Chrumky
2 562 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
7,09 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRAT_PL
13,77 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Palapa Tortilla Chips natural so soľou Kukuričné tortilla chipsy 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,83 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,96 €/1kg

Hellma 70102079 arašidy - približne 100 jednotlivých porcií po 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,93 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
17,57 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,54 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,93 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Sladké pečivo a snack a oveľa viac
Začať šetriť
Pringles 7-vrstvový dip 158 g (USA)
4,93 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Unicat-Candy
31,20 €/1kg

Lay's Bugles Nacho Cheese Snack 135 g – Chrumkavé kukuričné pochutiny so syrom nacho
6,14 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Pantry_Intl
45,48 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Bravčová želatína 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,39 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRAT_PL
12,15 €/1kg

Wilthagen Knabbelspel Paprika 150 g – chrumkavé paprikové chuťovky na zdieľanie
5,26 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Pantry_Intl
35,07 €/1kg

BAKE Stixx Šunkové a smotanové tyčinky, 60 g
6,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
116,50 €/1kg

Doritos - Nacho cheese vrecko 44gr | 20 kusov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
54,37 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Candyspot
31,81 €/1kg

Crunchips Pečené rebierka Zemiakové lupienky s príchuťou mäsa 110g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,81 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,55 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

7 Days Rogal Max o smaku waniliowym 110 g
2,45 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,38 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
12,55 €/1kg

Lay's – Max Paprika – 20 mini vrecúšok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,95 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Tormino
53,69 €/1kg

Doritos Cool American Tortilla Chips 272 g – pikantné, chrumkavé, ideálne na zahryznutie
6,58 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Pantry_Intl
24,19 €/1kg

Čipsy Maniok - slané 60g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,18 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Biogo
0,07 €/1kg

Croky - Paprika chipsy - 20 mini vrecúšok
27,04 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
33,80 €/1kg

Vlašské orechy 10 x 50 g
9,29 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRAT_PL
18,58 €/1kg

Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,34 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,70 €/1kg

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a extra solené - 14 balení



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,06 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie ut 13. – st 14. októbra
Predajca: SelenFood
11,16 €/1kg

Hostess SnoBalls Fun Color 298g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,88 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Unicat-Candy
32,93 €/1kg

Snyders Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces 110g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,38 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Unicat-Candy
39,82 €/1kg

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
26,47 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
26,47 €/1kg

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,08 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,91 €/1kg

Bio paranové orechy, 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
52,60 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Kamelur
52,60 €/1kg

funny fresh Chipsfrisch Soľ a ocot britská príchuť 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,27 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,13 €/1kg

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
19,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
29,95 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Natural Food Vlašské orechy z Poľska Vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 1 kg
24,89 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Natural-Food
24,89 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg

Orechy makadamové, drvené, 500g. Makadamové oriešky, nesolené, vhodné na surovú konzumáciu, do müsli alebo na pečenie. GiDeli
19,80 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Posh
39,60 €/1kg

XOX Pretzels Jalapeno pikantné chrumkavé s miernou pikantnosťou 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,55 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,40 €/1kg

Arašidy Golden Turtle vo wasabi poleve, chrumkavé a pikantné 140g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,14 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: LAVONIO
36,71 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
19,95 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Bravčová želatína 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,89 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRAT_PL
9,70 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Kategória
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 20 €
- Nad 20 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Výrobca
- Natural Food
- BRAT.PL
- Posh
- Naturata
- Doritos
- ALLNUTRITION
- Antonio Viani Importe GmbH
- arche
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- Brets
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Chipsletten
- Crisco
- Croky
- Crunchips
- Dan Cake Deutschland GmbH
- De Rit
- Dongwon
- Dovgan
- Dr. Quendt
- dry-fruit
- Duyvis
- Elephant
- ErdnußLocken
- Fair Vape GmbH
- Felix
- Fresh Nuts GmbH
- Funny Frisch
- Georg Lemke
- Gilli
- Gran Pavesi
- GREEK TRADE - HELCOM
- GymBeam
- Havlik
- Hellma
- Heuschen & Schrouff
- Hostess
- HUOBER BREZEL
- Intersnack
- Intersnack Deutschland SE
- Jimmy’s Popcorn
- Jorda
- Kamelur
- Kellogg
- Khao Shong
- Kinder
- Kluth
- Krambals
- Lay's Sensations
- Lays
- LOCO SNACK
- Lorenz
- Mader
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Mitsuba
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- naturkorn mühle Werz
- Nawarra Süßwaren
- NicNac’s
- Öz Yufka e. K.
- Paaschburg&Wunderlich
- Popworks
- POV
- Pretzel Pete
- Pringles
- Pringles Manufacturing Co.
- PROVITA
- Pural
- RAPUNZEL
- Remia
- Roland
- Roland Murten
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Snack a Jacks
- Snyder´s of Hanover
- Stenger
- TAKIS
- Taro
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Trafo
- Treets
- Tyrrells
- Ültje
- Unilever
- Valenzi GmbH & Co. KG
- Valora Trade
- Wawel
- Wilthagen
- XOX
- XOX Gebäck