4,9



Na základe 9 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre dom a balkón Plast Antracit2,84 €/1l
4,26 €
Predajca: KOTARBAU

Ďalšie informácie o reklame
Lejka Spring 14L0,86 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Krhla na polievanie 10 l zelená aqua (ika10-361c)3,10 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

elho brussels, 1,8 L, Polyetylen, Šedá
8,79 €/1l
15,83 €
Predajca: VISO

Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
6,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Dekoratívna Kanva Zňāota Zinc 1L
37,99 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Esschert Design W2023, 1,6 L, Zinok, Zinok
11,24 €/1l
17,99 €
Predajca: Cactula

Kovová kanvička, malá, kanvička na zalievanie izbových rastlín, mini kanvička, 500 ml, malá kanvička na zalievanie pre domácnosť, vintage, na vnútorné a vonkajšie použitie, čierna
30,39 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,70 €
Predajca: odsellingaaa

Blomus kanva na zalievanie PLANTO z matnej nehrdzavejúcej ocele s objemom 1,5 litra
53,11 €/1l
79,66 €
Predajca: Ambiente-3000

Konvička MEDUZA bordó 1,8l
44,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Esschert Design Kanva na polievanie Penguin 1,4 l z HDPE
19,44 €/1l
27,22 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Kanvička na vodu v štýle Vintage s objemom 2 litre - rôznorodá -
19,12 €/1l
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Xala - Kanvica Lungo 12 l - čierna
3,17 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Potonline

Záhradná konvička Kinder Tukan s objemom 1,2 litra, vhodná do záhrady alebo do domácnosti, vyrobená z plastu
19,99 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Príslušenstvo LECHUZA YULA Kanva na vodu s objemom 1,7 litra White Pearl Rose Silk Matt | Kanva na vodu s objemom 1,7 litra | Matný povrch | 13890
67,06 €/1kg
18,91 €
Predajca: Gardners

Eva Solo kanva na vodu - Globe - 2,5 litra
40,01 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,33 €
Predajca: Ambiente-3000

Stelton Original kanva na zalievanie kvetov 1,7 l. oceľ
99,75 €
-12,47 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,28 €
Predajca: Aspect-Shop

Antracitová plastová balkónová kanva 2 l Coubi IDUKON2-S433
2,62 €/1l
5,24 €
Predajca: VISO

Blomus kanva na zalievanie Colibri, kanva na zalievanie kvetov, oceľová prášková farba, kôra, 1 l, 66193
61,87 €/1l
61,87 €
Predajca: Ambiente-3000
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vďaka svojmu dizajnu sa kanva nemusí odkladať a je vždy po ruke. Vďaka špicatej výlevke sa kanvica dostane aj do malých kvetináčov a leje rovnomerným prúdom. Na naplnenie vodou možno výlevku odňať. Vyrobená z plastu a pochrómovaného plastu. Ak sa nepoužíva, skladujte ho v interiéri.
| Farba | Biela farba |
|---|---|
| Možno umývať v umývačke riadu | Áno |
| Materiál | Plast, pochrómovaný plast |
| Objem (litre) | 2 |
| Výška (cm) | 40 |
| Šírka (cm) | 17 |
| Hĺbka (cm) | 17 |
| Hmotnosť (kg) | 0,69 |
| Dizajn | Nástroje Dizajn |
| Značka | Eva Solo |
| Séria | Aquastar |
| Číslo položky | 568303 |
| EAN | 5706631043779 |
Značka Eva Solo bola vytvorená v roku 1997 a je symbolom každodenného riadu v exkluzívnom dizajne. Hlavnými charakteristikami sú jednoduchosť, jasné línie a vysoká úžitková hodnota. Značka Eva Solo zahŕňa kategórie výrobkov Varenie, Servírovanie, Bývanie a Vonkajší priestor.
Vďaka svojmu dizajnu sa kanvica nemusí odkladať a je vždy po ruke. Vďaka špicatej výlevke sa kanvica dostane aj do malých hrncov a nalieva rovnomerným prúdom. Na naplnenie vodou možno výlevku odňať. Vyrobená z plastu a pochrómovaného plastu. Keď sa nepoužíva, skladujte ho vo vnútri.
- Špicatá výlevka nalieva rovnomerným prúdom
- Jednoduché použitie, vhodné pre všetky veľkosti kvetináčov
- Úspora miesta, pretože výtoková rúra sa tiahne priamo nahor
Rozmery bez obalu:
Dĺžka: 17 cm
Šírka: 17 cm
Výška: 40 cm
Objem náplne: 2 l
Materiál: plast/chrómovaný plast
Farba: biela
Číslo výrobku výrobcu: 568303
Kanvica AquaStar od spoločnosti Eva Solo je nielen praktická na používanie, ale aj pastvou pre oči! Vďaka štýlovému dizajnu je táto kanvica ideálna na vystavenie, a preto je vždy po ruke. Vďaka objemu 2 litre môžete s touto kanvicou polievať malé aj veľké rastliny. Špicatá výlevka zabezpečuje rovnomerný prietok vody a dá sa vybrať na doplnenie vody do kanvice. Vďaka racionalizovanému dizajnu so špicatou výlevkou sa dá zalievacia nádoba ľahko a priestorovo úsporne skladovať.
Plusové body:
- Rovnomerný prietok vody
- Jednoduché skladovanie
- Vhodné pre malé aj veľké rastliny
Minúta:
- Kanva by sa mala skladovať v interiéri.
Eva Solo je svetoznáma dánska značka, ktorá existuje od roku 1913. Po prvom veľkom prielome v roku 1952 s krájačom na chlieb a mäso nasledovalo mnoho ďalších úspechov. Odvtedy sa Eva Solo špecializuje na výrobu nádherne navrhnutých doplnkov a kuchynských predmetov. Všetky predmety sú krásne na pohľad, ale ešte zábavnejšie na používanie a vlastnenie!
Eva Solo hrdo predstavuje: Aquastar!
Kanva s definíciou Eva Solo. Názov: Aquastar. Štýlový predmet, jednoduchý, funkčný a dobre vyzerajúci.
Hviezda parapetu. Špicatý výtok z lesklého chrómu sa končí kónickým tvarom, ktorý je skutočnou kanvicou. Vďaka tomu sa s ním ľahko manipuluje a reguluje zalievanie rastlín - najmä malých kvetináčov.
Voda sa dopĺňa cez odnímateľnú výlevku. Aquastar vyvinuli Claus Jensen a Henrik Holbæk, Tools®.
Materiál je plast. Kanvica by sa mala uchovávať vo vnútri. Aquastar má objem 2 litre.
- Špicatá výlevka nalieva vodu rovnomerným prúdom
- Jednoduché použitie, vhodné pre všetky veľkosti kvetináčov
- Úspora miesta, pretože výtoková rúra sa tiahne priamo nahor
- Materiál: plast, pochrómovaný plast
- Objem: 2 litre
- Farba: biela
- Rozmery: výška: 42 cm, šírka: 17 cm
1 kus
Tovar je skladom a pripravený na okamžitú expedíciu.
Dodacia lehota Nemecko 2-5 dní, Európa: 3-14 dní
Eva Denmark je každodenným spoločníkom v dánskych domácnostiach už viac ako pol storočia. Od 40. rokov 20. storočia sa spoločnosť špecializuje na vývoj a výrobu vysokokvalitných výrobkov vytvorených najlepšími dánskymi dizajnérmi. Vo výrobkoch sa spája funkčnosť a špičková kvalita - dokonale užitočné. O tom svedčí aj viac ako 60 cien a ocenení za vynikajúci dizajn.
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Objem
- 2 l
- Kapacita
- 2 l
- Materiál
- Plast
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 5706631043779
- Číslo od výrobcu
- 568303
- Výrobca
- Eva Solo
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Objem
- 2 l
- Kapacita
- 2 l
- Materiál
- Plast
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 5706631043779
- Číslo od výrobcu
- 568303
- Výrobca
- Eva Solo
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

HI stojan na topánky pre 40 párov topánok Wave White
18,78 €
Predajca: Tradior

NORDIC SCHILLER Prémiová sklenená čajová kanvica, žiaruvzdorná sklenená kanvica s pokrievkou Čajová kanvica s vloženým sitkom Čajová kanvica Thermo s nerezovým filtračným sitkom, Tea Mak
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Držiak toaletného papiera čierny bez vŕtania, držiak toaletného papiera z nehrdzavejúcej ocele, pre kúpeľňu, WC
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

AM.PM Kúpeľňová batéria s vyskakovacím odpadovým ventilom pre umývadlo Kúpeľňová batéria chróm Umývadlová batéria s vyskakovacím odpadom 1 1/4 palca mosadzný ventil Odtok
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vileda Ultramax Microfibre 2V1 Náhrada 2 Ks 167720
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

elho brussels, 1,8 L, Polyetylen, Šedá
8,79 €/1l
15,83 €
Predajca: VISO

Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
6,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Eva Solo AquaStar - kanva na vodu - sivá
39,78 €
Predajca: Ambiente-3000

elho 8711904303587, 1,5 L, Plast, Biela
7,55 €/1l
11,33 €
Predajca: VISO

marQus Solingen manikúrová pedikúrová súprava - 12 dielov v puzdre z pravej kože praktická a mäkká - kompletná súprava so všetkým na starostlivosť o ruky a nohy, súprava na nechty
139,14 €
Predajca: TR8

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Držiak na uteráky čierny - Držiak na uteráky bez vŕtania do kúpeľne alebo kuchyne
19,31 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Bremermann kúpe??ová séria PIAZZA BLACK - držiak toaletného papiera z nehrdzavejúcej ocele, matná ?ierna
22,99 €
Predajca: eluno24

WISFOR Sada 3 nástenných políc 42/33/25cm Vintage nástenná polica do obývačky Kúpeľňa Kuchyňa Predsieň Kov/drevo
31,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Kozmetický kontajner Spirella, 3 litre, vnútorná nádoba z nehrdzavejúcej ocele "Adelar", pre kúpeľňu
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Jednolôžková rozkladacia pohovka s kreslom, béžová farba, s taburetkou
159,90 €
-22,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Ve?ká sada izbových rastlín s 5 rastlinami - 9 cm
17,99 €
Predajca: Exotenherz

Boxspringová posteľ 160x200 CANDICE - béžová + topper ZDARMA
721,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf

4 KS. Samolepiaci háčik na uteráky, 304 Nerezový háčik na stenu Kúpeľňa a kuchyňa Držiak na uteráky Háčik na kabát bez vŕtania, čierny
16,08 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,63 €
Predajca: odsellingaaa

Pasabahce 42901 Elysia 6x sada tureckých čajových pohárov Sklenené poháre na čaj Cay Bardagi
13,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

3.03 Odpadkový kôš XXL 50 litrov – telo v antracitovej alebo čiernej farbe
20,27 €
Predajca: Special-trends

Dekoratívna miska Fidan sada 2 Ø31-42cm hliníková zlatá
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JoyDecor

SITTING POINT 32910 065 Sitzsack Twist SCUBA khaki
Použité
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Záhradná konvička Kinder Tukan s objemom 1,2 litra, vhodná do záhrady alebo do domácnosti, vyrobená z plastu
19,99 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

vyhrievacia deka sinnlein® plush 200 x 180 cm sivá testovaná SÜD GS | elektrická vyhrievacia deka s automatickým vypínaním | príjemná deka | funkcia časovača | 9 nastavení teploty | možnosť prania do 40 °C | digitálny displej
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Howhomely Stolička na rastliny kovová 70 cm - kovová stolička na kvety biela - stojan na kvety
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kanva na zavlažovanie
Veľmi sa mi páči táto kanva, hľadal som takú, ktorá by bola pekná a úzka. Jednoducho perfektná, kúpila by som si ju znova.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kanva na zavlažovanie
Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 27. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Eva Solo Aqua Star
Veľmi štýlové a dobre sa drží v ruke
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,59 €
Predajca: KOTARBAU
1,16 €/1l

KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,78 €
Predajca: KOTARBAU
2,98 €/1l

KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,78 €
Predajca: KOTARBAU
2,57 €/1l

Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,38 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,58 €
Predajca: KOTARBAU
1,44 €/1l

Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,53 €
Predajca: KOTARBAU

Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Benza-nl

Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: homerci

Esschert Designová kanvica Altzink 8,5 litra - pozinkovaná uhlíková oceľ



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
32,90 €
Predajca: Cactula
3,76 €/1l

KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,79 €
Predajca: KOTARBAU
1,73 €/1l

Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 7L - Kon 7L
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,57 €/1l

Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 10L - Kon 10L
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,40 €/1l

Štýlová kanva na zalievanie rastlín - / kanva na zalievanie kvetín - 900 ml - zelená
12,99 €
Predajca: Benza-nl

KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, sivá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l

KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, fialová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,79 €
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l

relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,99 €
Predajca: Relaxdays
25,38 €/1l

LED zrkadlová lampa 40 cm do kúpeľne, IP44, 4000K neutrálne svetlo, nástenná lampa 230V, 250lm, chróm, moderná LED zrkadlová lampa do kúpeľne



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,46 €
Predajca: hajduk_furniture

Relaxdays Konev na izbové rastliny, 1 l, plast, nerezová oceľ, konev na polievanie izbových rastlín, dlhý výtok, sivá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
24,99 €
Predajca: Relaxdays
24,99 €/1l

Relaxdays Konev na izbové rastliny, sada 2 ks, 1 l, plast, nerezová oceľ, konev na polievanie izbových rastlín, sivá/zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
27,99 €
Predajca: Relaxdays
27,99 €/1l