Hotové polievky
478 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,99 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Heartforcards
16,91 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,21 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,95 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
26,71 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,36 €/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,38 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1l

Hrniec s hrachovou polievkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,97 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,71 €/1kg

Samyang | Yangnyeom Buldak – 5 x 140 g – pikantná kuracia príchuť – instantné rezance – ázijská kuchyňa
21,99 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: AllYouNeed
31,41 €/1kg

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen (5 x 140g) 700g
17,87 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,98 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: AllYouNeed
22,83 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Hotové polievky a oveľa viac
Začať šetriť
Gazpacho (Španielská Zeleninová Polievka)1 L - Biosabor



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,00 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Biogo
6,00 €/1l

Zeleninový vývar - bez tuku 162g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,38 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
39,38 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Gulášová polievka Menzi pripravená na podávanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,02 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,29 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,44 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: HAPPY_GIFTERS
38,76 €/1kg

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,60 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,63 €/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Kačací vývar na omáčky a polievky 500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
4,32 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,64 €/1l

Zupa instant Vifon Złota o smaku kurczaka 70 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,90 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,81 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Katomix
10,13 €/1kg

Zupa instant Vifon Curry 70 g
1,90 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Katomix
15,86 €/1kg

Indomie kuracie instantné rezance 350 g – rýchle, chutné kuracie rezance



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
7,24 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
20,69 €/1kg

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,21 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,95 €/1kg

Erntesegen Hühnerbouillon hefefrei 6x120g
40,50 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: Kamelur
56,25 €/1kg

Fundo Bouillon Beef 500g – aromatický hovädzí vývar do polievok a omáčok
10,98 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
21,96 €/1kg

Calnort Groentebouillon poeder bezlepkový 1000g - zeleninový bujón v prášku do polievok a omáčok
10,10 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
10,10 €/1kg

JARMINO Vývar z kuracích kostí (6x 350 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: JARMINO
9,21 €/1kg

Unox Good Noodles Kip Piri Piri 73g – Pikantné instantné rezance s kuracím mäsom
2,75 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
37,67 €/1kg

Zupa instant rosół Vifon 65 g
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Katomix
12,14 €/1kg

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,33 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg

Winiary Zupa Fasolowa 63 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,28 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,08 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Katomix
18,00 €/1kg

Krémová zemiaková polievka 400 g | ÖKOLAND
3,29 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: taleoo
8,22 €/1kg

Zeleninový vývar - Classic 200g
4,89 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 13. – št 19. novembra
Predajca: taleoo
24,45 €/1kg

VIFON Pomidorowa Instantná polievka s príchuťou paradajok 65 g
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Katomix
12,14 €/1kg

UNOX-CUP-A-SOUP-PHILSREIDE krém 175ml
43,71 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Kleinkantoor
11,89 €/1l

Nong Shim Capagetti kórejské klasické instantné rezance 140g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,07 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: Pantry_Intl
29,07 €/1kg

FS Orient – Tajine Marrakesch, 100 g, balenie po 3 kusy
25,77 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 13. – št 19. novembra
Predajca: taleoo
85,90 €/1kg

Zeleninový vývar - bylinky bez kvasníc 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,69 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 13. – št 19. novembra
Predajca: taleoo
23,45 €/1kg

JARMINO Hovädzí vývar z kostí (6x 350 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: JARMINO
99,97 €/1l

Instantná polievka ramen Shin Ramyun 114g - Nong Shim
5,48 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: Pantry_Intl
36,53 €/1kg

Zeleninový vývar – bez kvasníc, 200 g | NATURATA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 13. – št 19. novembra
Predajca: taleoo
24,95 €/1kg

Saitaku Miso Soup 72g – tradičná japonská miso polievka, rýchla a jednoduchá
5,26 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
73,06 €/1kg

Würzl - Číra polievka bez kvasníc 250g balenie 2
8,33 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
16,66 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,60 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,63 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,33 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 15 €
- 15 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Kategória
- Hotové polievky
- Konzervy
- Hotové jedlá
- Iné polotovary
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Výrobca
- Samyang
- Menzi
- Rila
- IndoMie
- Nong Shim
- Acecook
- Agros
- AJINOMOTO
- Amino
- Antersdorfer
- Beltane
- Big Buy Cooking
- BIOSABOR (soki, przetwory)
- Calnort
- CARUNO
- Cenovis
- Coertjens
- Conimex
- Cup a Soup
- DC
- DEC
- DEC.HA
- DREISTERN Konserven GmbH & Co. KG
- Eden
- Effe
- Effe soep
- Erasco
- Erntesegen
- Fleischwerke Zimmermann
- Fontaine
- Fundo
- GórWit
- HAK
- Herbaria
- Heuschen & Schrouff
- Honig
- Hortex
- HOUSE OF ASIA
- Ideal Harira
- Itsu
- Itsuki
- Jarfood GmbH
- JARMINO
- JemyJemy
- Jürgen Langbein
- Kleinste Soep Fabriek
- Kleinste Soepfabriek
- Klett
- KNORR
- Krakus
- LaSelva
- LIMA FOOD
- LimaFood
- Little Lunch
- LYO EXPEDITION
- M. de Turenne
- Maggi
- MAMA
- Marie-Amelie Vissoep
- Marschland
- MIĘSEM
- Namdong
- Namdong Chicken
- Natur Compagnie
- Naturata
- Nestlé
- Nghia Mama
- Nissin
- Nizhyn
- NONGSHIM
- nutrisslim
- OEM
- ökoland
- Olvarit
- Oscar
- Pachéco
- Pfiffikus
- PROFI
- Prymat
- Ramenhead
- Saitaku
- Sandra
- Select Maree
- Selgros
- SONNENTOR
- Sonstiges
- TAN-VIET
- Terrasana
- TSI Consumer Goods
- Unif
- Unilever
- Unox
- VIFON
- Vlees
- Volendam Exclusief
- WINIARY
- Yama
- Yopokki
- Yum Yum