3,0



Na základe 1 hodnotenia
Veľkosť topánok:
39- 35
- 39
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pánske dreváky Rieker modré72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Skechers Ultra Flex 3.0 Sandal Bring It! Dámske sandále Čierne
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers Ultra Flex 3.0 „Bring It!“ – dámske sandále, béžové
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers GO WALK Arch Fit 2.0 - Dakota black 39
95,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Skechers Ultra Flex 3.0 Sandal Bring It! Dámske sandále Čierne
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Skechers Ultra Flex 3.0 Sandal Bring It! Dámske sandále Čierne
90,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers 114418-NAT pre Dámske
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Skechers Go Walk Flex Sandal Elation Dámske mules Pink
118,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers 141473TAN pre Dámske
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Sandále Skechers 593103200003 pre Dámske
68,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Sandále Skechers 114418-NVY pre Dámske
64,95 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Skechers Pánske mules čierne
53,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Sandále Skechers Reggae Slim Sunnyside 2.0 pre Dámske
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Sandále Skechers 407034L-NVOR pre Uni
48,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Skechers Go Walk Flex, 141425BBK
115,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers 163573NVY pre Dámske
73,70 €
Doprava zdarma
Predajca: FactoryMora

Sandále Skechers Go Walk Flex - Elation natural 39
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Sandále Birkenstock 1019035 pre Dámske
158,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Rieker Dámske saboty Modrá
60,28 €
Predajca: Shopfair

Sandále Skechers GO WALK FLEX SANDAL IMPRESSED pre Dámske
79,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ultra Flex 3.0 Sandal Bring It! Dámske sandále Modré
Zažite pohodlný a štýlový komfort s týmito sandálmi z lesklého úpletu. Vlnitý okraj a výrezy dodávajú sandálom ľahkosť. Polstrovaná stielka s vložkou z materiálu Yoga Foam. Syntetická podrážka s výškou 4,5 cm.
Vyrobené zo 100 % vegánskych materiálov – možno prať v práčke (na nízkych teplotách)
Dámske sandále Ultra Flex 3.0 – BRING IT
Hodí sa k tomu

Skechers Ultra Flex 3.0 Sandal Bring It! Dámske sandále Čierne
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers Ultra Flex 3.0 „Bring It!“ – dámske sandále, béžové
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sandále Skechers GO WALK Arch Fit 2.0 - Dakota black 39
95,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Tekutina na pranie farieb Perwoll Renew Blossom 2,75 L
8,86 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,02 €
Predajca: BestGlobalBrand

Skladací matrac kreslo 200x70x10 cm - penový, pohodlný, prenosný, ideálny na spanie - 1008
57,99 €
Predajca: NataliaSpzoo

Hugo Boss Orange Parfém, 30ml.
745,67 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Termo legíny legíny nohavice dlhé bavlnené fleece teplé hrubé mäkké čierne M
16,15 €
Predajca: YESET

Skechers Go Walk Flex Sandal 141425-NAT Damen
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vileda Looper Elektrický Rotačný Mop S Rozprašovačom 169835
156,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hugo Boss Orange Woman, toaletná voda, 50 ml
525,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Veleco ZT16 - Elektrický skúter - 750W - 12km/h - Odnímateľný nákupný košík - Sklopný stĺpik riadenia - Kolobežka (červená)
1 070,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lauftech

Dámske dlhé legíny legíny dlhé bavlnené nohavice Röre pánska spodná bielizeň ČIERNA XXL
12,57 €
Predajca: YESET

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Mäsiarstvo Hell
34,76 €/1kg
17,38 €
Predajca: italia-genuss

Čiapka Beechfield Jersey
8,53 €
Predajca: CARON

Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
182,60 €/1l
18,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Blumtal® prestieradlo 160x200cm z mikrovlákna - prestieradlo Oekotex 160x200 v sade 2 kusov -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Členkové topánky Skechers 168045DKTP pre Dámske
95,63 €
Predajca: Shopfair

Sandále Skechers 119519-TPE pre Uni
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Originals

Skechers Slip-ins: BOBS Sport Squad Chaos black 39
69,08 €
Predajca: Rejnok

Skechers Obuv ON The GO Joy Savvy, 144003BKGY
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Boltze Windlicht Set Marilu 4-tlg weiß matt Deko-Gläser Kerzenständer ü 8 cm
16,90 €
Predajca: DekoriaOfficial

SKECHERS SLIP-INS SUMMITS - DIAMOND DREAM Biela
77,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

esco Streusalz 09450621 12,5kg
1,44 €/1kg
18,06 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Rohová sedacia súprava ARANKA - šedá
865,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

balenie 5 dámskych nohavičiek so vzorom, 100% bavlna L (44/46), vyšívané, vysoký pás s elastickým pásom, hipster nohavičky s vysokým komfortom nosenia
12,99 €
Predajca: Bestlivings

SmartTex Legíny Leather Print 3 ks - Veľkosť XL
47,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 38
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tamaris Obuv 112712638800



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 248,75 €
Predajca: Volk_twenty4seven

BIRKENSTOCK ARIZONA NU OILED Hnedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
125,99 €
Predajca: Gladstore

Sandále Birkenstock Sandalias Birkenstock Arizona Birko-Flor Ancho Estrecho marrón pre Uni



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36
94,49 €
Predajca: Gladstore

Adidas Yeezy Slide, sandále, farba: béžová, veľkosť: 37, model: FZ5897



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
139,99 €
Predajca: Kick_House

Sandále Birkenstock Arizona pre Dámske
269,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv 1028179
208,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clogy Birkenstock 560773 pre Dámske



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
193,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Arizona pánske hnedé šľapky – široký strih



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
174,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

BIRKENSTOCK BOSTON BIG BUCKLE Svetlohnedá
176,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock mule dreváky Boston 44
162,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

TAMARIS 27232 46 Hnedá
166,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Arizona pánske hnedé šľapky – široký strih



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
166,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv Madrid Big Buckle, 1006523



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
163,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv 1026583
154,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Arizona, Sandále, Uni, Dospelý, Čierna, Monotónna, Uzatvorenie na sponu



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(47)Počet hodnotení: 47
154,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv 1022650



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rieker dámske mules leopardie



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
153,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sandále Birkenstock Arizona pre Uni
144,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sandále Birkenstock Arizona Natural Leather P pre Detské



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
156,30 €
-7,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
148,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Birkenstock Obuv Arizona, 1024064SANDCAS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
150,75 €
Predajca: NetworkTechnologies