Model:

25 kg

Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky 25 kg (Premium bez pšenice) – Krmivo pre voľne žijúce vtáky bez pšenice, celoročné krmivo so slnečnicovými semenami

55,99 €

2,24 € / 1kg

plus 9,95 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Základné krmivo pre vtáky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
2,21 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
39,84 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
1,36 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 39
34,06 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Čierne slnečnicové semená 20 kg, krmivo pre vtáky
Čierne slnečnicové semená 20 kg, krmivo pre vtáky
2,61 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
65,16 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné 5 kg (bez šupiek) – Krmivo pre voľne žijúce vtáky bez šupiek Celoročné krmivo Sypané krmivo
Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné 5 kg (bez šupiek) – Krmivo pre voľne žijúce vtáky bez šupiek Celoročné krmivo Sypané krmivo
5,20 €/1kg
25,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli
Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné 5 kg (4 ročné obdobia) – Rakúske krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné krmivo Rozsypové krmivo
Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné 5 kg (4 ročné obdobia) – Rakúske krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné krmivo Rozsypové krmivo
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre POSH Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg - Prémiové 4-sezónne celoročné krmivo
POSH Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg - Prémiové 4-sezónne celoročné krmivo
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 21
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Konopné semená 5 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
Konopné semená 5 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné 25 kg (Classic) – Rakúske krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné krmivo Sypané krmivo
Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné 25 kg (Classic) – Rakúske krmivo pre voľne žijúce vtáky Celoročné krmivo Sypané krmivo
1,40 €/1kg
34,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky Zima 30 kg Krmivo na rozsypanie Celoročné krmivo pre sýkorky Prírodná zmes GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky Zima 30 kg Krmivo na rozsypanie Celoročné krmivo pre sýkorky Prírodná zmes GiDeli
38,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Slnečnicové semená pruhované 25 kg Krmivo pre voľne žijúce vtáky Krmivo na rozsypanie Celoročne GiDeli
Slnečnicové semená pruhované 25 kg Krmivo pre voľne žijúce vtáky Krmivo na rozsypanie Celoročne GiDeli
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre 10 kg lúpaných slnečnicových semien | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 10 kg lúpaných slnečnicových semienok - krmivo pre voľne žijúce vtáky
10 kg lúpaných slnečnicových semien | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 10 kg lúpaných slnečnicových semienok - krmivo pre voľne žijúce vtáky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
39,99 €
-20%
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Obrázok produktu pre Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69
Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69
4,69 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Prémiové krmivo pre papagáje - organická slnečnica lúpaná - pre všetky papagáje 100G
Prémiové krmivo pre papagáje - organická slnečnica lúpaná - pre všetky papagáje 100G
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Agrarzone Krmivo pre voľne žijúce vtáky Allround 20 kg
Agrarzone Krmivo pre voľne žijúce vtáky Allround 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre Beduco Canarini Premium 4 kg
Beduco Canarini Premium 4 kg
6,25 €/1kg
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Obrázok produktu pre Proso 1 kg: krmivo pre holuby, krmivo pre vtáky, krmivo pre slepice, krmivo pre papagáje
Proso 1 kg: krmivo pre holuby, krmivo pre vtáky, krmivo pre slepice, krmivo pre papagáje
9,90 €/1kg
9,90 €
Predajca: FRANCLEAN
Obrázok produktu pre Čierne slnečnicové semienka pre vtáky a hlodavce, 1 kg
Čierne slnečnicové semienka pre vtáky a hlodavce, 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,03 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre JRFarm naklíčené krmivo pre veľké papagáje 1 kg
JRFarm naklíčené krmivo pre veľké papagáje 1 kg
4,91 €/1kg
19,62 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Leimüller Krmivo pre voľne žijúce vtáky Premium bez pšenice

  • Krmivo vhodné pre celoročné kŕmenie, špeciálne určené pre vtáky živiace sa zrnami a mäkkou potravou, ako sú sýkorky, kosy, pinky a holuby

  • Vysoká obľúbenosť vďaka absencii pšeničných zŕn – žiadne vyberanie alebo nechávanie nežiaducich zložiek

  • Exkluzívny zdroj energie s vysokým obsahom cenných semien a nenasýtených mastných kyselín

  • Prírodný zdroj živín vďaka kvalitným olejnatým semenám, ako je konope, ľanové semeno a pruhované slnečnicové jadrá

  • Maximálna čistota vďaka viacnásobnému čisteniu a plneniu bez prachu pre čisté kŕmne miesta

  • vďaka prísnej kontrole semien ambrózie na ochranu domácej prírody

  • Zloženie zaručene bez geneticky modifikovaných surovín z regionálnych zdrojov

  • Všestranné použitie pre vtáčie búdky, kŕmidlá, kŕmne stoly, ako aj na kŕmenie na balkóne alebo v záhrade

  • Tradičná výroba a starostlivé ručné plnenie v rodinnom podniku v Rakúsku

  • a odolné balenie v papierovom vrecku odolnom proti roztrhnutiu

Hmotnosť
25000 g
Model
25 kg
Obsah vlhkosti
12 %
Typ krmiva
Zmes krmiva
Vhodné pre druhy zvierat
Vtáctvo zveri
EAN kód
9120101915971
Číslo od výrobcu
13256-002
Výrobca
Leimüller
Registračné číslo
R101Z853O

Hmotnosť
25000 g
Model
25 kg
Obsah vlhkosti
12 %
Typ krmiva
Zmes krmiva
Vhodné pre druhy zvierat
Vtáctvo zveri
EAN kód
9120101915971
Číslo od výrobcu
13256-002
Výrobca
Leimüller
Registračné číslo
R101Z853O
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Bestseller
Obrázok produktu pre ZIVELA 30 kg krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 30 kg
ZIVELA 30 kg krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 30 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 72
38,99 €
-18%
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Obrázok produktu pre Harrison's Adult Lifetime Coarse - Udržiavacie krmivo pre veľké papagáje 2,27kg
Harrison's Adult Lifetime Coarse - Udržiavacie krmivo pre veľké papagáje 2,27kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
57,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
A close-up view of many birdseed balls, also known as meisenknödel, piled together.
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Country's Best GOLD 4 Mix - 20 kg
Country's Best GOLD 4 Mix - 20 kg
3,51 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
70,20 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Prestige Loro Parque Australian Parakeet Mix - 2,5 kg
Prestige Loro Parque Australian Parakeet Mix - 2,5 kg
9,44 €/1kg
23,61 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre NutriBird A21 - 800 g
NutriBird A21 - 800 g
23,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
19,07 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Agrarzone Krmivo pre voľne žijúce vtáky Allround 20 kg
Agrarzone Krmivo pre voľne žijúce vtáky Allround 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre NutriBird A21 - 3 kg
NutriBird A21 - 3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
42,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Obrázok produktu pre Oropharma Calci-Lux - 500 g
Oropharma Calci-Lux - 500 g
69,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,97 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 25 kg
Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 25 kg
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre CEZZOO Natura Classic Budgie 25kg
CEZZOO Natura Classic Budgie 25kg
1,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: CEZZOO
Obrázok produktu pre Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64
Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64
6,21 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granule - Vyvážené prémiové krmivo na každodenné kŕmenie veľkých papagájov (amazoňanov, žako, kakadu, arauk, ary) 1,8 kg
Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granule - Vyvážené prémiové krmivo na každodenné kŕmenie veľkých papagájov (amazoňanov, žako, kakadu, arauk, ary) 1,8 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
37,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Obrázok produktu pre ZuPreem Multifrucht Krmivo pre stredne veľké a veľké papagáje s ovocím a vitamínmi – 1,5 kg
ZuPreem Multifrucht Krmivo pre stredne veľké a veľké papagáje s ovocím a vitamínmi – 1,5 kg
20,33 €/1l
30,50 €
Doprava zdarma
Predajca: PADECOGLOBALFC
Obrázok produktu pre Prémiové vaječné krmivo pre veľké papagáje - Your Parrot Easy Soft 1 kg, s vysokým obsahom bielkovín, ľahko stráviteľné, ideálne pre zdravé liahnutie a vitalitu.
Prémiové vaječné krmivo pre veľké papagáje - Your Parrot Easy Soft 1 kg, s vysokým obsahom bielkovín, ľahko stráviteľné, ideálne pre zdravé liahnutie a vitalitu.
25,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Obrázok produktu pre Čierna slnečnica pre vtáky 1kg
Čierna slnečnica pre vtáky 1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Erdtmanns 030021, Zmes, 1 kg, Univerzálne
Erdtmanns 030021, Zmes, 1 kg, Univerzálne
50,79 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,79 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre 3-úrovňový klíčiaci stroj | Papagájové klíčky | Jednoduché a spoľahlivé klíčenie
3-úrovňový klíčiaci stroj | Papagájové klíčky | Jednoduché a spoľahlivé klíčenie
259,80 €/1kg
12,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre Vita Bylinné cestoviny s ovocím na varenie pre vtáky Vitapol 130g
Vita Bylinné cestoviny s ovocím na varenie pre vtáky Vitapol 130g
10,99 €
-9%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Tropical Carnival® Natural Chili Pepper Pods - sušené čili papričky Tropical Carnival® Natural Chili Pepper Pods - sušené ČILI papričky - vitamíny B, A, C a vit.K pre všetky papagáje 71g pre všetky
Tropical Carnival® Natural Chili Pepper Pods - sušené čili papričky Tropical Carnival® Natural Chili Pepper Pods - sušené ČILI papričky - vitamíny B, A, C a vit.K pre všetky papagáje 71g pre všetky
99,90 €/1kg
14,99 €
-33%
9,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre Vitakraft Vita Garden Scattered Food Protein Mix - 1kg
Vitakraft Vita Garden Scattered Food Protein Mix - 1kg
8,22 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
8,22 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kukurica na paličke - Chrumkavá sušená kukurica pre všetky papagáje 250g
Kukurica na paličke - Chrumkavá sušená kukurica pre všetky papagáje 250g
34,97 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lafeber Garden Veggie 284 g
Lafeber Garden Veggie 284 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
39,84 €
Predajca: boni-shop
2,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky
Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
64,19 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
3,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky
Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
47,65 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou
Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
50,57 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou
Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
26,19 €
Predajca: boni-shop
2,91 €/1kg
A close-up view of many birdseed balls, also known as meisenknödel, piled together.
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
2,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre NutriBird Lori - 3 kg
NutriBird Lori - 3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
62,10 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
16,78 €
-10%
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 132
9,58 €
-16%
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Bestseller
Obrázok produktu pre Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin
Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg
Obrázok produktu pre Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64
Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69
Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Prestige Prémiová zmes pre papagáje bez orechov - 15 kg
Prestige Prémiová zmes pre papagáje bez orechov - 15 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
85,42 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Country's Best DUCK 3 Pellet - 20 kg
Country's Best DUCK 3 Pellet - 20 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
93,56 €
-6,12 €
87,44 €
Predajca: e-zooo_com
4,37 €/1kg