Pralinky
474 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,50 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Fancy Gold Truffles Classic 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,61 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
63,05 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Fancy Gold Truffles Kaffee 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Wedel Vogelmilch Pralinky s vtáčím mliekom 340 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,35 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,13 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Katomix
20,97 €/1kg

Ritter Sport Schwokowürfel 6761 B Thekendisplay 130St
38,27 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
38,50 €/1kg

Tabuľka bielej čokolády s náplňou pralinkovej náplne Galler Blanc, 180 g
4,84 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: CoffeeFriend
9,68 €/1kg

Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
14,05 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie pi 23. októbra
Predajca: AllYouNeed
133,81 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Pralinky a oveľa viac
Začať šetriť
Anthon Berg Marhuľa v brandy Marsipan paštéty s čokoládou 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
9,87 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,86 €/1kg

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Modré čokolády s morskými plodmi 250g
14,55 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
58,20 €/1kg

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,19 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
72,66 €/1kg

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,59 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MadiHealth
76,72 €/1kg

Lindt Pralinés jemne horké 200 g
24,29 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
121,45 €/1kg

Caffarel Gianduia Classic 150 g
26,09 €
plus 17,00 € poštovnéDoručenie pi 16. – po 19. októbra
Predajca: Fuduu-Shop
173,93 €/1kg

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
5,89 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
40,62 €/1kg

Anthon Berg Maliny v pomarančovom likéri Marcipánové paštéty 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
9,87 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,93 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Katomix
31,50 €/1kg

Anthon Berg Višňa v rumovom marcipáne s čokoládou 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,84 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,64 €/1kg

Mon Cheri 15 tyčiniek s 5 samostatne balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,09 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie pi 23. októbra
Predajca: AllYouNeed
56,53 €/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový višňový likér 105g 4-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
32,62 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie pi 23. októbra
Predajca: AllYouNeed
77,67 €/1kg

Mon Cheri 15 jemných jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu 157g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(18)Počet hodnotení: 18
11,65 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
74,20 €/1kg

Odenwald marcipánové čokoládové tyčinky s farebným vzhľadom 100g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,02 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
66,83 €/1kg

Lambertz - Sušienky Coco-Fleur - 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,51 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,08 €/1kg

Otvorené potraviny 4000539124303, 120 g, e1103, e330, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, marc de champagne, brandy, soľ,..., 562 kcal, 47 g, 36 g
9,36 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
78,00 €/1kg

Baileys Chocolate Mini Delights Salted Caramel Mini Pralinen 102g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,27 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: AllSafe
51,67 €/1kg

Ferrero Rocher, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
26,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: AllYouNeed
104,95 €/1kg

Niederegger klasické marcipánové pralinky v horkej čokoláde 375g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,53 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,75 €/1kg

Nestlé After Eight 400g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,23 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
35,57 €/1kg

Ferrero Collection 15 Pralinen Rocher Raffalello Rondnoir 172g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,29 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: VISO
88,90 €/1kg

Baileys Collection pralinková zmes s likérom Baileys 135g balenie
8,02 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,29 €/1kg

Anthon Berg Jahoda v marcipánovej paštéte so šumivým vínom 220g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,84 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,64 €/1kg

Vynikajúce čokoládové trufle s karamelom a slanými lieskovcami, 200 g
26,05 €
plus 17,00 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: Fuduu-Shop
130,25 €/1kg

Ferrero Rocher Czekoladki 100 g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,39 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Katomix
83,90 €/1kg

Ferrero Raffaello 16er Big-Pack (16 kusov x 40g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
31,58 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
49,34 €/1kg

Faz Geisha Box
9,63 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
64,20 €/1kg

Lindt Lindor čokoládové guľôčky s karamelovou náplňou a soľou 137g
6,47 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,23 €/1kg

Hľuzovkové pralinky Niederegger s mliekom Marc de Champagne 50g
2,70 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Fancy Gold Truffles Orange 200g
13,02 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Frischli Stracciatella Cream neodolateľná kombinácia 5000g
33,15 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,63 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Ferrero
- SOLIDARNOŚĆ
- Niederegger
- Roshen
- Reber
- Abbott
- After Eight
- Amoretta
- Anthon Berg
- Antonio Viani Importe GmbH
- Asbach
- Baileys
- Barry Callebaut
- Caffarel
- Caluwé
- CARUNO
- Casali
- Cerasus Sanguine
- CHOCQLATE
- COCOA
- Colian sp. z o.o.
- Cote D'Or
- Die Besten
- Echte Mannekes
- EDE
- EDEKA Herzstücke
- Fazer
- frischli Milchwerke
- Galler
- Genuport Trade GmbH
- Gepa
- Gino Gelati
- Giotto
- Govinda Natur
- Günthart
- GUNZ - Fine european food
- Hammermühle
- Hands Off
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- iChoc
- Importhaus Wilms/Impuls
- Jacobs
- Joris
- La Praline Gothenburg
- La Praline Scandinavia
- Landgarten
- Lindor
- Lindt
- Lindt Lindor
- Linea Natura
- Lir Chocolates Ltd., IDA Business Park, Johnstown, Navan, Co. Meath, Irland, undefined, NR218AF Irland , Irland
- Lovechock
- Maître Truffout
- Manufaktura Rodziny Sadowskich
- Mars
- Merci
- Meurisse
- Mieszko
- Milka
- Mondelez
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- Nestlé
- NOVI
- Nuxor
- Odenwälder Marzipan Konditorei
- OEM
- Open Food
- Partydeco
- Paul Reber GmbH & Co. KG
- Peters
- Prewetts
- Quaranta
- R und A BAILEY & CO
- RAFFAELLO
- RAPUNZEL
- Rare Beauty
- Reese's
- Ritter Sport
- Rosengarten Naturkost
- Rüdesheimer-Confiserie-Pralinen GmbH & Co. KG
- Sarotti
- Selgros
- Sonstiges
- Storck
- TeKa Food GmbH
- Tourin
- Vego Chocolate
- Verkade
- VERPOORTEN GmbH & Co. KG
- Viani
- Vivani
- Vob Choco Party
- VOBRO
- Wawel
- Wedel
- YVY Maté
- Zotter
- ZPC Flis
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Kategória
- Pralinky
- Čokoláda
- Sladké pečivo a snack
- Bonbóny
- Iné sladkosti
- Ovocné gumené cukríky
- Keksy
- Žuvačky
- Čokoládové tyčinky
- Popkorn
- Pelendreky
- Žuvacie bonbóny
- Sladké adventné kalendáre
- Lízanky
- Marshmallow
- Veľkonočné sladkosti
- Cukrové paličky
- Sladkosti obsahujúce alkohol
- Vianočné cukrovinky
- Müsli tyčinky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie