výsledky dodržujte správne množstvo podľa potreby vašej strechy.
Údržbové hnojenie: 0,5 kg na 10 m²
Aplikujte dvakrát ročne (na jar a na jeseň), aby strecha zostala zdravá, hustá a odolná.
Rastové alebo regeneračné hnojenie: 1 kg na 10 m²
Použite na holé miesta, po dlhšom suchu alebo pri oslabenom raste, aby ste podporili rýchlu regeneráciu a úplné pokrytie.
*Pre novo založené alebo intenzívne vysadené strechy (napr. s okrasnými trávami alebo kríkmi) použite vyššiu dávku na silný štart.
Skladovanie
Toto hnojivo si pri správnom skladovaní v suchu, chlade a mimo priameho slnečného žiarenia zachováva kvalitu viac ako dva roky.
- Hmotnosť
- 5 kg
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8719958990043
- Výrobca
- Organifer
- Hmotnosť
- 5 kg
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8719958990043
- Výrobca
- Organifer
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer
4,70 €/1kg
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer
2,85 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Kuracie hnojivo v peletách (10 kg – pre 100 m2) - Organifer
4,40 €/1l
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Sedum – a zelené strechy – hnojivo 240 kg = 4800 m² – hnojivo na zelené strechy pre extenzívne osádzanie, špeciálne hnojivo bohaté na živiny pre strešné rastliny – Organifer
3,54 €/1l
849,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Hnojivo pre rozchodníky a zelené strechy 800 kg = 16 000 m² – Hnojivo pre extenzívne zazelenenie striech, špeciálne hnojivo bohaté na živiny pre strešné rastliny – Organifer
2,00 €/1l
1 599,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)
5,70 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (5 kg – na 150 m2)
9,00 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Vápenný granulát z rias – čistý Lithothamnium Calcareum (veľké vrece 1000 kg na 5 ha)
1,40 €/1l
2 099,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Hnojivo na trávnik All-In-One (10 kg – na 200 m2)
3,00 €/1l
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Dreame X50 Ultra Complete, Kombi, Čierna, Nerezová oceľ, Biela, Kolo, Vrecko na prach, Nabíjanie, Purification, 0,395 L
962,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Konopná palma - záhradná rastlina Ø45cm Ø240cm - mrazuvzdorná rastlina do
484,00 €
Doprava zdarma
Predajca: OasisofLife

Sedum – a zelené strechy – hnojivo 400 kg = 8000 m² – hnojivo na zelené strechy pre extenzívne osádzanie, špeciálne hnojivo bohaté na živiny pre strešné rastliny – Organifer
2,75 €/1l
1 099,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Vápenaté hnojivo s horčíkom (10 kg – na 200 m2)
4,30 €/1l
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Prášok z rias – čisté vápno Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2)
6,00 €/1l
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Prášok z rias – čisté vápno Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2)
6,00 €/1l
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Kuracie hnojivo v peletách (5 kg – pre 50 m2) - Organifer
8,00 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2
26,00 €/1l
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Vápno z rias v prášku – čisté Lithothamnium Calcareum (veľké vrece 1000 kg na 5 ha)
1,33 €/1l
1 999,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)
1,68 €/1l
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Záhradné hnojivo All-In-One (20 kg – na 200 m2)
1,90 €/1l
56,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Organifer

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Balíček potravinového lesa - Exotické a mrazuvzdorné - 13 ovocných rastlín - Divoký zber na 20 m2 - Permakultúrna zeleninová záhrada
183,73 €
Predajca: Schramas

Hnojivo na trávnik All-In-One (5 kg – na 100 m2)
5,33 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Balíček semien izbových rastlín – 13 odrôd
59,99 €/1kg
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Výškovo nastaviteľné podpery na terasové dosky ETL 18–32 mm | rýchla montáž a stabilná opora | Liderwood | EcoTravers
157,00 €/1m²
1,57 €
Predajca: Liderwood

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Čerešňový vavrín 'Novita' 30-50 cm - 1 ks - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
1,69 €
Predajca: Blumen-Senf

Pelety z kravského hnoja 3v1 (20 kg – na 200 m2)
1,67 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchly účinok
Hmotnosť 10 kg
Naše staghornové koberce v záhrade boli úplne bez farieb a života. Po prihnojení jednoduchým ručným výsevom a niekoľkodňovom daždi sa veľmi rýchlo a krásne zazelenali. Nabudúce si ho kúpim znova.
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zelena strecha
Hmotnosť 20 kg
Vynikajuci vyrobok, uz po tyzdni bolo vidiet ako radtliny ozili !
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 20 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l