4,8



Na základe 22 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Coriander, Tuberose, Sprej2 048,40 €/1l
102,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme, Woda toaletowa, 50ml
1 765,60 €/1l
88,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Yves Saint Laurent - Opium pour Homme EDT 100ml
913,50 €/1l
91,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Yves Saint Laurent L'Homme Libre toaletná voda 100ml
3 490,00 €/1l
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Yves Saint Laurent Rive Gauche Woda toaletowa, 100 ml
810,90 €/1l
83,20 €
-2,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,09 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent La Collection Y EDT 80 ml W
1 539,25 €/1l
123,14 €
Predajca: Denpoli-Venda

YSL La Nuit De L'Homme Edt Spray
705,90 €/1l
141,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Habit Rouge, Unisex, Zimné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Jazmín, Neroli, Drevo
1,27 €/1l
63,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent La Collection Jazz toaletná voda pre mužov 80 ml
1 768,00 €/1l
141,44 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Sharienne toaletná voda v spreji 75ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
313,10 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
867,33 €/1l
80,09 €
-2,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,06 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Y toaletná voda pre mužov 100 ml
1 293,50 €/1l
129,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jazz Eau de Toilette v spreji 50 ml
2 500,00 €/1l
135,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda Yves Saint Laurent Opium 90 ml Opium je riedka zmes s exotickými príchuťami a bohatou vôňou, ktorá sa spája s koktailom mandarínky, slivky, clous de girofle, koriandra, klinčekov a de la myrha. Opulentný a zmyselný parfém, ktorý je plaisir pre ženy Parfém, ktorý inšpiruje par lOrient tajomným a intrigánskym štýlom. Rarement a fait, parfém, ktorý je podmanivý a tajomný lopium, mágia a exotika. Lopium symbolizuje emócie Cachee a nevysvetliteľné vášne Femme Qui. Nehovoriac o parfume, ktorý je opulentný a zmyselný, ale len pre ženy, nie príjemný. Parfém so záhadným a intrigánskym štýlom, inšpirovaný orientálnym parfémom pre Porter le Soir
YSL, Yves Saint Laurent - Opium 90ml toaletná voda
Vrchol: koriander, slivka, mandarínka
Srdce: klinček, santalové drevo, pačuli
Základ: labdanum, santalové drevo, jantár
Toaletná voda Opium 2009 od značky Yves Saint Laurent bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
Yves Saint Laurent Opium je slávna vôňa, ktorá je na trhu od roku 1977. V roku 2009 sa parfém dočkal novej edície, pre ktorú bol navrhnutý aj nový dizajn flakónu. Ide o veľmi výraznú a silnú kompozíciu, vhodnú najmä na špeciálne príležitosti a chladnejšie ročné obdobia. Parfém symbolizuje zvodnú a dominantnú ženu, ktorej nikto neodolá.
YSL Opium Pour Femme Edt Spray
Vrchné tóny: Vôňa: konvalinka, mandarínka, bergamot: Stredné tóny: Stredné tóny: myrha, jazmín, karafiát: Základné tóny: Vôňa: vanilka, jantár, opoponax, pačuli
Vynikajúci, ný
Opium Pure Femme je orientálna korenistá toaletná voda, ktorú uviedol na trh módny dom Yves Saint Laurent v roku 2009. Vôňa bola považovaná za jednu z klasických dámskych vôní. Má byť pre ženy mimoriadne zmyselná, tajomná a zvodná. Vôňa bola uzavretá, inšpirovaná chinoiserie. Vôňa: Hlava: Aldehyy, Bergamot, Mandarinuta Srdce: Klinček (rastlina), Jazmín Sambac, Konwaliante Základy: Kustovnica (rastlina), Jasmín Sambac, Konwaliante: Jantár, pačuli, mirra, vanilka
Yves Saint Laurent Opium Edt 90 ml
- Model
- Opium 2009
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3365440556386
- Číslo od výrobcu
- L0815806
- Model
- Opium 2009
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3365440556386
- Číslo od výrobcu
- L0815806
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
311,56 €/1l
28,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent - Opium 2009 EDP 90ml
1 399,78 €/1l
125,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme, Woda toaletowa, 50ml
1 765,60 €/1l
88,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Yves Saint Laurent Opium Woda perfumowana, 50ml
1 645,60 €/1l
82,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
508,30 €/1l
50,83 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
361,90 €/1l
36,19 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Oscar De La Renta Eau De Toilette Spray 100ml
297,50 €/1l
29,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Bigstren 1904 Náradie na opravu hodiniek a pod. 13 ks
9,90 €
Predajca: Velizo

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Záclona voile s pútkami, slučka šatka dekoratívny šál (Black&White) vo veľkosti: 140x245cm
4,49 €/1m
10,99 €
Predajca: Bestlivings

Burberry For Women, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
300,00 €/1l
30,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda s náplňou Star 50 ml
2 270,00 €/1l
113,50 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Cacharel - Lou Lou EDP 50ml
549,20 €/1l
28,33 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,46 €
Predajca: PerfumTraders

Intenso Pour Homme parfumovaná voda 125ml
446,32 €/1l
57,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,79 €
Predajca: PerfumTraders

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
312,93 €/1l
23,47 €
Predajca: MANADA

Yves Saint Laurent - Opium pour Homme EDT 100ml
913,50 €/1l
91,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Paris parfémovaná voda pre ženy 125 ml
1 289,28 €/1l
161,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Vistéria, Jazmín, ľalia
411,87 €/1l
31,98 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Koriander, Tuberóza, Opoponax
1 213,40 €/1l
121,34 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Opiový sprej
Objem 0,03 l
Kúpila som ho mame ku Dňu matiek, používa ho už veľa rokov a je s ním veľmi spokojná a ja tiež.
Hodnotenie z 6. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vianočný darček
Objem 0,09 l
Kvalita výrobku je dobre známa, preto je parfum obľúbený.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfém
Objem 0,03 l
Vynikajúca kvalita a bol to skvelý darček.
Hodnotenie z 12. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum Opium
Objem 0,03 l
Vždy si kupujem tento parfum, nádherná vôňa
Hodnotenie z 2. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Opium
Objem 0,03 l
Túto vôňu milujem.
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Objem 0,09 l
Veľmi dobré
Hodnotenie z 27. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Yves Saint Laurent Opium 2009 toaletná voda pre ženy 90 ml
Objem 0,09 l
Všetko dobré.
Hodnotenie z 31. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,09 l
Staré známe
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l