4,9



Na základe 24 hodnotení
Psie pamlsky Duo Flavors – kačica s králičím uchom Mersjo 300 g
5,00 €
16,67 € / 1kg
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
2h 21m 30s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Maškrty pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dokas 180gx7 sušených králičích uší260,61 €/1kg
46,91 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Dokas 150gx6 Kaurolle+Entenbrust Medium310,33 €/1kg
46,55 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Dokas Rindfleisch getrocknet 70 g784,43 €/1kg
54,91 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g27,43 €/1l
8,23 €
Predajca: Akinu

Pamlsky pre psov - Mersjo mäkké kuracie prúžky, doplnok zdravej výživy, pochúťka, prírodné mäkké pamlsky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
13,98 €/1kg
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pochúťky pre psov - Kabanosy s kačacinou a ryžou, zdravý doplnok stravy, prírodné mäkké pochúťky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
7,98 €/1kg
3,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

HILTON Kuracie ryžové tyčinky - pochúťka pre psov - 500 g
10,48 €
Predajca: VISO

Dokas Dog Hühnerbrust Kaurolle 250 g
48,72 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

PETMEX Lammlungen Mono – Maškrty pre psov – 500 g
12,23 €
Predajca: velmontask

PETMEX jehňacie žalúdky – pochúťka pre psov – 500 g
21,59 €/1kg
11,01 €
Predajca: velmontask

Vitakraft 2x BeefStick Beef (24 g)
178,33 €/1kg
5,35 €
Predajca: VISO

Mersjo Duo Flavors psie maškrty – kačica a ryba 300 g – bez obilnín a prírodné – prémiové maškrty s omega-3
4,00 €
Predajca: SHOPPINGROOM

HILTON Králičie ucho s kačacím - psie žuvačka - 500g
41,56 €/1kg
21,61 €
Predajca: Dragtek-com

Pamlsky pre psov a mačky – Lyofilizované kačacie srdcia Mersjo 50 g
35,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: SHOPPINGROOM

PETITTO - Kuracie stehná - pochúťka pre psa - 500 g
28,94 €/1kg
14,76 €
Predajca: Dragtek-com

PETMEX Kosť na šunku 10 ks - pochúťka pre psov - 2,5 kg
6,33 €/1kg
10,13 €
Predajca: velmontask

Dokas psie maškrty – kuracie prsia s kačacou pečeňou 220 g
141,50 €/1kg
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

MACED Sproti - pochúťka pre psov - 85g
119,65 €/1kg
10,17 €
Predajca: Dragtek-com

Suchá strava Petitto Kačica 500 g
20,53 €/1kg
10,88 €
Predajca: Dragtek-com

PETITTO Králičie ucho plnené kačacím pochúťkou pre psa - 500g
40,30 €/1kg
21,36 €
Predajca: Dragtek-com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mersjo Duo Flavors – Kačica s králičím uchom 300 g
Prírodná mäsová pochúťka pre psov
Kúpou prírodných pamlskov MERSJO máte istotu, že svojmu psovi poskytujete najzdravšie pamlsky – na rozmaznávanie a ako doplnok k zdravej strave.
- Vysoký obsah mäsa a živočíšnych vedľajších produktov (viac ako 96 %)
- Prírodná pochúťka na starostlivosť o zuby
- Bez pridaných obilnín, cukru, dochucovadiel alebo zlepšujúcich látok.
Šetrný proces prípravy, ktorý vďaka špeciálnym metódam sušenia zachováva všetky dôležité prírodné a výživné zložky. Vynikajúci doplnok k dennej strave.
Uspokojuje prirodzenú potrebu žuvania
Unikátna kombinácia jemného kačacieho mäsa obaleného okolo chrumkavého králičieho ucha. Táto štruktúra poskytuje psovi dlhšiu zábavu, uspokojuje jeho potrebu žuvania a pomáha mechanicky čistiť zuby od povlaku.100 % PRÍRODNÉ
MERSJO je snack z prémiového segmentu – bez obilnín. Naše chutné kúsky sú splneným snom každého štvornohého gurmána. Neváhajte a siahnite po nich – sú bez obilnín a neobsahujú umelé farbivá ani konzervačné látky.
PRÍJEMNÉ A UŽITOČNÉ
Žuvanie, hryzenie a hlodanie sú návyky, ktoré pochádzajú z pôvodných inštinktov našich psov. Naše pochúťky nielen čistia zuby a posilňujú čeľustné svaly našich štvornohých priateľov, ale tiež znižujú ich pocit strachu v stresových situáciách. Slúžia aj na zábavu – a zamestnávajú psa, keď je sám.
PREČO KAČICA A KRÁLIK?
Kačacie mäso je ľahko stráviteľné, bohaté na bielkoviny, fosfor a draslík, čo podporuje zdravie kostí. Králičie ucho je prirodzeným zdrojom kolagénu a chrupavky, je ľahko stráviteľné a šetrné k žalúdku, čo robí tento snack vhodným aj pre psov s citlivejším tráviacim systémom.
ZLOŽENIE:
- Kačica 51,79 %,
- králičie uši 45 %,
- glycerín 2 %,
- Hrachová bielkovina 1 %,
- sorbitol 0,2 %,
- sorbitán 0,01 %.
ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
- Hrubý proteín: 32 %
- Hrubý tuk: 3 %
- Surová vláknina: 2 %
- Hrubý popol: 4 %
- Vlhkosť: 18 %
BALENIE:
Balenie: 300 g so zipsom, aby sa zachovala čerstvosť produktu až do posledného kúska.
- Hmotnosť
- 300 g
- Model
- DUCK & RABBIT EAR 0,3KG
- Obsah vlhkosti
- 18%
- Typ krmiva
- Diétne doplnkové krmivo
- Prídavné látky
- Žiadne
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5904553966569
- Výrobca
- Mersjo
- Registračné číslo
- 23091031
- Hmotnosť
- 300 g
- Model
- DUCK & RABBIT EAR 0,3KG
- Obsah vlhkosti
- 18%
- Typ krmiva
- Diétne doplnkové krmivo
- Prídavné látky
- Žiadne
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5904553966569
- Výrobca
- Mersjo
- Registračné číslo
- 23091031
Hodí sa k tomu

Pamlsky pre psov - Mersjo mäkké kuracie prúžky, doplnok zdravej výživy, pochúťka, prírodné mäkké pamlsky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
13,98 €/1kg
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pochúťky pre psov - Kabanosy s kačacinou a ryžou, zdravý doplnok stravy, prírodné mäkké pochúťky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
7,98 €/1kg
3,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pochúťka pre psov - Mersjo Králičie mäso pre psov 500g
11,98 €/1kg
5,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pamlsky pro psy - Mersjo kachní kabanosy, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Günthart potravinárske farbivo modré 20 g
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pamlsky pre psov - Mersjo, sendvič s kuracím mäsom a treskou, zdravý doplnok stravy, prírodné mäkké pamlsky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
7,98 €/1kg
3,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pochúťka pre psov - Mersjo mäkké jahňacie prúžky 200g
19,95 €/1kg
3,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

HILTON Kuracie ryžové tyčinky - pochúťka pre psov - 500 g
10,48 €
Predajca: VISO

Pamlsky pre psov - Mersjo mäkké kuracie prsia, doplnok zdravej výživy, pochúťka, prírodné mäkké pamlsky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
13,98 €/1kg
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Srdcové duo pre psov a mačky – hovädzie mäso s mrkvou Mersjo 50 g
20,00 €/1kg
1,00 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pochúťka pre psov - Mersjo králičie kabanosy 500g
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Psie maškrty Duo Flavors – jahňacie s treskou Mersjo 300 g
11,67 €/1kg
3,50 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving

WISFOR Ortopedická posteľ pre psov Gauč pre psov Vankúš pre veľké psy Miesto na spanie, vodotesný umývateľný poťah Odnímateľný L: 100x75x19cm
68,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Pochúťka pre psov - Mersjo Meat Trainers Soft Cubes 500g
5,98 €/1kg
2,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Doka's snack kačacie prsia v prúžkoch 500g
62,98 €/1kg
31,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Hermia Concept, MOD24Y2730P02, jedálenský servis, jedálenský servis (24 ks), škorica, porcelán, 27 x 27 x 2,5 cm
135,00 €
Predajca: NovyNabytok

Pohovka pre psa KINGDOG, 115x95 cm, personalizovaná, vodeodolná, čierna
38,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

REAVET Lososový olej pre psov 1 liter - bohatý na omega 3 a 6, vysoko dávkovaný rybí olej pre psov, skutočná potravinárska kvalita bez prídavných látok, čerstvo plnený v Nemecku
76,36 €/1l
76,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Psie maškrty Duo Flavors – kačica so sladkými zemiakmi Mersjo 200 g
11,25 €/1kg
2,25 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Dokas psie maškrty – kuracie prsia v prúžkoch
119,12 €/1kg
29,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Veľký pelech pre psa - Extra veľký pelech pre psa - sivý - veľkosť XXL - 118x78 cm
69,90 €
Predajca: ModesteSHOP

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Mountfield Azuro 3,6 x 1,2 m RATTAN – bez rebríka a filtra s excentrickými otvormi
767,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Beko BBIM12300X, Stredná, Elektrická rúra, 72 L, 2500 W, 72 L, Kombinovaná para
266,69 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Eoshop

Dokas Kaninchen-Rippen mit Fleich 100 g
159,90 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

WISFOR Posteľ pre psov Ortopedický vankúš pre psov Pohovka pre psov Rohož pre mačky Umývateľná vodotesná - D: 92x56x8cm
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

PawHut 2 v 1 – príves za bicykel pre psov, vozík pre psov s reflexnými prvkami
201,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Kúpil som to prvýkrát a môjmu psovi sa to veľmi páči. Budem to kupovať častejšie.
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Môj pes je veľmi spokojný a vždy mu to chutí.
Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
.
MEIN HUND UND ICH SIND SEHR ZUFRIEDEN.
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super článok
Môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 16. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pochúťky pre psov - Hovädzie mäso Kabanos, doplnok zdravej výživy, pochúťky,
Môjmu psovi chutí, nemôžem sa sťažovať.
Hodnotenie z 1. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
pochúťky pre psov
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 5. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé občerstvenie
Môj pes bol naozaj šťastný
Hodnotenie z 30. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Skvelé
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
27,95 €
Predajca: Petstyleliving

Christopherus Snack Kausandwich 70g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
65,14 €/1kg

Rinti 250gx9 Chicko Maxi Wild
85,65 €
Predajca: e-zooo_com
342,60 €/1kg

RINTI 38339, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 500 g, Bez cukru
87,12 €
Predajca: e-zooo_com
34,85 €/1kg

Rinti Sensible Snack Huhn - 120 g
79,82 €
Predajca: e-zooo_com
665,17 €/1kg

Rinti 150gx9 Chicko Dental Chew Sticks Duck MEDIUM
76,90 €
Predajca: e-zooo_com
512,67 €/1kg

PEDIGREE Markies - pochúťka pre psov - 12,5 kg
63,99 €
Predajca: SuperMerchant
5,12 €/1kg

Rinti Extra Bitties Huhn & Käse 75 g
69,32 €
Predajca: e-zooo_com
990,29 €/1kg

Dokas Lammfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg

Dokas Rindfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg

RINTI 91444, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 80 g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
57,00 €/1kg

Dokas 180gx7 sušených králičích uší



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,91 €
Predajca: e-zooo_com
260,61 €/1kg

Dokas 150gx6 Kaurolle+Entenbrust Medium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,55 €
Predajca: e-zooo_com
310,33 €/1kg

Dokas Dog Lachs in Streifen 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,39 €
Predajca: e-zooo_com
503,90 €/1kg

Akinu MASÍČKA Kocka s kuracím mäsom pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Animille, králičie ušká, s kožušinou, 1 kg, sušené pochúťky pre psov, monoproteínové



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,09 €
Predajca: Animille_com
16,09 €/1kg

Animille 20 kusov 950g Prírodné sušené bravčové uši pre psov - zdravé žuvanie bez konzervačných látok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,64 €
Predajca: Animille_com
6,32 €/1l

Animille, kuracie labky, 1000 g, prírodné žuvacie pochúťky pre psov, sušené psie občerstvenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,94 €
Predajca: Animille_com
14,94 €/1kg