4,7



Na základe 120 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 Sexy 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot,Mandarin, Pepper, Jantár, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Amber,Musk,Sandalwood,Vanilla619,90 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 309,60 €/1l
130,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Coriander, Tuberose, Sprej2 048,40 €/1l
102,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže2 046,80 €/1l
102,34 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,68 €/1l
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Wow! toaletná voda pre ženy 60 ml
320,33 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blanc toaletná voda pre mužov 100 ml
484,50 €/1l
48,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Joop! Jump toaletná voda pre mužov 30 ml
546,67 €/1l
16,40 €
Predajca: Glamperfeu

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
350,00 €/1l
35,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,00 €/1l
29,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Homme Neon Edition EDT 75 ml M
291,20 €/1l
21,84 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Go, Muži, 50 ml, Čili paprička, Rebarbora, wild blood orange, Pižmo, Drevo
825,20 €/1l
41,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Joop Jump Eau de Toilette, sprej, 100 ml – pre pánov
Joop! Jump Eau de Toilette je dynamická pánska vôňa, ktorá dodáva sviežosť a vitalitu a je ideálna pre aktívny životný štýl. Táto vôňa kombinuje aromatické a citrusové tóny do energickej kompozície.
Vrchné tóny: Rozmarín, kumín, grapefruit
Stredné tóny: Koriander, heliotrop
Základné tóny: Tonka, pižmo, vetiver
Podrobnosti o produkte
- Značka: Joop
- Produkt: Joop Jump Eau de Toilette Spray 100ml
- Určené pre: Pánov
- Objem: 100 ml
- Vôňa: Svieža, aromatická, citrusová
- EAN: 3414200640015
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Toaletná voda pre mužov Joop! Jump je moderná, svieža vôňa. Vôňa odmeňuje všetkých mužov, ktorí sa odvážia byť nekonformní a oslobodiť sa od konvencií. Vo vrchných tónoch sa rozžiaria citrusy a grapefruit. Srdcová nóta je extravagantná s nádychom mrazenej vodky. Zmyselný je základ zo sladkých fazuliek tonka. Pocíťte sviežosť a energiu toaletnej vody v spreji Joop! Jump.
- Obsah: 100 ml
- Toaletná voda pre mužov
- Vrchné tóny: Citrusy a grapefruit
- Srdcové tóny: vodka
- Základné tóny: fazuľa tonka
Joop Jump je nová, netradičná vôňa pre mužov.
Svieža, mužná vôňa pre módnych individualistov.
- Nóty vône: Vôňa: aromatická, svieža
- Rok vydania: 2005
- Vrchné tóny: grapefruit, rasca, rozmarín
- Srdcové tóny: koriander, heliotrop
- Základné tóny: vetiver, fazuľa tonka, pižmo
Joop Jump je aromatická fougère vôňa pre mužov. Vrchné tóny tejto vône sú grapefruit, rozmarín a rasca. Srdcové tóny sú heliotrop a koriander. Základné tóny sú fazuľa tonka, pižmo a vetiver. Táto vôňa bola vydaná v roku 2005. Parfumérkou tejto vône je Sophie Labbe
Pánsky parfém Joop Jump Joop EDT 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Joop Jump Joop EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte výrobky Joop!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Joop Jump
JOOP! JUMP EAU DE TOILETTE VAPO 100ML Silne poškodený obal
Svieža, moderná vôňa pre úspešného muža, uvedená na trh v roku 2005.
Toaletná voda Jump od značky Joop! bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Joop! Jump Woda toaletowa, 100ml
Joop Jump je fascinujúca moderná vôňa. Je dynamická, plná sviežosti a energie. Je kombináciou jednoduchosti a extravagancie. Je určená individualistom, ktorí sa riadia svojimi zásadami a porušujú zabehané konvencie. Zloženie: Hlavová línia - rozmarín, tymián, grapefruit -Srdcová línia - mrazená vodka, koriander, heliotrop -Základná línia - tonka - bôb, pižmo, vetiver
Joop! Jump Edt Spray
Vrchné tóny: Stredné tóny: grapefruit, rasca, rozmarín: Koriander: stredné tóny: heliotrop, koriander: Základné tóny: Zloženie: vetiver, pižmo, fazuľa tonka
Joop! Jump Edt Spray 006401 FRANCE kartón @ 20 fliaš x 100 ml
Joop Jump toaletná voda v spreji 100 ml
- Model
- Jump
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Joop! Jump Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3414200640015
- Číslo od výrobcu
- 50006401000
- Model
- Jump
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Joop! Jump Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3414200640015
- Číslo od výrobcu
- 50006401000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,75 €/1l
29,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,68 €/1l
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
350,00 €/1l
35,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Wow! toaletná voda pre ženy 60 ml
320,33 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
449,36 €/1l
49,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fiqops 50x baterky, voskové baterky vrátane ochrany rúk, s extra dlhou rukoväťou, na nočné prechádzky a podujatia v záhrade alebo na Veľkú noc/ Silvestra,42cm
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bestway 58220, Ochrana podlahy, Azúrová, Polyetylen, 500 mm, 500 mm, 4 mm
3,64 €/1m²
9,68 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: Aga24

nabíjačka pre iPhone 20W Nabíjací zdroj + 1m nabíjací kábel USB-C na Lightning
20,60 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,60 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

X-Monster Truck RC auto na diaľkové ovládanie 30 km/h, 1:18, 2 batérie, pohon všetkých kolies, dojazd 100 m
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax

Vôňa vody Joop! Le Bain s vôňou parfémované vody, 75 ml.
275,33 €/1l
20,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
319,10 €/1l
31,91 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! - Wow! Fresh EDT 40ml
516,00 €/1l
20,64 €
Predajca: Glamperfeu

Biofresh - Darekov sada (mal) sprchov gl, mydlo Rose a denn krm Rose of Bulgaria
62,23 €/1l
8,09 €
Predajca: medpak_shop

Electronic Arts Need for Speed : Hot Pursuit Remastered, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
29,99 €
Predajca: ak-trade
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nekomplikované a rýchle
Objem 0,2 l
Tento výrobok používam už dlho, hodnotenie toaletnej vody závisí od preferencií používateľa, takže je to trochu ťažké. Je svieža a trochu citrusová, typická pre jar a leto. Vôňa vydrží pomerne dlho, aspoň to občas počúvam od ľudí v mojom okolí. Ja sama ju, samozrejme, takmer nevnímam, pretože som si na ňu zvykla. Cena tu bola naozaj dobrá, objednávka bola ako vždy úplne nekomplikovaná. Obchod doručil tovar rýchlo a balenie bolo vynikajúce. Takže môžem odporučiť.
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,2 l
Táto vôňa je jednoducho skvelá. Stále ju kupujem pre svojho partnera, ktorý túto vôňu miluje. Ostatným ju môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa. Skvelé služby
Objem 0,2 l
Túto vôňu používam už roky. Proces objednávania bol jednoduchý a odoslanie pomocou DHL bolo veľmi rýchle.
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa pre mužov
Objem 0,2 l
Jump by Joop vydrží veľmi dlho, aj keď je to "len" toaletná voda. Našiel som svoju vôňu
Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé EdT
Objem 0,2 l
Joop! Jump používam už dlho! Skvelý, nevtieravý, dlhotrvajúci účinok!
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchla objednávka bez titulkov
Objem 0,2 l
S týmto výrobkom som veľmi spokojná, dlho vydrží na pokožke a nádherne vonia.
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujem
Objem 0,2 l
S produktom aj s dodávkou som veľmi spokojný. Odporúčam...
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Totoho predajcu môžem odporučiť.
Objem 0,1 l
Rýchle doručenie a dobre zabalený tovar. Som veľmi spokojný.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l