Chleby
364 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg

Vollkornknäcke - Roggen 200g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,08 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
10,40 €/1kg

Mestemacher chlieb s tekvicovými semienkami Celozrnný ražný chlieb s tekvicovými semienkami 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,38 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,76 €/1kg

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,96 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Chleby a oveľa viac
Začať šetriť
Maca - Einkorn 200g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,38 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
21,90 €/1kg

Schnitzer Baguettini rustic200g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,28 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
16,40 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,97 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,41 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg

chlieb Dosenbrot, celozrnný ražný chlieb, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu zásoby. Nemecký ekologický certifikát: DE-ÖKO-001



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Leyla_Corner
76,00 €/1kg

Leimer krutóny cibuľové cesnakové jemne opečené biele pečivo 100g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
1,18 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,80 €/1kg

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,97 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
3,50 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,44 €/1kg

Chlieb s kminom 1 x 500 g
3,10 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: ADI_Global_Store
6,20 €/1kg

Mestemacher Ekologický špaldový a zelený špaldový chlieb bohatý na vlákninu 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,96 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,96 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
12,00 €/1kg

Baguettini - Bianco 200g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,91 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
9,55 €/1kg

Mestemacher Premium košík na celozrnný chlieb 5 druhov mini chleba 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,02 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,04 €/1kg

Matzen - Špalda 200g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,68 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
18,40 €/1kg

Schnitzer 4022993047189, 180 g, Nemecko, 205 kcal, 859 kJ, 3,9 g, 5,3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,61 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
20,06 €/1kg

Nízkosacharidový chlieb - výdatný 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,80 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
39,00 €/1kg

GymBeam –proteínové krekry, 100 g, Classic
3,96 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,78 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
27,80 €/1kg

Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,75 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,00 €/1kg

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,71 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,96 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: taleoo
11,84 €/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,75 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,00 €/1kg

Palapa Tortilla čerstvá Ideálne na wrapy Soft Tacos 25cm 18 kusov 1100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,02 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg

Schnitzer 4586, 320 g, 160 g, 2 kusov, 200 kcal, 840 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,93 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
15,41 €/1kg

Viaczrnná bageta 300g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,73 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
9,10 €/1kg

Brandt 70103909 Brandt Brandenzwieback sušienky 50x 2 ks.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,71 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
29,48 €/1kg

Poensgen chlieb so slnečnicovými semienkami krájaný bezlepkový balenie 500g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,03 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,06 €/1kg

chlieb zemiakový, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kemping, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecký certifikát ekologického poľnohospodárstva: DE-ÖKO-001



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Leyla_Corner
76,00 €/1kg

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusov, 233 kcal, 975 kJ
5,26 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,36 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: taleoo
3 360,00 €/1kg

Schnitzer 4585, 360 g, 180 g, 2 kusov, 209 kcal, 882 kJ
5,26 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,69 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: taleoo
13,03 €/1kg

Davertslnečnicový chlieb (2 x 500 gr)
7,45 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
7,45 €/1kg

Pumpernickel 250g balenie 2
4,37 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
8,74 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- Nad 20 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Mestemacher
- Biokonditorei & Bäckerei Bucheckchen
- Apexage sro
- Panifactum
- Mr Dobelina
- Aakerman
- Abdij
- Acapulco
- Amaizin
- BALVITEN
- Barilla
- BEN & JERRYS
- BENUS
- Bertolli
- BIO GOURMET
- Biogo
- BIOPONT (chrupki bezglutenowe)
- Biovegan
- Blumenbrot - Le Pain des Fleurs
- Bonifanti
- Brandt
- Brandt Backwaren Vertriebs GmbH
- Byodo
- CARUNO
- Cherchi
- D C
- Dak & Gevel
- Danvita
- Die Biokonditorei Bucheckchen
- Dunekacke & Wilms
- EKOWITAL
- ErdmannHAUSER
- F.lli Carta
- Ferreli
- Forno di Anna
- Gino Gelati
- Giunti Demetra
- Glutenex
- GymBeam
- HÄRDTNER
- Importhaus Wilms/Impuls
- INCOLA (bezglutenowe pieczywo i wafle)
- Jerusalem Matzos
- Jos Poell
- Käserei Bantel
- KNORR
- Koopmans
- L'Angelus
- La Bio Idea
- LA MORENA
- Labeta
- LAJKONIK
- LaProve
- Laurieri
- Le Pain Des Fleurs
- Leimer
- lifefood
- Linea Natura
- Lis
- Lobi
- Mamut
- Mario Fongo
- Meal
- Mega-Paradies
- Midsona Deutschland GmbH
- momogo
- Morato Pane
- Ms & Mr Mie
- NAIRN'S
- Naturata
- naturkorn mühle Werz
- Nordthy
- Nur Puur
- OSK
- Oz yil
- Panetteria di Sergio
- Panetteria di Sergio Scrocchi
- PATAK'S
- Poensgen
- Primizie Paris
- Pural
- Rolf Herzberger
- Santa Maria
- Sartorelli
- Schär
- Schnitzer
- Selgros
- Semenzato
- Sierra Madre
- Sommer
- Souq
- TastyBasics
- Terrasana
- Theha
- Tilda
- Valledoro
- Van der Meulen
- Want-Want Group
- Wasa
Zákaznícke recenzie
a ďalšie