Už len 4 kusy za túto cenu
Veľkosť topánok:
36,5- 36,5
- 38Zobraziť dostupné možnosti
- 40
Nike Obuv Air Max 97 OG, DQ9131700
110,02 €
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tenisky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Nike Obuv Air Max 97, 921826101
195,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Obuv Air Max 97, BQ4567001
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Obuv Air Max, 749573100
61,86 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max, DC3725100
106,84 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90, DD8029100
235,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90, FD0657001
195,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max, HF7814100
113,38 €
-20,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,90 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90, IF5446002
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 2090, CK2612400
205,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 270, AH8050005
171,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 2090, DH7708101
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 270, AH8050002
171,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 270 Bowfin, AJ7200200
181,46 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90, HM0628001
240,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Obuv Air Max 95, DJ9981100
134,61 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90, IB7680001
197,00 €
-39,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
157,68 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 95, DH1632100
124,77 €
-16,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,43 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max, IO1908060
209,99 €
-41,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
168,49 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 96, DJ6742400
144,23 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 95, DX2955001
134,61 €
Predajca: Kixpoint
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Druh podošvy: Syntetický materiál. Farba: Biela, Čierna. Hlavná farba: Zlatá. Materiál sáry: Syntetický materiál, Textil. Odlesky: Nie. Sezóna: Celoročné. Systém: Max Air. Tvar: Poltopánky. Typ: Neutrálna. Typ užívateľa: pre ženu. Výška päty: płaski (do 3 cm). Zapínanie: šnúrky.
Hodí sa k tomu

Nike Obuv Air Max 97 OG, DQ9131700
166,70 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 97, BQ4567001
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Obuv Air Max 97, BQ4567001
223,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90 Terrascape, DC9450001
178,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 97 OG, DQ9131700
199,00 €
Predajca: Kixpoint

Nike Air Max 97 – biela/svetlosivá
169,76 €
-64,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Nike Obuv Air Max 97, 921826001
209,68 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Obuv Air Max 97 GS, 921522018
121,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv Air Max 97, 921826001
165,62 €
Doprava zdarma
Predajca: V2shop-store

Nike Obuv Air Max 97, 921826001
158,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Nike Obuv Air Max 97, 921522025
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Fatbike 26 palcov pre ženy a mužov, hliník, Shimano, kotúčové brzdy, pneumatiky 26x4,0
571,00 €
-217,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
354,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IWOGROUP

Inteligentné hodinky Smart Watch 45 mm náramkové dotykovým displejom športové pásmo Fitness náramok čierne darčekové volanie Android iOS Retoo
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nike Obuv Air Max 97 Kiss My Airs, FD9754001
232,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kixpoint

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
936,90 €/1l
93,69 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Nike Obuv Wmns Air Max 95, DH3857100
209,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tabuľky do umývačky riadu Fairy Platinum Plus Lemon - 71 kusov
39,98 €/1l
17,99 €
Predajca: Di-Life

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Skechers Uno Lite - Lite Work white 37



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(160)Počet hodnotení: 160
155,14 €
Predajca: Kick_House

New Balance M1000BBV Tenisky Čierna
180,00 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 43



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(367)Počet hodnotení: 367
104,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Air Jordan 4 Retro "Cave Stone" FV5029-200, veľkosť: 43



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
309,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(123)Počet hodnotení: 123
129,99 €
Predajca: Kick_House

NEW BALANCE U9060 ERC Béžová



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
300,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Nike Shox TL Black Max Orange - EU: 35.5
236,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámska Športová Obuv Nike M2k Tekno



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
119,83 €
Predajca: Kixpoint

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Nike Obuv Air Presto, CT3550003
185,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skechers 177960 Uno Infinite Drip - Women's Trainers - MLT Multicoloured, Veľkosť:38 EU



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
189,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

NEW BALANCE MR530 SG Biela
199,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

New Balance Obuv U9060ZGE
187,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike - Tenisky - CN8490-003 - Pánske - EU 41



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(37)Počet hodnotení: 37
137,15 €
Predajca: NetworkTechnologies