4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ACCOJE Anti Aging Volume Capsule Cream795,00 €/1l
39,75 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Medicube Collagen Jelly Cream 50ml366,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
0,55 €/1l
27,54 €
Predajca: NutraBestBG

EQQUALBERRY Bakuchiol Plumping Capsule Cream 50 ml
0,50 €/1l
24,95 €
Predajca: Juui

Jumiso Waterfull krém s kyselinou hyalurónovou
358,80 €/1l
17,94 €
Predajca: LaRoseCare

APLB Glutathione Niacinamide Facial Cream 55 ml
0,19 €/1l
10,49 €
Predajca: medpak_shop

Apis Azelaic Terapis Krém so 30% kyselinou azelainovou, 30ml
510,00 €/1l
15,30 €
Predajca: MANADA

Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml
477,60 €/1l
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tónovací krém Isntree-C-Niacin
255,80 €/1l
12,79 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskarský krém Centella
258,53 €/1l
19,39 €
Predajca: medpak_shop

Isntree C-Niacin Toning Ampoule regeneračné a rozjasňujúce sérum 50 ml
303,80 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Cosrx Pleťový krém s kyselinou hyalurónovou 100g
0,16 €/1l
15,59 €
Predajca: Visage

By Wishtrend Maximalizujúci krém s vitamínom 75, 50 ml
541,00 €/1kg
27,05 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

EQQUALBERRY Vitamin Illuminating Cream 50 ml
0,48 €/1l
23,99 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Produkt je ľahký a rýchlo sa vstrebáva bez pocitu lepkavosti. Zanecháva tvoju pleť hladkú a rozžiarenú. Je vhodný pre všetky typy pleti a je perfektný ak tvoja pokožka trpí nerovnomerným tónom, pigmentovými škvrnami alebo nedokonalosťami po akné. Jeho zloženie cieli práve na tieto problémy, bez toho aby pleť iritovalo.
Použitie: Krém nanášaj vždy na čistú, tonizovanú pleť. Stačí malé množstvo, ktoré jemne vmasíruješ, kým sa kapsuly úplne nerozpustia a nevstrebú. Môžeš ho používať ráno aj večer – ráno však nezabudni na SPF.
Pre ešte lepší výsledok odporúčame kombinovať s:
1. Tonizačné tampóny → Medicube Pads
2. Sérum → Medicube Peptide Serum alebo Medicube Triple Collagen Serum
3. Booster zariadenie → Medicube Age R Booster
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream zloženie a vlastnosti:
Rozjasnenie a zjednotenie tónu pleti
Tranexamic Acid (TXA) – cielene pomáha redukovať pigmentové nerovnosti a podporuje jednotný tón pleti
Niacinamide – rozjasňuje pleť, zlepšuje jej textúru a podporuje vyvážený vzhľad
Alpha-Arbutin – podporuje jas pleti a pomáha pri nerovnomernom tóne
Anti-age a ochrana pleti
Adenosine – podporuje elasticitu pleti a zjemňuje jemné vrásky
Glutathione a Ferulic Acid – silná antioxidačná ochrana proti vonkajším vplyvom
3-O-Ethyl Ascorbic Acid – stabilná forma vitamínu C pre žiarivejší vzhľad pleti
Intenzívna hydratácia a vyplnenie
Hyaluronový komplex – viac foriem kyseliny hyalurónovej zabezpečuje hĺbkovú aj povrchovú hydratáciu
Glycerin a Betaine – pomáhajú udržať vlhkosť a komfort pokožky
Panthenol – upokojuje pleť a podporuje jej regeneráciu
Posilnenie kožnej bariéry
Ceramide NP a Hydrogenated Lecithin – podporujú ochrannú bariéru pleti
Bisabolol a rastlinné extrakty – upokojujú pleť a zvyšujú jej komfort
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Medicube sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje vámi vybraného produktu.
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream je krém na tvár špeciálne vyvinutý na zlepšenie nerovnomerného tónu pleti a zníženie pigmentácie. Je vhodný pre všetky typy pleti, ktoré chcú rozjasniť a zdokonaliť vzhľad pleti. Hlavné účinné látky Niacinamid (50 000 ppm): Kyselina tranexámová: Pomáha redukovať výskyt pigmentových škvŕn a zmenu farby pleti, čím sa dosiahne jasnejší vzhľad pleti. Alfa-arbutín: Má rozjasňujúci účinok a môže pomôcť redukovať tmavé škvrny a hyperpigmentáciu. Použitie Po očistení a aplikácii séra jemne naneste primerané množstvo krému na tvár a masírujte, kým sa úplne nevstrebe. Môže sa používať denne ráno a večer Podrobnosti o produkte Typ produktu: Krém Vhodný pre: Čas použitia: Denne, ráno a/alebo večer Dobre vedieť: Cieľom kombinácie niacínamidu, kyseliny tranexámovej a alfa-arbutínu je účinne redukovať výskyt pigmentových škvŕn a zafarbenia a podporiť žiarivejší a rovnomerný tón pleti.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Medicube sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje vámi vybraného produktu.
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream je krém na tvár špeciálne vyvinutý na zlepšenie nerovnomerného tónu pleti a zníženie pigmentácie. Je vhodný pre všetky typy pleti, ktoré chcú rozjasniť a zdokonaliť vzhľad pleti. Hlavné účinné látky Niacinamid (50 000 ppm): Kyselina tranexámová: Pomáha redukovať výskyt pigmentových škvŕn a zmenu farby pleti, čím sa dosiahne jasnejší vzhľad pleti. Alfa-arbutín: Má rozjasňujúci účinok a môže pomôcť redukovať tmavé škvrny a hyperpigmentáciu. Použitie Po očistení a aplikácii séra jemne naneste primerané množstvo krému na tvár a masírujte, kým sa úplne nevstrebe. Môže sa používať denne ráno a večer Podrobnosti o produkte Typ produktu: Krém Vhodný pre: Čas použitia: Denne, ráno a/alebo večer Dobre vedieť: Cieľom kombinácie niacínamidu, kyseliny tranexámovej a alfa-arbutínu je účinne redukovať výskyt pigmentových škvŕn a zafarbenia a podporiť žiarivejší a rovnomerný tón pleti.
- Model
- TXA + Niacinamide
- Hmotnosť
- 55 g
- Objem
- 55 ml
- Zloženie
- Voda, glycerín, niacinamid (50 000 ppm), methylpropándiol, propándiol, 1,2-hexándiol, dipropylénglykol, kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerylglukozid, butylénglykol, arginín, etylhexylpalmitát, karbomér, cetearylalkohol, cetearylový olivát, sorbitanový olivát, C12-14 alketh-12, akryloyldimetyltaurát/vp kopolymér, simetikón, etylhexylglycerín, extrakt z kvetov Melia Azadirachta, extrakt z listov Melia Azadirachta, adenozín, polyakrylát-13, disodná soľ EDTA, cyanokobalamín, trietylcitrát, betaín, polyizobutén, glycerylstearát, hydrolyzovaný guma Sclerotium, kyselina tranexamová, extrakt z ovocia Abelmoschus Esculentus (okry), panthenol, extrakt z ovocia Coccinia Indica, extrakt z Corallina Officinalis, polysorbát 20, sorbitanový izostearát, glutatión, extrakt z ovocia Fragaria Vesca (jahody), extrakt z plodu Castanea Crenata (gaštan), extrakt z kôry Citrus Junos, extrakt z kôry/listov Betula Platyphylla Japonica, olej zo semien Ricinus Communis (ricínový), bisabolol, kyselina ferulová, olej z listov Cymbopogon Citratus, olej z ovocia/semien Illicium Verum (aníz), oktyldodekanol, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, 3-O-etylaskorbová kyselina, hyaluronát sodný, alfa-arbutín, hydrogenovaný lecitín, ceramid NP, hydroxypropyltrimoniový hyaluronát, kaprylylglykol, acetylovaný hyaluronát sodný, kyselina hyalurónová, hyaluronát sodný v sieti, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, hyaluronát draselný
- Výrobca
- medicube
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8800289461088
- Model
- TXA + Niacinamide
- Hmotnosť
- 55 g
- Objem
- 55 ml
- Zloženie
- Voda, glycerín, niacinamid (50 000 ppm), methylpropándiol, propándiol, 1,2-hexándiol, dipropylénglykol, kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerylglukozid, butylénglykol, arginín, etylhexylpalmitát, karbomér, cetearylalkohol, cetearylový olivát, sorbitanový olivát, C12-14 alketh-12, akryloyldimetyltaurát/vp kopolymér, simetikón, etylhexylglycerín, extrakt z kvetov Melia Azadirachta, extrakt z listov Melia Azadirachta, adenozín, polyakrylát-13, disodná soľ EDTA, cyanokobalamín, trietylcitrát, betaín, polyizobutén, glycerylstearát, hydrolyzovaný guma Sclerotium, kyselina tranexamová, extrakt z ovocia Abelmoschus Esculentus (okry), panthenol, extrakt z ovocia Coccinia Indica, extrakt z Corallina Officinalis, polysorbát 20, sorbitanový izostearát, glutatión, extrakt z ovocia Fragaria Vesca (jahody), extrakt z plodu Castanea Crenata (gaštan), extrakt z kôry Citrus Junos, extrakt z kôry/listov Betula Platyphylla Japonica, olej zo semien Ricinus Communis (ricínový), bisabolol, kyselina ferulová, olej z listov Cymbopogon Citratus, olej z ovocia/semien Illicium Verum (aníz), oktyldodekanol, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, 3-O-etylaskorbová kyselina, hyaluronát sodný, alfa-arbutín, hydrogenovaný lecitín, ceramid NP, hydroxypropyltrimoniový hyaluronát, kaprylylglykol, acetylovaný hyaluronát sodný, kyselina hyalurónová, hyaluronát sodný v sieti, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, hyaluronát draselný
- Výrobca
- medicube
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8800289461088
Hodí sa k tomu

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - rozjasňujúce sérum s kyselinou tranexámovou a niacínamidom
896,67 €/1l
26,90 €
Predajca: DaniChou

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Generálne opravený
1 039,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NESATEC

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
0,42 €/1l
22,90 €
Predajca: BYSARAH

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask 100 g
140,44 €/1kg
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
0,55 €/1l
27,54 €
Predajca: NutraBestBG

ANUA Rice 70 Glow Milky Toner mliečny hydratačný toner 250 ml
23,75 €
Predajca: VISO

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum rozjasňujúce sérum na pigmentové škvrny
726,00 €/1l
21,78 €
Predajca: Azjasklep

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vita C kapsulový krém 55 g - rozjasňujúci krém
428,36 €/1kg
23,56 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l