Podstieľky pre mačky
608 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
114,65 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1,91 €/1l

MAGIC PEARLS Ocean Breeze 16 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,01 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
1,25 €/1l

CATSAN podstielka 10l
16,91 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
0,85 €/1kg

Krmivo pre mačku Catlink zmiešané krmivo
26,53 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable
6,72 €/1kg

Bentonit Ultra White Baby Powder 10 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,00 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
1,00 €/1l
Naše najlepšieponuky
Podstielky pre mačky a oveľa viac
Začať šetriť
Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15,2 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
22,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Home-and-Fashion
1,51 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

2X Catuals Deodorant do mačacieho záchodu – harmanček – 8–10 týždňov – Neutralizuje zápach moču – voňavé granule – neškodné pre ľudí a zvieratá – 100 % organické
5,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: catuals

GoldenGrey 14kg profumo di talco per bambini FINE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,69 €
plus 14,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Hagebau-Nadlinger
0,00 €/1l

2X Catuals Deodorant do mačacieho steliva | Ruža | Vyrobené v Holandsku
7,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: catuals

Bentonit Original Flowers 10 kg



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,21 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
0,72 €/1kg

Bentonit Original 10 kg



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,52 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
0,65 €/1kg

Super Benek Lavender (svetlo fialová) 25L
31,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
1,28 €/1l

Cat's Best ÖkoPlus podstielka pre mačky 10l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,54 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
1,35 €/1l

CAT'S BEST Original 10l 4,3kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,04 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
1,50 €/1l

Biokats Deo Pearls Baby Powder 700g
11,74 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: VISO
16,77 €/1kg

Bentonit Ultra White Baby Powder 5 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,09 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
1,40 €/1kg

Biokats 8L Diamond Care MultiCat fresh



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,10 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: TR8
2,14 €/1l

LITTER LOCKER Kôš odpadkový na znečitenú podstielku Design
31,04 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: VISO
24,83 €/1kg

Cat's Best Universal 7 l
7,52 €
plus 3,20 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: STREFA
1,07 €/1l

Paglianatura podstielka pre mačky, levanduľa, 2,4 kg/6 l - hrudkujúca, prírodná, voňavá, dlhotrvajúca kontrola zápachu
24,39 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie pi 16. – st 21. októbra
Predajca: MisterShopping
4,07 €/1l

CATSAN Hygiene plus, granuly, 20 L, Biela, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
57,00 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
2,85 €/1l

vidaXL podstielka pre mačky s vôňou detského prášku Bentonit 20L
17,07 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: thetopmark
0,83 €/1kg

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
1,25 €/1l

- Duvoplus



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
8,24 €/1l

Ever Clean Litterfree Paws, hlina, 10 L, 288 mm, 117 mm, 338 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,60 €
plus 17,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: Barazzoni-Shop
1,96 €/1kg

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
31,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Home-and-Fashion
1,40 €/1l

Barry King | Bentonitová podstielka pre mačky | les 10L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,37 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Aspekto
1,04 €/1l

CAT’S BEST 4002973000885 cat litter
20,14 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Morelenet
2,01 €/1l

Eurokats 20L hrudkujúce stelivo modré papierové vrecko



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
64,51 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,85 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
2,09 €/1l

riijk podložka pre mačky na podstielku - XXL podložka na podstielku, podložka pre mačky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
28,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: riijk
41,47 €/1kg

DIAMENTIQ Ocean Breeze - Mačacia toaleta - 3,8 L
10,17 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie ut 20. – št 22. októbra
Predajca: Dragtek-com
6,69 €/1kg

2X Catuals Deodorant do mačacieho steliva | Rozmarín | Vyrobené v Holandsku
5,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: catuals
11,98 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

GoldenOdour 14kg Odore senza profumo biol.A.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie so 14. – pi 20. novembra
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 60 €
- 60 – 100 €
- Nad 100 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Mersjo
- AKINU CZ s.r.o.
- PETKIT
- Magic Cat Publishing
- OEM
- 'BTG Beteiligungs GmbH'
- Agros
- Almo Nature
- AMORA
- Animal Design GbR
- Animax
- AQPET
- ASAN
- BarryKing
- Bazyl
- Beaphar
- belviona
- Biokat's
- Biokat´s
- BOUTIQUEZOO
- Breeders Choice
- BRIT
- Calitti
- CALITTY
- Carlos
- CARUNO
- Cat & Clean
- Cat's Best
- CAT&RINA
- CATIT
- CATLINK
- Cats Collection
- Catsan
- Catuals
- Certech
- CHPN
- Dehner
- Diamentiq
- ECOLIQUID
- EDE
- Evado
- Ever Clean
- Fa. Oppenhäuser
- Famanu
- Ferplast
- Fibrecycle
- Flamingo
- Fuel Wood Spatar GmbH
- Gimborn
- Gimpet
- Gloria
- GOLDEN
- Golden Grey
- green cat
- H. von Gimborn GmbH
- Hama
- Happy & Polly
- Hilton
- HOBBY
- INF
- J. RETTENMAIER & SÖHNE
- JRS
- LABORATOIRE AGECOM
- Laroy Group
- LifeGreen
- Lifelong
- LINUMA
- LitterLocker
- MEMFLOW
- MIKES
- miniCats
- Mormark
- PADU
- Paglianatura
- PAWHAUS
- Pet's dream
- PrimaCat
- PUSSY CAT
- RIGA
- riijk
- Rotho
- SANICAT
- STREFA s.r.o.
- SUPER BENEK
- Syfax
- Thomas
- Tranquille
- TRIXIE
- TRIXIE CZ
- Tropi
- Unyqoos
- Van der Meer
- Versele Laga
- Versele-Laga NV
- vidaXL
- Vitakraft
- Yarrah
- Zolux
- ZVERLIT
Zákaznícke recenzie
a ďalšie