5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A17 5G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ďalšie informácie o reklame
Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A55 5G – puzdro na zavesenie na krk, ochranné puzdro s retiazkou, čierne8,99 €
Predajca: CoolGadget

Ďalšie informácie o reklame
Popruh na telefón pre puzdro Samsung Galaxy A56 5G, ochranné puzdro s šnúrkou, čierno-biele8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobilný telefón pre Samsung Galaxy Xcover 7 puzdro na mobilný telefón s popruhom kryt puzdra so šnúrkou čierna
56,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Retiazka na mobilný telefón pre Samsung Hany puzdro so stuhou kryt s náhrdelníkom Kodel smartphone Galaxy A36 v modrej farbe
56,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro na mobil Samsung Galaxy S26 s retiazkou na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, čierno-biele
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A37 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, čierno-biele
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na mobil Samsung Galaxy A56 5G s remienkom na zavesenie, ochranné puzdro s šnúrkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na mobil Samsung Galaxy S24 FE s retiazkou na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy S25 – puzdro na zavesenie na krk, ochranné puzdro s retiazkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A36 5G – puzdro na zavesenie na krk, ochranné puzdro s retiazkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A05s – puzdro na zavesenie na krk, ochranné puzdro s retiazkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A37 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, bielo-strieborné
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A16 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, bielo-strieborné
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A37 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, zelená
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro na mobil Samsung Galaxy S25 FE s remienkom na zavesenie, ochranné puzdro s šnúrkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A37 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, bielo-zlaté
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A26 5G – puzdro na zavesenie na krk, ochranné puzdro s retiazkou, čierne
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A16 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, bielo-zlaté
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A20s – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, bielo-strieborné
8,99 €
Predajca: CoolGadget
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nech si už mladý alebo starší, drž krok s dobou a využij aj ty tento praktický náhrdelník na mobil v kombinácii s priehľadným puzdrom z TPU/silikónu
Teraz máte všetci RUKY VOĽNÉ pri svojich obľúbených činnostiach, ako je napríklad pečenie, varenie, festivaly, v práci alebo pri hraní sa s deťmi vo voľnom čase. Jednoducho si zavesite svoj Samsung Galaxy A17 5G ako retiazku na krk a buďte vždy pripravení na rýchlu fotku alebo selfie so svojimi blízkymi!
Dĺžku šnúrky si môžeš veľmi rýchlo prispôsobiť, takže si môžeš nosiť mobil tak, ako sa ti práve najviac páči! Nezáleží na tom, či je dlhá, krátka, vpredu alebo cez rameno na boku ako akási kabelka, možnosti použitia sú rôznorodé a individuálne voliteľné. Samotná šnúrka je vyrobená z pleteného PPM (polypropylénu) a vďaka tejto vlastnosti neabsorbuje vlhkosť, čo znamená, že je absolútne odolná proti potu, poveternostným vplyvom a nečistotám! Pri priemere cca 6 mm a dĺžke cca 160 cm je zaručená dlhá radosť z produktu!
Priehľadné silikónové puzdro z TPU je v rohoch už vystužené, a tak obzvlášť dobre chráni váš Samsung Galaxy A17 5G pred pádmi alebo pred dotykmi a nárazmi o stenu. Na spodnej strane puzdra sa nachádzajú 2 upevňovacie očká, ktoré sú pevne priskrutkované a nie sú, ako u iných výrobcov, len s akýmsi krúžkom na kľúče.
Všetky spojovacie časti, ako sú konce šnúrky, posúvač na nastavenie dĺžky a upevňovacie očká na puzdre, sú vyrobené z kovu.
Obsah balenia
- 1x puzdro Connect Case v priehľadnej farbe vhodné pre Samsung Galaxy A17 5G
- 1x šnúrka na mobil v farbe zobrazená na hlavnej fotografii
- Výrobca
- CoolGadget
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- Materiál
- Silikón
- Vzor
- Jednofarebné
- Číslo od výrobcu
- 40029991;0
- EAN kód
- 4065404411643
- Výrobca
- CoolGadget
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- Materiál
- Silikón
- Vzor
- Jednofarebné
- Číslo od výrobcu
- 40029991;0
- EAN kód
- 4065404411643
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Retiazka na mobilný telefón pre Samsung Galaxy Xcover 7 puzdro na mobilný telefón s popruhom kryt puzdra so šnúrkou čierna
56,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A17 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, puzdro na mobil, retiazka na krk, šedá
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A17 5G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobil pre Samsung Galaxy A17 5G – puzdro na zavesenie, ochranné puzdro s retiazkou, modrá
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Retiazka na mobilný telefón pre Samsung Hany puzdro so stuhou kryt s náhrdelníkom Kodel smartphone Galaxy A36 v modrej farbe
56,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A17 5G , 17 cm (6.7"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Čierna
228,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: MICROMAINT

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,75 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy A17, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,58 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Morelenet

Kryt + 2X ochranné sklo pre Samsung Galaxy A16 4G/5G Pancierové puzdro na celú obrazovku
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Samsung Galaxy A17 , 17 cm (6.7"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Čierna
184,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: MICROMAINT

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

1 ks biela toaletná kefa a držiak, silikónová montáž na stenu, automatické otváranie a zatváranie, kefa na WC
41,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
1,36 €/1kg
34,06 €
Predajca: boni-shop

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

SAMSUNG SM-A145RZKVEUB Galaxy A14 4G Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

Puzdro na mobilný telefón Samsung Galaxy A17 5G ochranný kryt silikónové gélové puzdro, žlté
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Samsung Galaxy A17, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Šedá
198,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: SuperMerchant

Displej Samsung Galaxy A16 5G SM-A166
71,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estika Dvojitá roleta Klemmfix - 50 x 150 cm - Biela - Duo roleta bez vŕtania
20,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Estika

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Puzdro na mobil
Všetko super
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

sada ochranných krytov 2v1 pre Samsung Galaxy S22 pozostáva z 2x ochranného skla 9H a 1x silikónového puzdra - kryt v ružovej farbe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranné puzdro pre iPhone 15 Puzdro kompatibilné s MagSafe Transparent Silicone Case



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(117)Počet hodnotení: 117
9,90 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Case Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(103)Počet hodnotení: 103
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A17 5G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(182)Počet hodnotení: 182
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A13 4G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(182)Počet hodnotení: 182
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranné puzdro pre Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G Puzdro Transparentné Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(103)Počet hodnotení: 103
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranné puzdro pre Google Pixel 10a – priehľadné tenké puzdro



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(65)Počet hodnotení: 65
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Popruh na telefón Samsung Galaxy A05s, ochranné puzdro s šnúrkou, zelené
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Xiaomi Poco X8 Pro – ochranné puzdro v matnej čiernej farbe



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Apple MGFK4ZM/A, Ochranný obal, Apple, iPhone 17 Pro, 16 cm (6.3"), Čierna



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
32,00 €
Predajca: EVELATUS

Silikónový kryt pre Samsung Galaxy S23 ochranný kryt matný čierny zadný kryt kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S22 Hull Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(208)Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S24 Transparent Slim Cover Clear Case



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(208)Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy S24 Plus Ochranný kryt Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy S24 Ultra Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónový kryt pre Samsung Galaxy S22 ochranný kryt matný čierny zadný kryt kryt mobilného telefónu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy S24 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Armor Shield puzdro na mobilný telefón pre Samsung Galaxy A55 5G Cover Ultra Hybrid Case puzdro na mobilný telefón, čierne



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy A35 5G Case Transparent Slim Cover Clear Case



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Puzdro pre mobilný telefón Samsung Galaxy S24 FE ochranný kryt silikónové gélové puzdro, zelené



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,99 €
Predajca: CoolGadget