4,7



Na základe 61 hodnotení
Model:
Crystals Premium- Calitti Clumping
- Crystals Premium
- LevanduľovouZobraziť dostupné možnosti
- SilikátovéZobraziť dostupné možnosti
CATIX Premium silikátová steliva pre mačky, 3,8 l, 1,65 kg. Kryštálová steliva, málo prašná, antibakteriálna, účinne pohlcuje pachy
15,99 €
4,21 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Podstielky pre mačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo1,89 €/1l
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hygienická podstielka Catsan 9L4,20 €/1l
37,81 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Classic Cat Katzenstreu Basic Bentonit 18 Liter1,88 €/1kg
33,75 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Cassava – stelivo pre mačky – 6 litrov – ARQUIVET4,82 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bentonitové stelivo pre mačky 5 l, levanduľové, hrudkujúce, jemnozrnné a málo prašné
2,20 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Memfis

Dehner Premium, kvalitná mačacia steliva, hrudkujúca, 12 kg
2,82 €/1kg
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

DIAMENTIQ 4 kg PRÍRODNÉtofu hrudkujúce stelivo pre mačky
5,35 €/1kg
21,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Účinná podstielka pre mačky na maximálnu neutralizáciu zápachu, 30 l
1,21 €/1l
36,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

FUKUMARU, stelivo do mačacej toalety, tofu stelivo, 2,7 kg, hrudkujúce stelivo pre mačky, bezprašné
9,59 €/1kg
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

(PRE MAČKU) Hrudkujúca podstielka 7 kg - YARRAH
1,65 €/1kg
11,57 €
Predajca: taleoo

Hrudkujúca jemná, bez zápachu mačacie stelivo 10 l (balenie po 1 ks)
2,39 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dehner Premium stelivo pre mačky Ultra clumping, 100 % bentonit, 12 kg
2,24 €/1kg
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HILTON Bentonitová podstielka s aktívnym uhlím biela 4x5l
2,39 €/1l
11,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive – Bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,79 €/1l
2,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Duvo+ Silikagélový stelivo pre mačky Premium Lavender 16 l
3,87 €/1l
61,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Prírodná stelivá pre mačky s maximálnou savosťou, 17,2 kg
3,49 €/1kg
59,95 €
Predajca: FLBcommerce

Zlatá sivá pachová podstielka 7 kg
1,65 €/1kg
11,57 €
Predajca: velmontask

Zverlit hrubý s vôňou 10 kg
1,19 €/1l
11,94 €
Predajca: VISO

Podstielka Biokat's Bianco Hygiene 5kg
1,79 €/1kg
9,13 €
Predajca: STREFA

Silikónová podstielka pre mačky - 3,8 litra - Antibakteriálna, bezprašná
5,00 €/1l
18,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CATIX Premium Silikátová steliva pre mačky 3,8L 1,65kg Crystal – steliva s nízkou prašnosťou, antibakteriálna, dobre viaže pachy
CATIX Premium Crystals 3,8 L – Silikátová steliva s vysokou schopnosťou viazania pachov
CATIX® CRYSTALS Premium je kvalitná silikátová steliva pre mačky a majiteľov mačiek, ktorí kladú veľký dôraz na čistotu, absorpciu vlhkosti a spoľahlivú kontrolu pachov.
Absorpčné silikátové kryštály rýchlo absorbujú tekutinu a pomáhajú znižovať nepríjemné pachy v mačacej toalete. Formulácia s nízkou prašnosťou prispieva k čistejšiemu prostrediu okolo mačacej toalety a tvorbu prachu pri každodennom používaní.
Jedno balenie obsahuje 3,8 litrov alebo približne 1,65 kg CATIX Premium Crystals.
Vaše výhody na prvý pohľad
Silikátová steliva s absorpčnými kryštálmi
Rýchla absorpcia tekutiny
Efektívne viazanie pachov
Pomáha znižovať nepríjemné pachy
Formulácia s nízkou prašnosťou
Antibakteriálne vlastnosti
Malé kryštály – príjemné pre mačacie labky
Jednoduchá a hygienická aplikácia
Výdatná silikátová steliva
Vhodná pre mačacie toalety
Obsah balenia: 3,8 L / cca 1,65 kg
Rýchla absorpcia vlhkosti
Silikátové kryštály sa vyznačujú vysokou absorpčnou schopnosťou. Tekutina je rýchlo absorbovaná a vnútri steliva viazaná.
Vďaka tomu zostáva mačia toaleta dlhšie príjemná a každodenné čistenie je jednoduchšie.
Efektívna kontrola pachov
Pri mačacej toalete zohráva kontrola nepríjemných pachov zásadnú úlohu.
CATIX Crystals rýchlo absorbujú tekutinu a tým podporujú viazanie a redukciu nepríjemných pachov.
To zabezpečuje väčšiu sviežosť v okolí mačacej toalety a uľahčuje každodennú mačiu hygienu.
Formulácia s nízkou prašnosťou
Špeciálna formulácia s nízkou prašnosťou tvorbu prachu pri používaní steliva.
To je obzvlášť praktické:
pri plnení mačacej toalety
pri každodennom čistení
v bytoch
pri viacerých mačacích toaletách
pre majiteľov, ktorí kladú veľký dôraz na čo najčistejšie prostredie
Menej prachu znamená zároveň menej nečistôt okolo mačacej toalety.
Antibakteriálne vlastnosti
Silikátová steliva podporuje hygienické prostredie v mačacej toalete a pomáha obmedziť rast baktérií.
V kombinácii s rýchlou absorpciou vlhkosti to uľahčuje pravidelnú údržbu a čistenie mačacej toalety.
Príjemná pre mačacie labky
Malé kryštály boli vybrané tak, aby stelivo bolo príjemné pod mačacími labkami.
Vďaka tomu je CATIX Crystals komfortnou alternatívou k klasickým typom mačacej steliva.
Čisté a jednoduché použitie
Silikátové stelivo sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou.
Pre optimálne výsledky by sa stelivo malo pravidelne premiešavať, aby sa absorbované tekutiny mohli čo najrovnomernejšie rozložiť.
Pevné výlučky by sa mali denne odstraňovať z mačacej toalety.
V prípade potreby sa použitá steliva úplne vymení a mačia toaleta sa vyčistí.
Vlastnosti produktu
Značka: CATIX
Produktová rada: CRYSTALS Premium
Typ produktu: Mačacie stelivo
Typ steliva: Silikátové / kryštálové stelivo
Objem: 3,8 litra
Hmotnosť: cca 1,65 kg
Materiál: Silikát
Forma: Kryštály / granulát
Vlastnosti: Nízky obsah prachu
Absorpcia vlhkosti: Rýchla
Neutralizácia zápachu: Áno
Antibakteriálne vlastnosti: Áno
Vhodné pre: Mačacie toalety
Počet balení: 1
Obsah balenia
1 × CATIX CRYSTALS Premium silikátové mačacie stelivo
Objem: 3,8 litra
Hmotnosť: cca 1,65 kg
Ideálne na každodenné použitie
CATIX Premium Crystals je vhodné pre majiteľov mačiek, ktorí pri výbere mačacieho steliva kladú dôraz na:
Vysokú savosť
Neutralizáciu zápachu
Nízky obsah prachu
Jednoduché čistenie
Hygienu
Príjemné používanie
.
Kombinácia savých silikátových kryštálov, bezprašnej formulácie a kontroly zápachu robí z CATIX Crystals praktické mačacie stelivo na každodenné použitie.
Prečo CATIX Premium Crystals?
Dobré mačacie stelivo by malo predovšetkým spoľahlivo absorbovať vlhkosť a kontrolovať nepríjemné pachy.
CATIX CRYSTALS Premium kombinuje savé silikátové kryštály s bezprašnou formuláciou a antibakteriálnymi vlastnosťami. Stelivo tak uľahčuje každodennú údržbu mačacej toalety a pomáha udržiavať priestor okolo mačacej toalety čistý a príjemný.
S 3,8 litrami alebo cca 1,65 kg získate praktickú veľkosť balenia na pravidelné používanie.
- Hmotnosť
- 1.65 kg
- Objem
- 3.8 l
- Model
- Crystals Premium
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 5908269930357
- Číslo od výrobcu
- CATIX-ZWIR-CRYSTAL-1P
- Výrobca
- BOUTIQUEZOO
- Hmotnosť
- 1.65 kg
- Objem
- 3.8 l
- Model
- Crystals Premium
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 5908269930357
- Číslo od výrobcu
- CATIX-ZWIR-CRYSTAL-1P
- Výrobca
- BOUTIQUEZOO
Hodí sa k tomu

CATIX Premium silikátová steliva pre mačky, 7,6 l, 3,4 kg. Kryštálová steliva, málo prašná, antibakteriálna, účinne pohlcuje pachy
2,37 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15,2 l
1,51 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 2 ks 2 x 3,8 l = 7,6 l
1,83 €/1l
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

CATIX Premium silikátová steliva pre mačky, 22,8 l, 9,9 kg. Kryštálová steliva, málo prašná, antibakteriálna, účinne pohlcuje pachy
1,23 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l
1,40 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti, silikátová steliva pre mačky, 3,8L, hrudkujúca, málo prašná, s účinkom neutralizácie zápachu
3,16 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | Sada 2 x 3,8 l = 7,6 l
2,10 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l
1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

CATIX Premium, silikátová steliva pre mačky, 15,2 l, 6,7 kg. Kryštálová steliva, málo prašná, antibakteriálna, účinne pohlcuje pachy
1,51 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l
1,33 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi jemná mačacie stelivo s nízkym obsahom prachu
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
V porovnaní s mnohými inými silikátovými stelivami má príjemne jemnú zrnitosť a je výrazne príjemnejšie pre mačacie labky. Vonia veľmi dobre, spoľahlivo absorbuje vlhkosť a vytvára len málo prachu. Obzvlášť pozitívna je jemná štruktúra, keďže mnohé silikátové stelivá sú výrazne hrubšie. Moja mačka ho veľmi dobre prijala a určite ho kúpim znova.
Hodnotenie z 21. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi jemné kremičitanové podložie
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Väčšie kryštáliky vždy zostali medzi mačacími prstami, zatiaľ čo toto je v podstate jemné ako kremičitý riečny piesok, vďaka čomu vypadáva z labiek - a dokonca ani na podložke pred mačacím záchodom nie sú žiadne stopy po tom, že by stelivo bolo vynesené ďalej, nieto ešte, že by ho mačka roznášala po miestnosti ako predtým - nabudúce určite kúpim väčšie množstvo, ak bude na sklade.
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mačacie stelivo.
Objem 30,4 lModel Silikátové
Výrobok bol dodaný včas a starostlivo zabalený. Veľmi sa mi to páčilo. Dúfam, že sa bude páčiť aj mojej mačke. Ďakujem veľmi pekne
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj dobré
Objem 30,4 lModel Silikátové
Som veľmi spokojná a množstvo mi pripadá úplne postačujúce. Jedno balenie nám pri jednej mačke vystačí približne na 5 dní.
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Páči sa mi to... moje mačky bohužiaľ chodia len na silikátovú podstielku
Hodnotenie z 25. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré zo skúseností
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Objednávam opakovane v určitých intervaloch, pretože nielen ja, ale aj náš chlpatý nos si s ním dobre rozumie
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mačací piesok
Objem 22,8 lModel Levanduľovou
Piesok je veľmi dobrý a nič sa s ním nedá robiť
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrh
Objem 30 lModel Mikrosilikátová
Kvalitné stelivo, moja mačka ho prijala okamžite, ďakujem.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l