5,0



Na základe 6 hodnotení
Kuemmerling bylinný likér 25 ks po 20 ml – 0,50 l
39,72 €
79,44 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Bylinné likéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
24 x 0,02 l | Jägermeister malé fľaše bylinný likér mini fľaše | 35 % obj73,52 €/1l
29,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l43,78 €/1l
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml49,76 €/1l
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lockstedter Jasters Original Gronau bylinný likér 700ml54,44 €/1l
38,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20 ml
26,83 €/1l
12,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bols Blue Curacao 21% vol. 0,5 L
23,06 €/1l
11,53 €
Predajca: Store-Germany

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou višňovou príchuťou 700ml
25,36 €/1l
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kümmerling peppermint osviežujúci bylinný likér 25 balení
31,12 €/1l
15,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000245034309, 700 ml, 30 g, 17 g
27,46 €/1l
19,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Killepitsch bylinný likér, 1 balenie
44,94 €/1l
31,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 1 l
32,50 €/1l
32,50 €
Predajca: Ambiente-3000

Jägermeister 35% 20 MLT
552,00 €/1l
11,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Trvalo nejaký čas, kým vynálezca obľúbeného polohorkého bylinného likéru bol spokojný s receptúrou. Nemal byť príliš sladký, ani príliš horký, ale mal mať jedinečnú chuť. Vďaka množstvu vybraných bylín, od anízu po škoricu, sa mu to podarilo. Nemohol vedieť, že o sto rokov neskôr bude stále na ústach všetkých. Ale určite to tušil.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.5 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1810 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinársky podnik
- Diversa
- Obchodný názov
- Kravské vedro
- Výrobca
- Kümmerling
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- UJ-0NS4-DFT9
- EAN kód
- 40026450001374002645010136
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.5 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1810 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinársky podnik
- Diversa
- Obchodný názov
- Kravské vedro
- Výrobca
- Kümmerling
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- UJ-0NS4-DFT9
- EAN kód
- 40026450001374002645010136
Hodí sa k tomu

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Gerstacker Norimberský vianočný trh varené víno Premium 1000ml
4,66 €/1l
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

AREBOS kanvica na varené víno 950 W | dávkovač horúcich nápojov | 8,8 l | s odkvapkávacou miskou, výpustným kohútikom, termostatom a ochranou proti pr
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tassimo Jacobs Krönung XL | 16 T diskov, kávové kapsule
54,72 €/1kg
9,15 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Epson Pen and crossword Multipack 4-colours 16 DURABrite Ultra Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 5,4 ml, 3,1 ml
62,45 €
Predajca: VISO

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Tempo 830339, Biela, Jednofarebné, Box, 30 kusov, 300 mm, 100 mm
18,58 €
Predajca: M_plus_L

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchový matrac 3 vzduchové trysky Prenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafúknite vyprázdnite kompresor Matrac Pohovka Bazén Plávajúci kruh Kempovanie 230V Retoo
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Papstar 12129, 240 L, Modrá, LLDPE, 1250 mm, 1000 mm, 15 kusov
22,60 €
Predajca: somnia24

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20 ml
26,83 €/1l
12,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic EK 3321, 7 vajec, Nerezová oceľ, Čierna, Nerezová oceľ, 400 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,98 €
Predajca: somnia24

Veľký pelech pre psa - Extra veľký pelech pre psa - sivý - veľkosť XXL - 118x78 cm
69,90 €
Predajca: ModesteSHOP

Halloweenska dekoračná sada obrovský pavúk 200 cm + 3,6 m pavučina, strašidelná Hallloweenská záhrada vonkajšia dekorácia Halloweenske rekvizity
22,21 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,16 €
Predajca: odsellingaaa

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada bezdrôtového ručného vysávača alca® s batériou, 7,4V, 50W, s sacím výkonom 4500Pa
25,95 €
Predajca: autoplus360

Kuemmerling bylinkový likér 35 % 500ml
20,44 €/1l
10,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zvlhčovač vzduchu Rondo Set of 2
24,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. marca 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kümmerling
toptop
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed
54,06 €/1l

Zelený bylinný likér Chartreuse 55%



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
103,01 €
-14,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,11 €
Predajca: AllYouNeed
125,87 €/1l

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,83 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT marhuľovo-brandy likér 35% obj. 700ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
114,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
163,36 €/1l

Mätový likér Berliner Luft 18% obj. 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,87 €/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,77 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml 6-pack
33,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,40 €/1l

Jägermeister likér s príchuťou 56 bylín bylinný sladký 1750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
45,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 €/1l

Escorial zelený 56 %



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,76 €/1l

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,46 €/1l

Averna Amaro Siciliano s horkosladkou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,46 €/1l

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,33 €/1l

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,78 €/1l

Lillet Red 17% 0,75L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,68 €/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
43,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,10 €/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
30,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,83 €/1l

Frangelico likér destilovaný lieskovoorieškový likér so šnúrou 700ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,34 €/1l

Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,76 €/1l

Chandon Garden Spritz Orange Aperitív z Argentíny 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
27,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,11 €/1l

Broskyňové pelety 26 % obj
23,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,72 €/1l