Objem:

80 ml

Carolina Herrera Chic Woman - Parfumovaná voda 80ml

52,04 €

650,50 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

ut 6. – št 8. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 150 ml
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 150 ml
823,73 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
127,67 €
-4,11 €
123,56 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Good Girl Bowtastic parfumovaná voda v spreji 80ml
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic parfumovaná voda v spreji 80ml
1 341,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
107,30 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Good Girl Blush Woda perfumowana, 80 ml
Carolina Herrera Good Girl Blush Woda perfumowana, 80 ml
1 345,25 €/1l
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 8
107,62 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carolina Herrera - Good Girl Blush EDP 50ml
Carolina Herrera - Good Girl Blush EDP 50ml
1 721,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
86,09 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Pasión parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Carolina Herrera CH Pasión parfémovaná voda pre ženy 100 ml
728,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
72,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Very Good Girl Glam parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Carolina Herrera Very Good Girl Glam parfémovaná voda pre ženy 30 ml
4 170,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
125,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 100ml
Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 100ml
700,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
70,09 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP 80 ml W
Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP 80 ml W
998,75 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Privée, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Ružové korenie, Pink Pepper, Koža, osmant
Carolina Herrera CH Privée, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Ružové korenie, Pink Pepper, Koža, osmant
1 282,63 €/1l
102,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Ženy, 50 ml, Ružové korenie, Ruže, Champagne Rosé & Pink Pepper, Ruže, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
Carolina Herrera 212 VIP Rosé, Ženy, 50 ml, Ružové korenie, Ruže, Champagne Rosé & Pink Pepper, Ruže, Peach Tree Flower & Bouquet of Roses
1 412,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
70,60 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 822
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate,...
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate,...
2 079,33 €/1l
62,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 VIP, Ženy, 30 ml, Orange, Gardenia,Musk,Rum, Benzoin zo syntetických živíc, Tonka, Vanilka, Benzoin resinoid,Tonka bean,Vanilla
Carolina Herrera 212 VIP, Ženy, 30 ml, Orange, Gardenia,Musk,Rum, Benzoin zo syntetických živíc, Tonka, Vanilka, Benzoin resinoid,Tonka bean,Vanilla
1 325,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
39,77 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Sexy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot,Mandarin, Gardenia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Musk,Sandalwood,Vanilla
Carolina Herrera 212 Sexy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot,Mandarin, Gardenia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Musk,Sandalwood,Vanilla
711,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
71,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 VIP, Ženy, 50 ml, Bergamot, marakuja, Passion Fruit & Bergamot, Gardénia, Rumunčina, Gardenia & Rum Accord
Carolina Herrera 212 VIP, Ženy, 50 ml, Bergamot, marakuja, Passion Fruit & Bergamot, Gardénia, Rumunčina, Gardenia & Rum Accord
1 953,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
97,67 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 VIP Rosé I Love NY Limited Edition parfémovaná voda pre ženy 80 ml
Carolina Herrera 212 VIP Rosé I Love NY Limited Edition parfémovaná voda pre ženy 80 ml
1 632,88 €/1l
130,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Acqua di Gioia Woda parfumovaná 100ml
Giorgio Armani Acqua di Gioia Woda parfumovaná 100ml
1 081,70 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 41
108,17 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Valentino Valentina parfumovaná voda v spreji 80 ml
Valentino Valentina parfumovaná voda v spreji 80 ml
1 561,25 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
124,90 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Armani Acqua Di Gioia Edp Spray
Armani Acqua Di Gioia Edp Spray
1 769,33 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
53,08 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Carolina Herrera Chic Eau De Parfum – sprej, 80 ml – pre ženy

Carolina Herrera Chic Eau De Parfum je elegantná a moderná vôňa, ktorá symbolizuje ženskosť, gráciu a šarm. Táto vôňa kombinuje jemné kvetinové tóny so zmyselnými podtónmi a vytvára tak fascinujúci zážitok. Chic Eau De Parfum je nadčasová vôňa, ktorá je vhodná ako na deň, tak aj na večer a je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré si cenia sofistikovanú eleganciu.

Vôňa:

  • Vrchné tóny: Červená freesia, tubaróza, bulharská ruža
  • Stredné tóny: Frezia, jarabina, kvet mandarínky, kvet pomaranča
  • Základné tóny: Biely pižmo, santalové drevo, vanilka

Podrobnosti o produkte

  • Značka: Carolina Herrera
  • Produkt: Carolina Herrera Chic Eau De Parfum – sprej, 80 ml
  • Určené pre: Ženy
  • Objem: 80 ml
  • Vôňový charakter: Kvetinový
  • EAN: 8411061071601


Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Carolina Herrera EDP Chic For Women 80 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Carolina Herrera!



  • Gender: Dámske
  • Objem: 80 ml
  • Typ: Dámska toaletná voda s jemnou vôňou, ktorá je súčasťou balenia: Séria: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Chic For Women (Elegantná pre ženy)
Od 99,74 / 100 ml

Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobku:
ANTONIO PUIG, S.A.
plaza Europa, 46-48
08902 - L'Hospitalet de Llobregat
+34900759360
[email protected]



Chic Woman parfémová voda v spreji 80ml
Chic Woman je parfémová voda od značky Carolina Herrera. Kvetinová vonná kompozícia vydaná v roku 2002. Vôňa, ktorá je symbolom ženskosti a jemnosti.
Tóny vône:
Hlava: červená frézia, tuberóza, bulharská ruža
Srdce: frézia, konvalinka, mandarínkový kvet, pomarančový kvet
Základ: biele pižmo, santalové drevo, vanilka.



Carolina Herrera Chic parfumovaná voda v spreji 80 ml



Carolina Herrera Chic.


Parfumovaná voda pre ženy.


80 ml



Carolina Herrera CHIC je nová vôňa svetoznámej newyorskej módnej návrhárky Caroliny Herrery. Prečo práve "CHIC"? Pretože "CHIC" je slovo, ktoré novinári najčastejšie používajú na opis módnych prehliadok Caroliny Herrery. Vôňa vhodná pre ženu, ktorá je nezávislá, sebavedomá, miluje moderné umenie a dizajn, má štýl a vyzerá prirodzene pri športe aj večer. To je Carolina Herrera CHIC. Jednoducho bohémsky elegantná! Carolina Herrera CHIC je jemná, ale príťažlivá vôňa so svojou skrytou vášňou - predurčená byť spoločníčkou ženy každého veku, na dlhý čas a na každú príležitosť.

Carolina Herrera Chic Woman je ženská parfumovaná voda o objeme 80 ml, ktorá je synonymom elegance a šarmu. Tento jemný a sofistikovaný parfém je stvorený pre modernú ženu, ktorá túži po výnimočnosti a štýle. Jeho harmonická vôňa symbolizuje sebavedomie a osobitý štýl jeho nositeľky. Vychutnajte si dlhotrvajúcu vôňu s jemnými kvetinovými tónmi a zvodnou základovou notou. Carolina Herrera Chic Woman je ideálnym doplnkom pre každodenné použitie i špeciálne príležitosti. Doprajte si nú vôňu, ktorá vám zabezpečí nezabudnuteľný zážitok.

Parfémovaná voda Chic For Women od značky Carolina Herrera bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vami vybraté vône.

Parfumovaná voda Carolina Herrera Chic For Woman (80 ml) je výrazná vôňa pre ženy, ktoré si uvedomujú svoj štýl. Charakterizujú ju korenisté a svieže tóny. Kompozícia vône pozostávajúca okrem iného z tuberózy, ruže a frézie zaručuje zmyselné momenty. Vďaka svojej klasickej sviežej vôni je vhodná na každodenné používanie pre ženy. Vďaka svojmu modernému dizajnu je flakón ozdobou každej kúpeľne.
Model
Chic for Women
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
80 ml
Zloženie
Tento parfém Carolina Herrera Chic Woman obsahuje: jablko, bergamot, jagoda, frezia, jazmín, hruška, hranolky, muškátový orech, santalové drevo, vanilka, cedrové drevo, kašmírové drevo, mošus, korenie, citrusy, pižmo, vetiver, lístky fialky, tuberóza, ázijský rebarbora.
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
8411061071601
Číslo od výrobcu
JTI-110744288

Model
Chic for Women
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
80 ml
Zloženie
Tento parfém Carolina Herrera Chic Woman obsahuje: jablko, bergamot, jagoda, frezia, jazmín, hruška, hranolky, muškátový orech, santalové drevo, vanilka, cedrové drevo, kašmírové drevo, mošus, korenie, citrusy, pižmo, vetiver, lístky fialky, tuberóza, ázijský rebarbora.
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
8411061071601
Číslo od výrobcu
JTI-110744288
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Carolina Herrera - Chic For Men EDT 100ml
Carolina Herrera - Chic For Men EDT 100ml
473,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 33
47,35 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 8411061934234, Ženy, 100 ml, Marhuľa, Bergamot, Bergamot & Apricot, Jazmín, Tuberóza, Tuberose & Jasmine
Carolina Herrera 8411061934234, Ženy, 100 ml, Marhuľa, Bergamot, Bergamot & Apricot, Jazmín, Tuberóza, Tuberose & Jasmine
707,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
70,70 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
Carolina Herrera CH L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
719,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
71,97 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 214
81,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 82
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 103
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
151,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
18,96 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tous Eau de Toilette, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT,AQUA(WATER),PARFUM(FRAGRANCE)..., 1 kusov
Tous Eau de Toilette, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT,AQUA(WATER),PARFUM(FRAGRANCE)..., 1 kusov
388,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,98 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
23,93 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 822
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 178
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
299,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
29,93 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 123
34,01 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 VIP Black, Muži, 100 ml, absint, Absinth, Koža, Lavander & Leather
Carolina Herrera 212 VIP Black, Muži, 100 ml, absint, Absinth, Koža, Lavander & Leather
868,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
86,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dámske parfumy Yodeyma Seduccion 50ml
Dámske parfumy Yodeyma Seduccion 50ml
431,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
Obrázok produktu pre Escada Brisa Cubana Edt Spray Limited Edition
Escada Brisa Cubana Edt Spray Limited Edition
848,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 103
42,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
352,80 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
17,64 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Dekoratívna záhradná socha - stolička Hrdzavý oceľový plech 75 cm
KOTARBAU® Dekoratívna záhradná socha - stolička Hrdzavý oceľový plech 75 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 9
56,40 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 385
64,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 89
35,15 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Armaf Excellus parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Armaf Excellus parfémovaná voda pre ženy 100 ml
352,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Bestseller
Obrázok produktu pre Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 121
40,72 €
-18%
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 201
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
500,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
45,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1496
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Feromón PheroStrong Len pre ženy | Inspire men | Seductive 50ml vôňa
Feromón PheroStrong Len pre ženy | Inspire men | Seductive 50ml vôňa
421,40 €/1l
21,07 €
Predajca: MANADA

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 hodnotení
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 22. marca 2025 na
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 19. mája 2023 na
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 1. septembra 2024 na
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,94 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l