4,8



Na základe 24 hodnotení
Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS5 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 5 kg na cca 250 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
15%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 31. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 31. októbra
Zľavu poskytuje FUXTEC
Zľavu poskytuje FUXTEC
16,15 €
3,77 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Hnojivá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer7,00 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer2,75 €/1l
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (50 l – na 50m2) - Organifer0,96 €/1l
47,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Organifer

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
18,95 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO Turbo trávnikové hnojivo, vhodné pre rozmetadlo, na 130 m², 5 kg, 28596
4,24 €/1kg
22,05 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Prima Rasendünger mit Sofort- und Langzeitwirkung 10kg
1,99 €/1kg
27,95 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,94 €
Predajca: bauschnell

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hnojivo Neudorff na trávniky, ktoré zabraňuje rastu machu a burín, objem 1 liter (vhodné pre plochu 100 m²), s prídavkom železa, vhodné na výživné polievanie alebo aplikáciu na listy
20,63 €/1l
20,63 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell

Substral 6 v 1 kompletné hnojivo na trávnik 10 kg - 8747
3,72 €/1kg
37,20 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

COMPO Kvapalné hnojivo na trávnik na burinu a mach 2,5 litra 24651
14,35 €/1l
35,88 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

LERAVA LETNÉ hnojivo na trávnik – hnojivo proti stresu s nízkou spotrebou vody pre horúce letné dni – ideálne na použitie s robotickými kosačkami – 70 m²
31,28 €/1kg
53,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dolomitové hnojivo s obsahom vápnika a horčíka 20 kg
1,05 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Hnojivo 10 kg, NPK, dlhodobé uvoľňovanie, na jar a leto, dusík, záhrada, GiDeli
3,48 €/1kg
34,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

20 kg organického trávnikového hnojiva jeseň organická 6+2+12 na cca 500m²
2,41 €/1kg
48,28 €
Predajca: boni-shop

Substral Dlhodobé hnojivo na trávniky 5 kg
17,74 €/1kg
88,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

FUXTEC jesenné hnojivo na trávnik FX-RDH5 | draselné hnojivo na cca 250 m² | 5 kg granúl na jesennú starostlivosť | mrazuvzdornosť a odolnosť trávnika
3,77 €/1kg
19,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS 5 kg – silný rast v hlavnej sezóne,
Spoľahlivý prísun živín pre plochu až 250 m² – hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS je špeciálne prispôsobené požiadavkám trávnika počas intenzívnej fázy rastu. Od jari do leta podporuje rovnomerný vývoj trávnika a zaisťuje vitálny, hustý vzhľad.
Najmä v mesiacoch s intenzívnym rastom potrebuje trávnik konštantný a vyvážený prísun živín. FX-RDFS dodáva potrebné živiny na podporu regenerácie po zime a posilňuje odolnosť trávnika počas celej sezóny. Výsledkom je rovnomerne rastúci trávnik so sviežim a zdravým vzhľadom.
- Určené pre trávniky do 250 m²
- Prispôsobené fáze rastu na jar a v lete
- Podporuje hustý a rovnomerný rast trávnika
- Podporuje regeneráciu po zime a náročných fázach
- Vhodný pre okrasné a úžitkové trávniky
- Jemná granulovaná štruktúra pre rovnomerné rozptýlenie
- Vhodný na ručné alebo strojové rozmetávanie
- Obdobie použitia: marec až august
Funkcia a účinok
Hnojivo na trávnik pôsobí podporným spôsobom počas celého hlavného vegetačného obdobia. Trvalo zásobuje trávu živinami, podporuje rovnomerný rast a prispieva k vytvoreniu hustého trávnika. Trávnik je tak odolnejší voči namáhaniu a po celé mesiace vyzerá udržiavaný a vitálny.
Jemnozrnné granule FX-RDFS umožňujú rovnomerné rozptýlenie bez zhlukovania. Takto je možné presne regulovať prísun živín – ideálne pre súkromné záhrady a pravidelne udržiavané trávniky počas jarných a letných mesiacov.
| Typ produktu | Hnojivo na trávnik |
| Sezóna | Jaro / leto |
| Forma | Granulát |
| Obsah | 5 kg |
| Dosah | cca 250 m² |
| Oblasť použitia | Okrasný, športový a úžitkový trávnik |
| Účinok | Dlhodobý účinok |
| Krajina výroby | Nemecko |
- Rozmery
- cm
- Hmotnosť
- 5.04 kg
- Objem
- 5.04 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260249444560
- Číslo od výrobcu
- FX-RDFS5
- Výrobca
- Fuxtec
- Rozmery
- cm
- Hmotnosť
- 5.04 kg
- Objem
- 5.04 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260249444560
- Číslo od výrobcu
- FX-RDFS5
- Výrobca
- Fuxtec
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
15,85 €/1kg
79,23 €
Predajca: somnia24

Wolf Garten 3827045 Osivo na trávnik pre robotickú kosačku RO-S 100 (3827045)
22,32 €/1kg
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Obal na vianočný stromček 210 cm Vrecko na vianočný stromček Obal na vianočný stromček
154,41 €/1kg
44,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Leifheit 85666, Prikrývka pre sušiak na bielizeň, Zelená, Jednofarebné, Zips, all Leifheit rotary dryers (except LinoProtect 400), 1 kusov
31,54 €/1l
15,77 €
Predajca: Di-Life

HI LED vianočný stromček bezdrôtový, model 406138
39,64 €
Predajca: Di-Life

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

COMPO Turbo trávnikové hnojivo, vhodné pre rozmetadlo, na 130 m², 5 kg, 28596
4,24 €/1kg
22,05 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)
5,70 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Selfsat H30D2, 10,7 - 12,75 GHz, 1100 - 2150 MHz, 950 - 1950 MHz, 33,7 dBi, 60 dB, Horizontálna/vertikálna polarizácia
138,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

SAFLAX - Paradajka - Tigerella - Lycopersicon esculentum - 10 Semená
455,00 €/1kg
4,55 €
Predajca: SAFLAX

Knižnica VASAGLE, robustný stojaci regál s 5 úrovňami políc, jednoduchý
170,29 €
Predajca: Lumarko

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
477,77 €
Predajca: NESATEC

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS20 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 20 kg na cca 1000 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
1,95 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
18,95 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svieži zelený trávnik po hnojení
Objem 10,08 lHmotnosť 10,08 kg
Dostal som hnojivo od spoločnosti Fuxtec a hneď som si pozrel obal. Všetko je dobre popísané a dizajn je atraktívny. Potom som ho aplikoval pomocou rozmetadla. Už po niekoľkých dňoch je vidieť hustý rast trávnika a všetko je zelenšie. Produkt Fuxtec môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 10. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
zelenší trávnik
Objem 5,04 lHmotnosť 5,04 kg
Veľmi dobré hnojivo! Použil som ho na záhrade a po krátkom čase som videl jasné výsledky. Rastliny zosilneli a stali sa zdravšími. Rýchle dodanie a výborná kvalita. Jednoznačné odporúčanie na kúpu!
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hnojivo na kolesá Fuxtec
Objem 10,08 lHmotnosť 10,08 kg
Výrobok som dostal do 2 dní. Najlepšia dodávka. Budem ho používať až v najbližších dňoch, takže o ňom zatiaľ nemôžem veľa povedať.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie hnojivo
Objem 5,04 lHmotnosť 5,04 kg
S hnojivom som veľmi spokojný. Teraz som ho použil na jar. Už po niekoľkých dňoch je vidieť, že trávnik sa po zime zotavuje
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný a cenovo výhodný
Objem 10,08 lHmotnosť 10,08 kg
Dobre zabalené, dá sa rozmetávať pomocou rozmetávača, rýchle dodanie, funguje tak, ako má
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 10,08 lHmotnosť 10,08 kg
Skvelý produkt Vysoko odporúčané pre slabý trávnik
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 10,08 lHmotnosť 10,08 kg
Veľmi spokojný.
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zatiaľ všetko skvelé!
Objem 20,05 lHmotnosť 20,05 kg
Prišiel hneď na druhý deň. Dobre zabalené. Hnojivo bolo v perfektnom stave. Nebolo hrudkovité. Čoskoro sa bude rozmetávať a potom budem znova podávať správu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
109,99 €
Predajca: Organifer
5,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
69,99 €
Predajca: Organifer
7,00 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l