BMW Fragrances Amberness Eau de Parfum 50 ml (unisex)
30,65 €
613,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Minthé parfémovaná voda unisex 75 ml2 333,73 €/1l
175,03 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Hacivat Extrait de Parfum 100 ml UNISEX1 787,70 €/1l
178,77 €
Predajca: PerfumTraders

BMW The Scent of Amberness Eau de Parfum 100 ml
443,00 €/1l
44,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sospiro Vibranna Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
1 905,90 €/1l
190,59 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Courreges, L'Empreinte, Eau de Parfum, Unisex, 50 ml
848,40 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Khadlaj Oud Jumeirah Eau De Parfum 60 ml (unisex)
1 135,00 €/1l
68,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

M.Micallef EdenFalls EDP 50 ml UNISEX
2 133,00 €/1l
106,65 €
Predajca: somnia24

Moudon Élégant Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
416,50 €/1l
41,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fugazzi Goudh Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 589,80 €/1l
129,49 €
Predajca: somnia24

Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moudon Carrouge Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
472,50 €/1l
47,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moudon Vevey Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
553,00 €/1l
55,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 946,00 €/1l
147,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sospiro Farsa Eau De Parfum 75 ml (unisex)
1 923,07 €/1l
144,23 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Hamidi Maysara, parfum (unisex), 100 ml
239,50 €/1l
23,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chabaud Nectar de Fleurs EDP 100 ml UNISEX
830,70 €/1l
83,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Asateer Eau De Parfum 100ml
775,90 €/1l
77,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sospiro Diva Eau De Parfum 75 ml (unisex)
1 900,00 €/1l
142,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BMW Fragrances Amberness je moderná a elegantná drevito-aromatická vôňa pre dámy aj pánov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2025. Táto sofistikovaná kompozícia spája svieže, pikantné tóny so teplou základnou, čím vytvára vyvážený a dynamický charakter. V úvodnej fáze sa rozvíja energická kombinácia guatemalského kardamomu, muškátového šalvia a bergamotu, ktorá vôni dodáva sviežu, aromatickú a jemne pikantnú vôňu. Srdce vône tvorí harmonická kombinácia geránie, sladkej vanilky z Madagaskaru a haitského vetiveru, ktoré pridávajú eleganciu a hĺbku. Základná vôňa je moderná a zmyselná, vďaka ambroxanu a austrálskeho santalového dreva, ktoré zanechávajú dlhotrvajúcu, drevitú a jemne hrejúcu stopu. BMW Fragrances Amberness je ideálna vôňa pre milovníkov čistých a elegantných vôní, ktorí hľadajú všestrannú a štýlovú kompozíciu na každú príležitosť.
- Model
- Amberness
- Hmotnosť
- 0.29 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VODA, TETRAMETYL ACETYLOKTANYDRONÁFTALÉNY, PARFÉM, PENTAERYTRITYL TETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINAMÁT, BUTYL METOXIDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYL METOXICINAMÁT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, HEXAMETYLINDANOPYRÁN, OLEJ Z JUNIPERUS VIRGINIANA, LINALOOL, ALFA-IZOMETYL IONÓN, KUMARÍN, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLIZOPENTENOL, LINALYL ACETÁT, VANILÍN, LIMONÉN, CITRONELLOL, OLEJ Z KVIETKOV PELARGONIUM GRAVEOLENS, OLEJ Z ŠUPIEK CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT), PINÉN, RÓZOVÉ KETÓNY, GERANIOL, OLEJ Z EUCALYPTUS GLOBULUS, BETA-KARYOFYLEN, GERANYL ACETÁT, KAMFOR, SANTALOL, TERPINEOL, CITRÁL, FARNESOL, CI 60730 [EXT. D&C VIOLET 2].
- Výrobca
- BMW Fragrances
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0679602602105679602602105
- Model
- Amberness
- Hmotnosť
- 0.29 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VODA, TETRAMETYL ACETYLOKTANYDRONÁFTALÉNY, PARFÉM, PENTAERYTRITYL TETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINAMÁT, BUTYL METOXIDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYL METOXICINAMÁT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, HEXAMETYLINDANOPYRÁN, OLEJ Z JUNIPERUS VIRGINIANA, LINALOOL, ALFA-IZOMETYL IONÓN, KUMARÍN, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLIZOPENTENOL, LINALYL ACETÁT, VANILÍN, LIMONÉN, CITRONELLOL, OLEJ Z KVIETKOV PELARGONIUM GRAVEOLENS, OLEJ Z ŠUPIEK CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT), PINÉN, RÓZOVÉ KETÓNY, GERANIOL, OLEJ Z EUCALYPTUS GLOBULUS, BETA-KARYOFYLEN, GERANYL ACETÁT, KAMFOR, SANTALOL, TERPINEOL, CITRÁL, FARNESOL, CI 60730 [EXT. D&C VIOLET 2].
- Výrobca
- BMW Fragrances
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0679602602105679602602105
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
924,17 €/1l
55,45 €
Predajca: Parfumtoi

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 735,30 €/1l
173,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rayhaan – Terra 100 ml
415,50 €/1l
41,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l