5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath krúžky z lieskových orieškov bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Classic Choco Kränze Krátke sušienky s čokoládou posypané cukrom 250g11,12 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kávové vence Tradičné sušienky vyrobené podľa rodinného receptu 300g
9,37 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel Shortbread 250g
11,12 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delacre Tea Time zmes sušienok 1 kg
22,03 €/1kg
22,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušienka, Obdĺžnik, 250 g, 1 kusov
10,56 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix

Kávové vence Schulte 1600g
12,64 €/1kg
20,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
13,52 €/1kg
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Choco Mini Stars 5x37g
28,76 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Mäkký koláč s višňou, 1 balenie (1 x 300 g)
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maslové sušienky 20% bez cukru 135 g Bogutti
7,37 €/1kg
1,29 €
Predajca: BRAT_PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
Klasická pochúťka na každú príležitosť. Sušienkové krúžky Coppenrath Café-Kränzle sú upečené do zlatohneda a posypané chrumkavým krupicovým cukrom. Tieto jemné krúžky sú ideálne na útulnú kávovú párty alebo ako sladké občerstvenie medzi jedlami - potešia aj bez horúceho nápoja!
Výhody výrobku:
- Jemné sušienky s tradíciou: Jemné, chrumkavé sušienkové krúžky posypané kryštálovým cukrom.
- Ideálne ku káve a čaju: Ideálny doplnok pre príjemné chvíle alebo oddychové prestávky.
- Praktické balenie: Vybavené štítkom "Reseal It", vďaka ktorému je možné balenie opätovne uzavrieť a zachovať čerstvosť sušienok.
Vhodné najmä pre:
- Pre jednotlivcov a malé domácnosti: Vďaka jednoduchému opätovnému uzatváraniu sa porcie porcujú presne podľa potreby.
- Konferenčné stolíky: Ideálny doplnok na každú pozvánku alebo oslavu.
- Sladké chvíle: Ideálne aj ako malé občerstvenie medzi jedlami.
Vychutnajte si Coppenrath Café-Kränzle - klasické sušienky s kryštálmi cukru, ktoré urobia každú príležitosť výnimočnou. Ideálne pre každodenné aj slávnostné chvíle!
Coppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14 49744 Geeste
Coppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14, 49744 Geeste/Groß Hesepe
| Názov | Coppenrath Kraenze Classic - Krátke sušienky s kryštálovým cukrom |
| Hmotnosť | 250g |
| Zloženie | PŠENIČNÁ múka, cukor, rastlinný tuk (z palmových plodov), kryštálový cukor (12 %), celé VJŠ, strúhaný kokos, glukózovo-fruktózový sirup, SÓJOVÁ múka, soľ, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), sušené SKIMMED MILK, citrónová kôra. Môže obsahovať stopy STROMOVÝCH OREŠÍKOV. |
| Alergény | Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, orechy a výrobky z nich, sója a výrobky z nej |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | Coppenrath Feingebaeck GmbH/D-49741 Geeste/Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 2039kj/486kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 19,9g |
| Tuk | 10,4g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 70,0g |
| Sacharidy | 32,8g |
| z toho cukor | 5,9g |
| Bielkoviny | 0,43g |
| Soľ | 1,5g |
Café Kränze sa výborne hodí ku káve, ale aj k čaju. Café Kränze sú zlatohnedé kolieska pečiva posypané chrumkavým kryštálovým cukrom. Balenie je navyše opatrené praktickým uzatvárateľným uzáverom, tzv. Tento štítok umožňuje jednoduché otvorenie fólie na vrchnej strane obalu pozdĺž vopred vyrazeného obrysu a opätovné vzduchotesné uzavretie. Spoločnosť Coppenrath tak reaguje na požiadavky zákazníkov na ľahko otvárateľné obaly a prispôsobené jednotky pre jednotlivcov a malé domácnosti.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, palmový tuk, CELÉ VAJCIA, strúhaný kokos, glukózo-fruktózový sirup, odstredené MLIEKO, SÓJOVÁ MÚKA, citrónová kôra, soľ, MÁSELNÝ OLEJ, prášok z vanilkového struku, dextróza, kukuričný škrob, Glukózový sirup, PŠENIČNÝ škrob, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, uhličitany sodné, difosforečnany), emulgátor (lecitíny (SÓJA)), arómyMôže obsahovať stopy orechov.
- Výživové údaje
- Energia kj 1997 kj Energia kcal 478 kcal Tuky 19GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukor 33GRM Bielkoviny 6GRM Soľ 0,41GRM
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Obchodný názov
- Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
- Výrobca
- Coppenrath Feingebäck
- Počet kusov
- 3
- Číslo od výrobcu
- 1308
- EAN kód
- 4006952003089
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, palmový tuk, CELÉ VAJCIA, strúhaný kokos, glukózo-fruktózový sirup, odstredené MLIEKO, SÓJOVÁ MÚKA, citrónová kôra, soľ, MÁSELNÝ OLEJ, prášok z vanilkového struku, dextróza, kukuričný škrob, Glukózový sirup, PŠENIČNÝ škrob, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, uhličitany sodné, difosforečnany), emulgátor (lecitíny (SÓJA)), arómyMôže obsahovať stopy orechov.
- Výživové údaje
- Energia kj 1997 kj Energia kcal 478 kcal Tuky 19GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 10GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukor 33GRM Bielkoviny 6GRM Soľ 0,41GRM
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Obchodný názov
- Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
- Výrobca
- Coppenrath Feingebäck
- Počet kusov
- 3
- Číslo od výrobcu
- 1308
- EAN kód
- 4006952003089
Hodí sa k tomu

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Philips SHAVER Series 5000 SH50/50, 3 hlava/hlavy, Chróm, S5xxx, 96 mm, 118 mm, 24 mm
32,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: Megasam24PL

Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Choco Kränze Krátke sušienky s čokoládou posypané cukrom 250g
11,12 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové krúžky 400g
7,52 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g
16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kávové vence Tradičné sušienky vyrobené podľa rodinného receptu 300g
9,37 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
92,26 €/1kg
10,61 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Mäkký koláč s višňou, 1 balenie (1 x 300 g)
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Open Food 4006952006929, e500, e500ii, e953, e965, e968, süssungsmittel (maltitol, erythrit), natürliches vanillearoma, backtriebmittel..., 455 kcal, 6 g, 67 g, 0,5 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g
14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger "Meistersinger" oplátkový perník v čokoláde, 7 balení (7x 200g)
170,00 €/1kg
34,00 €
Predajca: Benture

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lieskovcové krúžky Coppenrath
11,30 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg