4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 5 kg4,20 €/1kg
20,99 €
Predajca: Agrarzone

Ďalšie informácie o reklame
Agrarzone organické granulované krmivo pre nosnice proti roztočom 20 kg2,15 €/1kg
42,99 €
Predajca: Agrarzone

Ďalšie informácie o reklame
Agrarzone organické granulované krmivo pre nosnice 20 kg2,25 €/1kg
44,99 €
Predajca: Agrarzone

Ďalšie informácie o reklame
Agrarzone Organické krmivo pre nosnice a prepelice Špeciál 20 kg2,15 €/1kg
42,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone krmivo pre ovce a kozy müsli 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Schaffutter Krmivo pre kozy Müsli 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone pelety pre ovce 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Krmivo pre kurčatá Kükenstarter 5 kg
4,00 €/1kg
19,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organické mini krmivo pre ošípané peletované 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organický slnečnicový koláč 20 kg
2,15 €/1kg
42,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Pelety pre kačice 25 kg
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Bio krmivo pre sliepky – müsli 25 kg
1,84 €/1kg
45,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Krmivo pre alpaky Müsli 20 kg
2,25 €/1kg
44,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organické sójové koláče 20 kg
3,35 €/1kg
66,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organické krmivo pre nosnice Immune Plus 20 kg
2,00 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Pelety pre miniprasiatka 25 kg
1,60 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

CEZZOO FARM krmivo pre nosnice granulované 25kg
0,93 €/1kg
23,50 €
Predajca: CEZZOO

Leimüller Krmivo pre kurčatá Müsli pre hydinu 25 kg
1,60 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Pelety pre alpaky 25 kg
1,72 €/1kg
42,99 €
Predajca: Agrarzone

Krmivo pre mladé sliepky Leimüller 25 kg
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Agrarzone organické krmivo pre ovce a kozy 20 kg
Objavte Agrarzone Organic Sheep Feed & Goat Feed Pellets, špeciálne vyvinuté na druhovo vhodné kŕmenie vašich oviec a kôz. Toto vysokokvalitné krmivo podporuje zdravie a pohodu vašich zvierat. Poskytuje vyváženú stravu a podporuje vitalitu, aby boli vaše ovce a kozy aktívne a živé. Zmes tritikale, jačmeňa a lucerny poskytuje energiu potrebnú na optimálnu výkonnosť.
Pelety sú vyrobené zo 100 % ekologických produktov, čo znamená, že môžete svojim zvieratám ponúknuť čisté a prírodné krmivo. Vďaka vysokému obsahu hrubých bielkovín (14,00 %) a dôležitým živinám, ako sú vápnik, fosfor a vitamíny, toto krmivo zabezpečuje zdravý vývoj. Vďaka šetrnému spracovaniu sa zachovávajú cenné zložky, takže si môžete byť istí, že vaše ovce a kozy dostanú všetko, čo potrebujú.
Či už ide o hobby chovateľov alebo profesionálnych farmárov, krmivo pre ovce a kozy Agrarzone Organic je ideálnou voľbou pre každého, kto uprednostňuje ekologickú kvalitu. Vďaka praktickému 20-kilogramovému baleniu máte vždy po ruke dostatok krmiva na druhovo vhodné kŕmenie vašich oviec a kôz.
prehľad:
- 100 %
- Vysokokvalitné zložky: tritikale, jačmeň, pšeničné otruby, kukurica
- Vysoký obsah hrubých bielkovín: 14,00 %
- Obsahuje základné živiny: vápnik, fosfor
- Vhodné na cielené kŕmenie
- Vhodné pre ovce a kozy
Odporúčanie pre kŕmenie:
Toto krmivo sa môže skrmovať len v množstve ~ 0,5 kg na zviera/deň v závislosti od úžitkovosti z dôvodu vyššieho obsahu stopových prvkov v porovnaní s kompletným krmivom.
Zloženie:
Tritikale*; jačmeň*; pšeničné otruby*; kukurica*; zelený šrot/alfalfa*; slnečnicové výlisky*; ovos*; sójové výlisky*; uhličitan vápenatý; pivovarské kvasnice; fosforečnan vápenatý; chlorid sodný; fosforečnan horečnatý; melasa z cukrovej repy*
*Výrobok z ho poľnohospodárstva
Analytické zložky:
Sušina: 88,60 %; hrubé bielkoviny: 14,00 %; hrubá vláknina: 7,00 %; hrubé oleje a tuky: 3,25 %; hrubý popol: 7,00 %; vápnik: 1,20 %; fosfor: 0,61 %; sodík: 0,21 %
Prísady na kg:
Vitamín A (3a672a): 10000 I.U.; vitamín D3 (3a671): 1800 I.U.; vitamín E all-rac-alfa-tokoferylacetát (3a700): 22,00 mg; zinok (oxid zinočnatý 3b603): 91,20 mg; mangán (oxid manganičitý 3b502): 9,09 mg; železo (monohydrát síranu železnatého 3b103): 18,00 mg; jód (jodičnan vápenatý bezvodý 3b202): 0,30 mg; selén (seleničitan sodný 3b801): 0,50 mg
Uchovávanie:
Skladujte na hygienickom, chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Rozsah dodávky:
agrarzone organické krmivo pre ovce a kozy 20 kg
a odpovede:
Ako často mám kŕmiť ovce a kozy?
Toto krmivo by sa malo skrmovať podľa odporúčania na kŕmenie v množstve ~ 0,5 kg na zviera/deň.
Je krmivo vhodné pre všetky ovce a kozy?
Áno, granule sú ideálne pre všetky ovce a kozy, či už ide o hobby alebo profesionálny chov.
Môžem krmivo používať aj pre iné zvieratá?
Nie. Krmivo je špeciálne vyvinuté pre ovce a kozy a nemalo by sa používať pre iné zvieratá.
- Hmotnosť
- 20000 g
- Obsah vlhkosti
- 12 %
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- EAN kód
- 9120101915308
- Číslo od výrobcu
- 54306
- Výrobca
- AGRARZONE
- Registračné číslo
- R101Z853O
- Hmotnosť
- 20000 g
- Obsah vlhkosti
- 12 %
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- EAN kód
- 9120101915308
- Číslo od výrobcu
- 54306
- Výrobca
- AGRARZONE
- Registračné číslo
- R101Z853O
Hodí sa k tomu

Agrarzone organický granulovaný štartér pre kurčatá 20 kg
2,30 €/1kg
45,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone pelety proti roztočom 20 kg
1,40 €/1kg
27,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organické krmivo pre nosnice Múčka pre nosnice 20 kg
2,00 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organické krmivo pre kačice a husi 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone Organic Kuracie Zmes Obilnín 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu, kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
38,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Agrarzone zrno pre kačice 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone krmivo pre ovce a kozy müsli 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Veleco COSMO: Elektrický invalidný vozík, ľahký, skladací, ľahko ovládateľný pomocou joysticku s jedným prstom, motor 2x250 W
775,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lauftech

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 30 kg krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 30 kg
38,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Heuland Premium, biologicky rozložiteľná podstielka z lesnej pôdy, 60 litrov
24,99 €
Predajca: Agrarzone

Príslušenstvo stĺpové sviečky šampanské (4) UK 12 šírka x výška cca 4 cm x 8,5 cm NOVINKA
5,95 €
Predajca: Rudolphs-Schatzkiste

LAVA METAL Liatinová zapekacia misa 26x40 cm - červená
99,76 €
Predajca: getgastro

Profesionálny benzínový krovinorez FUXTEC FX-PS152 - 52 cm3 | 11 kg | s dvojitou závitovou hlavou | 3-zubý nôž | s pohodlným popruhom na prenášanie | 3 hp | 2-taktný
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

SensaHome - Led dotykové nástenné zrkadlo okrúhle - Kúpeľňové zrkadlo bez rámu s LED osvetlením - Nástenné zrkadlo - Stmievateľné - Studená biela - 80 cm
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Buxibo

Forever Smartwatch ForeVigo 3 SW-320 Vodotesné 1,7" 200mAh Ružovo zlaté
44,90 €
Predajca: esol

MasterLED vonkajšie nástenné svietidlo, dvojstranná fasádna lampa, čierna, s 2x pätica GU10, stupeň ochrany IP54
13,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: master-led

Agrárna zóna Bio ovos 20 kg
1,65 €/1kg
32,99 €
Predajca: Agrarzone

Curver 3253924356006
30,90 €
Predajca: potz-tech

Heuland Erlebnis Lesná podstielka s kukuricou 40 litrov
24,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Krmivo pre sliepky 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pre nosnice s oreganom a mušľovým šrotom – bez geneticky modifikovaných zŕn
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Sony PlayStation 5 Digital Edition, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
746,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Futbalový stôl Outtec®, stolný futbal, stolný futbal pre deti a dospelých - 121 x 60,5 x 82,5 cm - vrátane 2 loptičiek - futbalový stôl pre 22 hráčov, počítadlo gólov
122,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Mexen Kioto+ L sprchová zástena s poličkou 100 x 200 cm, brúsená meď - 800-100-123-65-09
331,99 €
Predajca: Mexen

Agrarzone pelety pre ovce 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

ProfiCare PC-HAS 3132, Curlingová kefa, Teplé, Čierna, Ružové zlato, Strieborná, 1000 W, AC, 220-240 V
38,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok je dobrý, ale cena kolíše
Samotný výrobok je dobrý a zaplatil som 34 eur vrátane poštovného. Za túto cenu by som ho brala každý mesiac. Ale teraz som videl a stojí 37 eur plus 10 eur poštovné, takže je to naozaj príliš drahé a nebudem ho brať späť.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Cukrová melasa 1000 kg, krmná melasa pre kravy, krmivo pre kravy, melasa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
699,00 €
-100,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
599,00 €
Predajca: FRANCLEAN
0,60 €/1kg

Leimüller Anti-Stress krmivo pre sliepky proti roztočom 25 kg – špeciálne zrnité krmivo s medovkou a horčíkom
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg

Leimüller Pelety pre kačice 5 kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg

Lúžny seno v peletách, 25 kg, priemer 8 mm. Krmivo s vysokým obsahom bielkovín pre kone, králiky, hovädzie mäso a hydinu. Pelety z ďatelinového sena
17,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,72 €/1kg

Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 5 kg
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg

Sójové bôby 20 kg Krmivo Bielkovinové krmivo pre hydinu, ošípané, dobytok a hospodárske zvieratá
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,80 €/1kg

Ľanový olej pre kone, krmivo pre kone, doplnkové krmivo 5 litrov - Horselen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,14 €
Predajca: FonderhillSp
6,23 €/1l

Kukurica 20 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,58 €
Predajca: Posh
1,38 €/1kg

30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

25 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
31,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,26 €/1kg

Kukurica 10 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,37 €
Predajca: Posh
2,04 €/1kg

Leimüller Bio krmivo pre sliepky – müsli 25 kg
45,99 €
Predajca: Agrarzone
1,84 €/1kg

Sójová múčka 25 kg, 46 % bielkovín – bielkovinové krmivo pre dobytok, ošípané, hydinu, sójové krmivo Premium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,90 €
Predajca: FRANCLEAN

Drvená kukurica 15 kg, žltá krmná kukurica pre sliepky, kačice a prepelice, GiDeli
23,97 €
Predajca: Posh
1,60 €/1kg

Leimüller Krmivo pre sliepky 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pre nosnice s oreganom a mušľovým šrotom – bez geneticky modifikovaných zŕn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg

10 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
25,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
2,60 €/1kg

15 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
28,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,90 €/1kg

20 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
29,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,50 €/1kg

Leimüller Pelety pre kačice 25 kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg

Leimüller Schaffutter Krmivo pre kozy Müsli 20 kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,85 €/1kg