Pre ženy
5 500 výsledkov
- 4 a ďalšie
- Pod 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 80 €
- 80 – 150 €
- Nad 150 €
- Doprava zadarmo
- Všetky ponuky

Feromón PheroStrong Len pre ženy | Inspire men | Seductive 50ml vôňa
20,59 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: FEROTRADE
391,20 €/1l

Burberry Her Elixir, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Španielsko



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(46)Počet hodnotení: 46
86,90 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Novada-Shop
869,00 €/1l

James Bond 007 Women III 50ml, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
19,77 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,54 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 13. – št 15. októbra
Predajca: Katomix
370,80 €/1l

Al Haramain Junoon For Women Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,32 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Denpoli-Venda
750,93 €/1l

PheroStrong Angel Pheromone Perfume for Women - Parfém s feromónmi pre ženy, 50ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,01 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,09 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: FEROTRADE
21 090,00 €/1l

Police - To Be Goodvibes Woman EDP 75ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,68 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Glamperfeu
222,40 €/1l

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Magnólia, Ruže, ambra, Céder



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
56,70 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
1 134,00 €/1l
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Začať šetriť
Feromón PheroStrong EXCLUSIVE pre ženy - Kvetinová kytica veselých akcentov, 50 ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,02 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: FEROTRADE
400,40 €/1l

Hugo Boss Alive Intense Edp 50ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
46,02 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Morelenet
920,40 €/1l

Roberto Cavalli Paradiso Woda perfumowana, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,00 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: FragrancesBg
330,00 €/1l

PheroStrong Prefektný pre Ženy Feromónový Parfém, 50ml
22,41 €
plus 3,67 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: LBD
22 410,00 €/1l

Lolita Lempicka 3595200113768, Ženy, 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(27)Počet hodnotení: 27
43,51 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Glamperfeu
435,10 €/1l

Paco Rabanne, Olympea Blossom, Eau De Parfum, For Women, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
49,49 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
989,80 €/1l

Chloé Nomade, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Slivka, Frézia, Konárnik slivkový



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(37)Počet hodnotení: 37
49,67 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
993,40 €/1l

Saphir Parfums Oui De Saphir, Ženy, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Cassis, Frézia, Ruže



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,44 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: somnia24
122,20 €/1l

Dior - Miss Dior Blooming Bouquet EDT 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1621)Počet hodnotení: 1621
146,41 €
-56,46 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,95 €
plus 8,50 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
899,50 €/1l

Sarah Jessica Parker Lovely 50ml, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Mandarínka, Mandarin, Bergamot, Rosewood, Lavender, Apple Martini, Orchidea, Pačuli



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,68 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
453,60 €/1l

PheroStrong Beauty pre ženy - 50ml | Zmyselný kvetinový orientálny parfém s feromónmi



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: SuperMerchant
499,80 €/1l

Rasasi Junoon Satin Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(47)Počet hodnotení: 47
27,21 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Glamperfeu
544,20 €/1l

Dior Addict, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžový kvet, Jazmín, Vanilka



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
103,01 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: PerfumTraders
2 060,20 €/1l

Gisada Ambassadora For Women Parfumovaná voda pre ženy 50 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(56)Počet hodnotení: 56
89,89 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 797,80 €/1l

Swiss Arabian Amaali CPO pre ženy 15 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,86 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Denpoli-Venda
1 524,00 €/1l

Afnan Supremacy Pink parfémovaná voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
35,16 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Glamperfeu
351,60 €/1l

Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
64,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
643,00 €/1l

Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
120,37 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Parfumart
1 203,70 €/1l

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(27)Počet hodnotení: 27
62,54 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Morelenet
625,40 €/1l

Clinique Calyx, Ženy, Letné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Guava, Mandarínka, Mango, Papája, marakuja, nechtík, Frézia, Jazmín, Konvalinka, Neroli, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(151)Počet hodnotení: 151
59,59 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 191,80 €/1l

Police To Be Goodvibes parfumovaná voda pre ženy 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,39 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
171,12 €/1l

Versace Dylan Purple Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
59,28 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
1 185,60 €/1l

Armaf - High Street EDP 100ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
172,70 €/1l

Cacharel - Yes I Am EDP 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,83 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
636,60 €/1l

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue Žena - Parfumovaná Voda 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,82 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
388,20 €/1l

Creed Queen of Silk parfumovaná voda pre ženy 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
116,11 €
-3,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
113,09 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
3 769,67 €/1l

Afnan - Ornament pour Femme EDP 100ml
31,64 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Glamperfeu
316,40 €/1l

LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12 ROSE EDP pre ženy, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
35,03 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
700,60 €/1l

Joy parfumovaná voda pre ženy 50 ml - Jean Patou



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
159,00 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: firmowo
3 180,00 €/1l

Masaki Shiro parfumovaná voda pre ženy 80 ml - Masaki Matsushima



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
63,92 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,73 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
696,63 €/1l

Kenzo, Flower By Kenzo, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(112)Počet hodnotení: 112
40,35 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 16. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
807,00 €/1l

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
64,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,25 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 245,00 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 80 €
- 80 – 150 €
- Nad 150 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Cieľové skupiny
- Dámske
- Pánske
- Deti
- Dievčata
- Chlapci
Výrobca
- Lattafa
- Yves Saint Laurent
- Dior
- Armani
- Carolina Herrera
- Abercrombie & Fitch
- Acqua di Parma
- Afnan
- Ajmal
- Al Haramain
- Amouage
- Annayake
- Arabiyat
- Ariana Grande
- Armaf
- Asdaaf
- Atkinsons
- BDK Parfums
- Big Buy Cooking
- Billie
- Boucheron
- Burberry
- Bvlgari
- BY DOLCE & GABBANA
- By Kilian
- Cacharel
- CARTIER Mod. CT0082OA-001-58
- Chloé
- Chopard
- clean
- CLINIQUE
- Coach
- Creed
- DKNY
- Dolce & Gabbana
- Escada
- Estée Lauder
- French Avenue
- Georgio Armani
- Giardini Di Toscana
- Gisada
- Givenchy
- Gritti Venetia
- Gucci
- Guerlain
- Hermès
- Hugo Boss
- Jean P. Gaultier
- Jean Paul Gaultier
- Jimmy Choo
- JOOP!
- Juicy Couture
- Juliette Has A Gun
- Kajal Classic
- Kenzo
- Khadlaj
- Kilian
- Lacoste
- Lalique
- Lanvin
- Lattafa Perfumes
- Loewe
- Lolita Lempicka
- Maison Alhambra
- Maison Francis Kurkdjian
- Marc Jacobs
- MCM
- Michael Kors
- Moncler
- Montblanc
- Moschino
- mugler
- Nina Ricci
- Nishane
- Nusuk
- paco rabanne
- PADU
- Parfums de Marly
- Paris Corner
- Penhaligon's
- PRADA
- Rasasi
- Roberto Cavalli
- Salvatore Ferragamo
- Sisley Paris
- Swiss Arabian
- The Merchant Of Venice
- Thierry Mugler
- Tiziana
- Tom Ford
- Tous
- Trussardi
- Valentino
- Van Cleef & Arpels
- Versace
- Verset Heatlh & Beauty
- Victoria's Secret
- Viktor & Rolf
- xerjoff
- Yodeyma
Objem
- Pod 50 ml
- 50 – 80 ml
- 80 – 100 ml
- Nad 100 ml
Často vyhľadávané