5,0



Na základe 2 hodnotení
CaniComplete, komplex vitamínov skupiny B pre psov a mačky, 120 tabliet
49,22 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,95 €-47%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
9h 34m 57s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 2000 g115,93 €/1kg
231,86 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Cosequin Kĺbový doplnok pre psov, 180 žuvacích tabliet0,50 €/1kg
149,99 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Ďalšie informácie o reklame
Canina Pharma Biotin Forte Tabletten - 700 g94,89 €/1kg
66,42 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 180 g238,39 €/1kg
42,91 €
Predajca: e-zooo_com

CaniComplete, doplnok stravy pre psy a mačky na podporu zdravia žalúdka a čriev, 60 tabliet
18,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CaniComplete

HOLISTA Spirulína - doplnky pre psov a mačky - 90 tabliet
10,59 €
Predajca: medpak_shop

Cobalaplex Vitamín B12 – doplnok stravy v kapsulách pre psov a mačky, 60 ks
44,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

ZYLKENE 450 mg kapsuly doplnok pre psy a mačky, 100 kapsúl
306,67 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

VIRBAC Anxitane S - Doplnok stravy pre psov a mačky - 30 kapsúl
21 930,00 €/1l
21,93 €
Predajca: velmontask

Akinu VITALITY Multivitamínový doplnok stravy pre psov 250 g
49,30 €/1l
9,86 €
Predajca: Akinu

VETEXPERT Hepatiale Forte – doplnok stravy pre psov a mačky – 40 tabliet
253,00 €/1kg
12,65 €
Predajca: VISO

Feligum Struvit žuvacie kvapky pre mačky/malé psy 160 g
140,81 €/1kg
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

VETEXPERT Diarvet – doplnok stravy pre psov a mačky – 6 tabliet
279,20 €/1kg
13,96 €
Predajca: VISO

PHA GastroPaste pre psov 100 ml
4,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Enteropro ® 250 kapsúl - Doplnkové krmivo pre psy + mačky
431,15 €/1kg
56,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

PHA GelenkStick pre psov
4,35 €
Predajca: AbisZ-Markt

HOLISTA Chlorella - výživové doplnky pre psov a mačky - 100 g
16,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,36 €
Predajca: velmontask

VIRBAC Nutribound Convalescence - výživové doplnky pre psov - 3x150ml
39 810,00 €/1l
39,81 €
Predajca: VISO

Canina Pharma Welpenmilch 4000 g
28,04 €/1kg
112,15 €
Predajca: e-zooo_com

HOLISTA Vitamín B12 + B3 - doplnky pre psov a mačky - 90 tabliet
18,91 €
Predajca: velmontask
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CaniComplete Vitamín B Komplex je doplnkové krmivo v tabletách pre psov a mačky.
Informácie o produkte
- 120 tabliet v balení
- Čistá hmotnosť: 60 g
- Obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a B12
- Obsahuje niacín, pantoténát vápenatý a kyselinu listovú
- Obsahuje vitamín K3
Dávkovanie
Psy: denne 1 tableta na každých 15 kg telesnej hmotnosti. Mačky: denne 1/2 tablety. Pre lepšiu prijateľnosť je možné tabletu podať so sladkosťou.
Zloženie
Neaktívna kvasnica, jablkový výlisok a stearát horečnatý.
- Hmotnosť
- 60 g
- Obsah vlhkosti
- 3.89
- Obchodný názov
- Doplnkové krmivo pre psy a mačky
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy, mačky
- Počet kusov
- 120
- EAN kód
- 8719326058689
- Výrobca
- CaniComplete
- Registračné číslo
- DE-NI 400123
- Hmotnosť
- 60 g
- Obsah vlhkosti
- 3.89
- Obchodný názov
- Doplnkové krmivo pre psy a mačky
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy, mačky
- Počet kusov
- 120
- EAN kód
- 8719326058689
- Výrobca
- CaniComplete
- Registračné číslo
- DE-NI 400123
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8




2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

5% poukaz





4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 600 g
135,23 €/1kg
81,14 €
Predajca: e-zooo_com

Aniforte prášok z kôry brestu - 100 gramov
267,00 €/1kg
26,70 €
Predajca: velmontask

Leimüller Premium krmivo pre kurčatá 25 kg s peletami Immun Plus – krmivo pre nosnice pre silný imunitný systém – účinná ochrana proti roztočom a kokcidiám
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Feligum Struvit žuvacie kvapky pre mačky/malé psy 160 g
140,81 €/1kg
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hyaloral gél 50ml
860,00 €/1l
43,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

VIRBAC Pronefra Podpora pre obličky - doplnky pre psov a mačky - 180 ml
55 750,00 €/1l
55,75 €
Predajca: velmontask

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a dávkovač – lososový olej pre psov a mačky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE
9,20 €/1l
45,99 €
Predajca: Animille_com

VET PROTECTOR Gastro Butyrate - doplnky pre psov a mačky - 60 ml
306,50 €/1l
18,39 €
Predajca: medpak_shop

Enteropro ® 250 kapsúl - Doplnkové krmivo pre psy + mačky
431,15 €/1kg
56,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced New 60tbl
56 300,00 €/1l
56,30 €
Predajca: VISO

REAVET Lososový olej pre psov 1 liter - bohatý na omega 3 a 6, vysoko dávkovaný rybí olej pre psov, skutočná potravinárska kvalita bez prídavných látok, čerstvo plnený v Nemecku
76,36 €/1l
76,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

naturetrend zeolitový prášok 1,3 kg - čisto prírodný v prémiovej kvalite - extra jemne mletá, čistá a prírodná vulkanická hornina
59,02 €/1kg
76,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Waldkraft PEA – Prášok pre psov a mačky, 36 g
775,83 €/1kg
27,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sendviče s kačacím mäsom Delicacy Plus 230 g
28,74 €/1l
6,61 €
Predajca: STREFA

Vet Expert KalmVet, 60 kapsúl. Prípravok na zmiernenie prejavov stresu u psov a mačiek
23 560,00 €/1kg
23,56 €
Predajca: VISO

PHA GastroPaste pre psov 100 ml
4,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

MERSJO lososový olej pre psy a mačky 1000ml
11,99 €/1l
11,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Stomax Nutriceutical kŕmna prísada na pomoc pri všetkých druhoch žalúdočných a tráviacich problémov u psov 63 g
379,37 €/1kg
23,90 €
Predajca: VISO

Brit Care Cat Snack Urinary 50g
202,40 €/1kg
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Balíček psích pamlskov na kĺby, imunitu a kožu, 2×110 g, Mobility + Multi Chew, prírodný doplnok – mobility+multi
159,05 €/1l
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll

TRIXIE 3176, Maškrta, Pes, 110 g, Bez gluténu, Bez cukru
36 300,00 €/1kg
7,26 €
Predajca: VISO

Zdravé dentálne tyčinky Vital Puffed Sticks pre psov
8,49 €
Predajca: Ghoda

DAX konzerva pre psov 1240g s hovädzím, 14801
8,86 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

RF-D: Olej z nórskeho lososa pre psa, mačku, koňa 1 liter (1 kus) - rybí olej omega-3, trávenie - 2v1 pumpička tmavá fľaša proti oxidácii flip top
22,97 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: RF-Deer

Canina Pharma Rinderfett Pulver 500g
61,94 €/1kg
30,97 €
Predajca: e-zooo_com

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g kĺbový prášok pre psy a mačky – chondroprotektívum s glukozamínom, chondroitínom, MSM, kolagénom a boswelliou
109,90 €/1l
43,96 €
Doprava zdarma
Predajca: VITARVet

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 2000 g
115,93 €/1kg
231,86 €
Predajca: e-zooo_com

Canina Pharma Velox Gelenkenergie - 400 g
128,10 €/1kg
51,24 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt, používame ho už niekoľko rokov
Hmotnosť 0,06 kg
Komplex vitamínov B CaniComplete používame už mnoho rokov a sme s ním veľmi spokojní. Predtým sme ho vždy objednávali cez Amazon, kde už však, žiaľ, nie je k dispozícii. O to viac nás teší, že sme tento produkt teraz našli v Kauflande. Objednávka aj doručenie prebehli bez problémov – balík nám doručili dokonca v nedeľu. Jednoznačne odporúčame!
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 0,06 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 2000 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
231,86 €
Predajca: e-zooo_com
115,93 €/1kg

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 600 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
81,14 €
Predajca: e-zooo_com
135,23 €/1kg

Cosequin Kĺbový doplnok pre psov, 180 žuvacích tabliet
149,99 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
0,50 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 600 g
109,07 €
Predajca: e-zooo_com
181,78 €/1kg

Lunderland 5kg Rübenmix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
84,89 €
Predajca: e-zooo_com
16,98 €/1kg

Canina PETVITAL GAG Pulver 1000g
69,02 €
Predajca: e-zooo_com
69,02 €/1kg

Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
52,70 €
Predajca: e-zooo_com
210,80 €/1kg

Lunderland 500ml Omega3-Öl
51,83 €
Predajca: e-zooo_com
103,66 €/1kg

Canina Pharma Biotin Forte Tabletten - 700 g
66,42 €
Predajca: e-zooo_com
94,89 €/1kg

Lunderland 600g Kollagen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,60 €
Predajca: e-zooo_com
79,33 €/1kg

cdVet Fell & Haut Mineralspray 500 ml
48,20 €
Predajca: e-zooo_com
96,40 €/1kg

Canina Pharma Velox Gelenkenergie - 400 g
51,24 €
Predajca: e-zooo_com
128,10 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL Arthro-Tabletten - 180 g
55,65 €
Predajca: e-zooo_com
309,17 €/1kg

Artipet, doplnok stravy pre kĺby psov | 180 tabliet po 550 mg s MSM, čertovým pazúrikom, chondroitínom, glukózaminom |
31,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
455,71 €/1kg

Beaphar Lactol, mlieko na odstavovanie mačiat, 500 g
42,39 €
Predajca: e-zooo_com
84,78 €/1kg

Canina Pharma Barfers Best - 2000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
45,88 €
Predajca: e-zooo_com
22,94 €/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a dávkovač – lososový olej pre psov a mačky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
45,99 €
Predajca: Animille_com
9,20 €/1l

Lunderland 100g Grünlippmuschelpulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,47 €
Predajca: e-zooo_com
354,70 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 180 g
42,91 €
Predajca: e-zooo_com
238,39 €/1kg

Animille lososový olej 1000 ml pre psov a mačky, za studena lisovaný, nórskeho pôvodu, obsahuje omega 3 mastné kyseliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,32 €
Predajca: Animille_com
16,32 €/1l