Soubry Chinese Eiermie 250 g – Autentické ázijské vaječné rezance, všestranné a vysoko kvalitné

1,96 €

7,84 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
Makaron Cannelloni Arrighi 250 g
69,77 €/1kg
18,14 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Seitz penne 500g
Seitz penne 500g
6,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
Nudle na rýchle varenie Longlife, mit Ei 500g
5,22 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) TAGLIATELLE BEZLEPKOVÉ250 g - CESTOVINY NATURA
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) TAGLIATELLE BEZLEPKOVÉ250 g - CESTOVINY NATURA
21,36 €/1kg
5,34 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Samasaya Fijne Noedels 250g – Jemné ázijské rezance do polievok a praženice
Samasaya Fijne Noedels 250g – Jemné ázijské rezance do polievok a praženice
20,16 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Tagliatelle - vaječné rezance 500g
Tagliatelle - vaječné rezance 500g
5,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,69 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Conimex Volkoren cestoviny 250g – celozrnné pšeničné cestoviny s vysokým obsahom vlákniny, všestranné
Conimex Volkoren cestoviny 250g – celozrnné pšeničné cestoviny s vysokým obsahom vlákniny, všestranné
30,72 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Grand'Italia Tagliatelle all'uovo 500 g - čerstvé vaječné rezance, tradičné, vysoko kvalitné
Grand'Italia Tagliatelle all'uovo 500 g - čerstvé vaječné rezance, tradičné, vysoko kvalitné
15,36 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Czaniecki 5 vaječných cestovín 250 G
Czaniecki 5 vaječných cestovín 250 G
5,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Vaječné rezance Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
Vaječné rezance Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
14,84 €/1kg
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lubella Vaječné cestoviny s ryžou 250 g
Lubella Vaječné cestoviny s ryžou 250 g
6,40 €/1kg
1,60 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lubella Vaječné cestoviny 250 g
Lubella Vaječné cestoviny 250 g
6,04 €/1kg
2,78 €
-45%
1,51 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Go-Tanwok rezance 250 g -, vysoko kvalitné wok rezance
Go-Tanwok rezance 250 g -, vysoko kvalitné wok rezance
22,80 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Grand'Italia Penne bezlepkové 400 g – vysokokvalitné bezlepkové cestoviny
Grand'Italia Penne bezlepkové 400 g – vysokokvalitné bezlepkové cestoviny
21,95 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Vaječné rezance 8, 250 g
Vaječné rezance 8, 250 g
23,96 €/1kg
19,99 €
-70%
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Rezance Mie - s vajcom 250g
Rezance Mie - s vajcom 250g
7,92 €/1kg
1,98 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mie-Noodles – celozrnné, 250 g | ALB-GOLD
Mie-Noodles – celozrnné, 250 g | ALB-GOLD
7,92 €/1kg
1,98 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Grand'Italia Farfalle Tradizionali 500 g - Vysoko kvalitné talianske cestoviny
Grand'Italia Farfalle Tradizionali 500 g - Vysoko kvalitné talianske cestoviny
8,76 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rummo Penne Rigate č. 66 bez lepku 400g
Rummo Penne Rigate č. 66 bez lepku 400g
6 740,00 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,74 €
Predajca: LAVONIO

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Soubry Chinese Eiermie 250 g – Autentické ázijské vaječné rezance vyrobené z vysoko kvalitnej pšeničnej múky a vyškrabaných vajec (15 %). Ideálne pre wok jedlá, polievky a praženice. Rýchla príprava len za 4 minúty bez predvarenia. Všestranné použitie s mäsom, rybami, krevetami, zeleninou a korením. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 353 kcal, 3 g tuku, 67 g sacharidov, 12,5 g bielkovín. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, sezamu, horčice a lupiny. Ideálne pre každodenné potešenie.
Zloženie
Zloženie: pšeničná múka, vajcia z voľného chovu (15%), soľ, regulátory kyslosti: uhličitan draselný a hydrogénuhličitan sodný. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, sezamu, horčice a vlčieho bôbu.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g Energia: 353 kcal (1493 kJ) Tuky: 3 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 67 g z toho cukry: 2,3 g Vláknina: 3,8 g Bielkoviny: 12,5 g Soľ: 0,92 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
NV. Etabl. Joseph Soubry, Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare, BE
Obchodný názov
Čínske vaječné rezance Soubry
Výrobca
Soubry
EAN kód
5410028120126

Zloženie
Zloženie: pšeničná múka, vajcia z voľného chovu (15%), soľ, regulátory kyslosti: uhličitan draselný a hydrogénuhličitan sodný. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, sezamu, horčice a vlčieho bôbu.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g Energia: 353 kcal (1493 kJ) Tuky: 3 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 67 g z toho cukry: 2,3 g Vláknina: 3,8 g Bielkoviny: 12,5 g Soľ: 0,92 g
Hmotnosť
250 g
Potravinársky podnik
NV. Etabl. Joseph Soubry, Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare, BE
Obchodný názov
Čínske vaječné rezance Soubry
Výrobca
Soubry
EAN kód
5410028120126
Hodí sa k tomu

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
47,99 €
-2%
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
11 140,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
3,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg