5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 lJednorazový obal28,57 €/1kg
153,11 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Monin írsky sirup s príchuťou karamelu a kávy 700mlJednorazový obal19,81 €/1l
13,87 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)Jednorazový obal
31,40 €/1l
31,71 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

Monin levanduľový sirupJednorazový obal
20,99 €/1l
20,99 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Monin sirup Zimné korenie, vianočná edícia, ideálny na varené víno so škoricou, klinčekmi a korením, 0,7 lJednorazový obal
22,57 €/1kg
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

MONIN® 165392 MONIN® Le Sirop de Pumpkin Spice Sirup, 1,0 lJednorazový obal
10,31 €/1kg
19,72 €
Predajca: somnia24

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazový obal
19,20 €/1l
19,20 €
Predajca: somnia24

Sada sirupov Monin na prípravu koktailov + darčeková sada 3 x 5 clJednorazový obal
162,37 €/1l
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sirup Monin Karamel (70 cl) + pumpička (10 ml)Jednorazový obal
82,79 €/1l
57,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sirup Monin Lebkuchen (70 cl) + pumpička na sirup (10 ml)Jednorazový obal
85,64 €/1l
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sirup Monin Vanilka bez cukru (70 cl) + pumpička na sirup (10 ml)Jednorazový obal
81,36 €/1l
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sirup Monin karamel + vanilkaJednorazový obal
47,82 €/1l
66,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sirup Monin Karamel bez cukru + Vanilka bez cukruJednorazový obal
46,39 €/1l
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sada mini kávových príchutí Monin, 5x5 cl
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty (na 100 ml)KaramelBiela čokoládaDýňová príchuťLieskovcové orieškyVanilkaEnergetická hodnota1356 kJ / 324 kcal1346 kJ / 322 kcal1366 kJ / 327 kcal1320 kJ / 316 kcal1425 kJ / 341 kcalTuky0,0 g0,0 g0,0 g0,0 g0,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g0,0 g0,0 g0,0 g0,0 gSacharidy79,4 g80 g81 g79,6 g83,9 gz toho cukry79,4 g80 g80,8 g77,6 g83,9 gBielkoviny0,0 g0,0 g0,0 g0,0 g0,0 gSoľ0,03 g0,030,03 g0,03 g0,03 g
- Potravinársky podnik
- Monin
- Obchodný názov
- Káva Monin
- Výrobca
- EAN kód
- 3052911752810
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty (na 100 ml)KaramelBiela čokoládaDýňová príchuťLieskovcové orieškyVanilkaEnergetická hodnota1356 kJ / 324 kcal1346 kJ / 322 kcal1366 kJ / 327 kcal1320 kJ / 316 kcal1425 kJ / 341 kcalTuky0,0 g0,0 g0,0 g0,0 g0,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g0,0 g0,0 g0,0 g0,0 gSacharidy79,4 g80 g81 g79,6 g83,9 gz toho cukry79,4 g80 g80,8 g77,6 g83,9 gBielkoviny0,0 g0,0 g0,0 g0,0 g0,0 gSoľ0,03 g0,030,03 g0,03 g0,03 g
- Potravinársky podnik
- Monin
- Obchodný názov
- Káva Monin
- Výrobca
- EAN kód
- 3052911752810
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)Jednorazový obal
31,40 €/1l
31,71 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
20,59 €
Predajca: somnia24

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
17,45 €
Predajca: somnia24

Monin sirup Zimné korenie, vianočná edícia, ideálny na varené víno so škoricou, klinčekmi a korením, 0,7 lJednorazový obal
22,57 €/1kg
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

Open Food 3052910041038, Pineapple, Fruit juice, Water, E161b, Sugar, Fruit, Dont 11 de jus d ananas, Emulsifier,..., 327 kcal, 81 g, 0,012 g, 81 g, 0,03 g
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazový obal
19,20 €/1l
19,20 €
Predajca: somnia24

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

MONIN® 165392 MONIN® Le Sirop de Pumpkin Spice Sirup, 1,0 lJednorazový obal
10,31 €/1kg
19,72 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Monin kokosový sirup na zjemnenie mnohých jedál 700mlJednorazový obal
8,09 €/1kg
11,17 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Pumpkin Spice Sirup 250 ml - Aromatická tekvicová príchuť do kávy a kokteilovJednorazový obal
48,40 €/1l
12,10 €
Predajca: Pantry_Intl

Open Food 4011800330217, 200 ml, 308 kcal, 76,9 g, 0,008 g, 76,9 g, 0,02 gJednorazový obal
58,65 €/1l
11,73 €
Predajca: somnia24

Tapiso Koberec Crystal Modern Brown Beige Obývacia izba 80 x 150 cm
37,41 €/1m²
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE

Sada na prípravu koktailov s sirupmi Monin + darčeková sada 5 x 5 clJednorazový obal
139,90 €/1l
69,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

MONIN MARLENKA® Sirup 250 ml – Príchuť medového koláča, ideálny do kávy, latte, cappuccina a mliečnych koktailovJednorazový obal
23,96 €/1l
5,99 €
Predajca: eMarlenka

Monin Sirup s chuťou trstinového cukru biela PET fľaša 1000mlJednorazový obal
10,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: somnia24

Monin sirup z lieskových orieškov 250 ml - prémiová chuť do kávy a kokteilovJednorazový obal
8,56 €/1l
5,99 €
Predajca: eMarlenka

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
35,91 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Tapiso koberec VALLEY Moderný krátky vlas svetlosivý obývacia izba 200 x 300 cm
22,48 €/1m²
134,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE

Monin Cold Brew kávový koncentrát s príchuťou arabiky 700 mlJednorazový obal
42,43 €/1l
29,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l