Pelety na grilovanie
244 výsledkov
Bestseller
Ďalšie informácie o reklame

Dubové pelety 30 kg Grill Smoker Wood Pizza Oven BBQ Pellet Outdoor Oven Barbecue Chunks Drevené pelety Garden Smoking Pizza Wood Smoke Accessories Smoke Flameup



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,99 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Lagento_GmbH
1,70 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Dubové pelety 15 kg Grill Smoker Wood Pizza Oven BBQ Pellet Outdoor Oven Barbecue Chunks Drevené pelety Garden Smoking Pizza Wood Smoke Accessories Smoke Flameup



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,99 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Lagento_GmbH
2,33 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Zliatina bizmutu, cínu a striebra BiSn42Ag1 v peletách po 25 g, hmotnosť: 500 g
85,61 €
plus 11,69 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
171,22 €/1kg

Moritz 2,5 kg údená múka buk jemná 0,5 -1 mm údenie I studené údenie rýb mäsa klobás syrov zeleniny aj na BBQ I gril - údenie lupienkov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
8,62 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
3,45 €/1kg

Moritz 5 kg údiaca múka buková s klinčekom jemná 0,5 - 1 mm údenie I studené údenie rýb mäsa klobás syrov zeleniny aj na BBQ I grilovanie - údenie lupienkov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
19,42 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
3,88 €/1kg

Rettenmaier Räuchergold KL 1/4 15 kg Drevené štiepky Drevená múčka
21,14 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: ADI_Global_Store
1,41 €/1kg

Údiace štiepky buk 02 15kg
40,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
2,60 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Pelety na grilovanie a oveľa viac
Začať šetriťBestseller

Dubové pelety 30 kg Grill Smoker Wood Pizza Oven BBQ Pellet Outdoor Oven Barbecue Chunks Drevené pelety Garden Smoking Pizza Wood Smoke Accessories Smoke Flameup



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,99 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Lagento_GmbH
1,70 €/1kg

ESBIT suché palivové tablety 16x5g - tuhé palivo - vodotesný obal
14,89 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: OutdoorParadise
169,20 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Údiace štiepky buk 02 15kg
40,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
2,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Nerezový box na údenie, box na údenie drevnej štiepky, box na údenie BBQ s vetracím vekom, na údenie BBQ s chuťou, výklopné veko, príslušenstvo na grilovanie
21,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Zanjo24
58,17 €/1kg

Súprava peletiek BBQ-Toro zo 100 % dreva | výber z 9 druhov à 1 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
34,95 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: CS-Trading
3,88 €/1kg

Weber drevené pelety z jablonového dreva 8 kg
15,99 €
plus 40,68 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: amilano
2,00 €/1kg

Weber 3401055, Guľôčky, Drevo, Apple wood, Bravčové, Zelenina, 8 kg, 170 mm
17,97 €
plus 40,68 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: amilano

ooni - Ooni prémiové drevené pelety
49,53 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie št 15. – po 19. októbra
Predajca: _Haushaltsparadies_
4,95 €/1kg

Moritz 5 kg údiace triesky buk s borievkou hrubé 6 -12 mm údenie I studené údenie rýb mäso klobásy syr zelenina aj na BBQ I gril - údenie múka



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,42 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
3,88 €/1kg

Dymbox | Drevené štiepky na údenie - Buk - 1 kg - Zmes na výrobu dymu – na údenie a grilovanie
3,67 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: DYMBOX
3,67 €/1kg

15 kg údiacich štiepok Goldspan B 5/10 0,4-1,0 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
63,46 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: boni-shop
4,23 €/1kg

Dymbox | Drevené štiepky na údenie - Čerešňa - 1,5 kg - Zmes na výrobu dymu – na údenie a grilovanie
5,30 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: DYMBOX
3,53 €/1kg

Moritz 0,85 kg údené lupienky bukové hrubé 6 -12 mm údenie I studené údenie rýb mäsa klobás syrov zeleniny aj na BBQ I gril - údenie múky



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
2,38 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
2,80 €/1kg

Dubové pelety 15 kg Grill Smoker Wood Pizza Oven BBQ Pellet Outdoor Oven Barbecue Chunks Drevené pelety Garden Smoking Pizza Wood Smoke Accessories Smoke Flameup



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,99 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Lagento_GmbH
2,33 €/1kg

Moritz 5 kg údiace triesky buk s borievkou jemné 0,75 -2 mm údenie I studené údenie rýb mäso klobásy syr zelenina aj na BBQ I gril - údenie múka



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,42 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
3,88 €/1kg

BBQ Toro Whisky Smoker Chips | 400 g | zo 100% dubových sudov po whisky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,95 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: CS-Trading
19,87 €/1kg

Dymbox | Drevené štiepky na údenie - Jablká - 1,5 kg - Zmes na výrobu dymu – na údenie a grilovanie
5,30 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: DYMBOX
3,53 €/1kg

RÖSLE 25103, Štiepka na údenie, Drevo, Drevo, Biely orech, 750 g, 150 mm
9,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: NeuertsShop
13,27 €/1kg

RÖSLE údiaca múka Údiace lupienky jablko Príslušenstvo na grilovanie 750 g
9,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: NeuertsShop
13,27 €/1kg

RÖSLE 25105, Štiepka na údenie, Drevo, Drevo, Cherry, 750 g, 150 mm
9,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie st 2. – pi 4. decembra
Predajca: NeuertsShop
13,27 €/1kg

RÖSLE 25104, Štiepka, Drevo, Krb, buk, 150 mm, 190,5 mm
35,23 €
-71%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie st 2. – pi 4. decembra
Predajca: NeuertsShop
13,27 €/1kg

Udiarska múka Udiarenské štiepky Hickory Príslušenstvo na grilovanie 310 g
34,25 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
126,85 €/1kg

Weber 17627, Štiepka na údenie, Drevo, Drevo, 120 mm, 170 mm, 325 mm
18,90 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
27,00 €/1kg

Axtschlag Bukový pilinový prach - Bukový prach na údenie
51,26 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Arboremedia
47,91 €/1kg

Dymbox | Drevené štiepky na údenie - Dub - 1 kg - Zmes na výrobu dymu – na údenie a grilovanie
3,67 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: DYMBOX
3,67 €/1kg

Dymbox | Drevené štiepky na údenie - Slivkové drevo - 1,5 kg - Zmes na výrobu dymu – na údenie a grilovanie
5,30 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: DYMBOX
3,53 €/1kg

Dymbox | Drevené štiepky na údenie - Jelša - 1,5 kg - Zmes na výrobu dymu – na údenie a grilovanie
5,30 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: DYMBOX
3,53 €/1kg

Moritz 2,5 kg údené lupienky bukové s klinčekom jemné 0,75 -2 mm údenie I studené údenie rýb mäsa klobás syrov zeleniny aj na BBQ I gril - údenie múky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,50 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
4,60 €/1kg

Moritz 2,5 kg údiaca múka buková s klinčekom jemná 0,5 - 1 mm údenie I studené údenie rýb mäsa klobás syrov zeleniny aj na BBQ I grilovanie - údiace lupienky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,50 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
4,60 €/1kg

Moritz 0,85 kg údiace štiepky bukové jemné 0,75 -2 mm údenie I studené údenie rýb mäsa klobás syrov zeleniny aj na BBQ I gril - údenie múky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,38 €
plus 23,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: MC-Sell-GmbH
2,80 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Sada na fajčenie koktailov s horákom a 6 drevenými štiepkami, sada na fajčenie whisky pre koktaily
101,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
119,99 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Sada na fajčenie whisky, príslušenstvo pre koktaily, obsahuje 6 kúskov drevených štiepok na fajčenie a zapaľovač
107,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
215,98 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Vhodné pre výrobcov
- Weber
- Ooni
- Sänger
- Traeger
- RÖSLE
- Big Green Egg
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 60 €
- 60 – 100 €
- Nad 100 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Flameup
- BBQ-Toro
- DYMBOX
- Goldspan
- Moritz
- Art-Dog
- Axtschlag
- barbecook
- Big Green Egg
- Biogo
- BIOWIN
- Bitto
- Brandenburg Späne
- Browin
- CAB BAR
- CCMoore
- Cocosity
- Dynamite
- equlup
- Esbit
- Gistuch
- Handelsfirma Kok
- Hareco
- J. Rettenmaier & Söhne GmbH & Co. KG
- Jelux
- LACOR
- Legua
- Merkloos
- Mestic
- Mustang
- Neopak
- oCreon
- OEM
- Ooni
- Petromax
- RÖSLE
- Sänger
- Smokey Olive Wood
- Special Ingredients
- StarTech
- Syfax
- Tepro
- Traeger
- Vislone
- Weber
- YCTZE
- ZGG
Kategória
- Pelety na grilovanie
- Iné príslušenstvo ku grilu
- Rošty na gril
- Grilovacie stoly
- Dutch Ovens & holandské rúry
- Podpaľovače
- Plachty na gril
- Riad na grilovanie
- Grilovacie náradie
- Kefy na čistenie grilu
- Náhradné diely pre gril
- Brikety na grilovanie
- Misy na uhlie
- Uhlie na grilovanie
- Zástery na grilovanie
- Grilovacie omáčky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Počet kusov
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 8
- 9
- 17
- 23