4,5



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss HUGO Krink x Hugo Parfumová voda v spreji (75 ml)628,80 €/1l
52,22 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Parfum 125 ml1 330,16 €/1l
174,50 €
-8,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage toaletná voda pre mužov 50 ml3 044,00 €/1l
165,64 €
-13,44 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,20 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
196,10 €/1l
20,35 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,61 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Sykz

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
658,67 €/1l
19,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Modern Princess Parfémovana Voda, 90ml - Elegantná a zmyselná vôňa pre modernú princeznú. Dostupná v 90ml balení.
423,00 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Arpege Parfumovaná Voda, 100ml
444,40 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Novinka! Lanvin Rumeur parfum v obraze, 100ml
279,50 €/1l
27,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat Woda perfumowana, 30 ml
383,00 €/1l
11,82 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,49 €
Predajca: MANADA

Lanvin Eclat De Nuit Parfémovaná Voda 30ml
1 424,33 €/1l
42,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Louis Feraud Tout A Vous Eau de Parfum (30ml)
816,67 €/1l
24,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin - Eclat D'Arpege Sheer EDT 30ml
371,33 €/1l
11,14 €
Predajca: MANADA

Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine, toaletná voda, 90 ml
569,11 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Cacharel Eden - Parfémová voda 30ml.
747,00 €/1l
22,41 €
Predajca: PerfumTraders

Elegantná vôňa Korloff Ecorce D'Argent - parfumovaná voda, 100 ml
806,80 €/1l
93,35 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry Her Petals parfémovaná voda pre ženy 88 ml
1 449,43 €/1l
127,55 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vôňa Lanvin bola inšpirovaná duchom iniciatívy a modernosti, akousi poctou samotnej Jeanne, zakladateľke a tvorkyni značky. Vôňa vystihuje všetko, čo charakterizovalo slávnu zakladateľku módneho domu: silu mladosti, talent či kreativitu.
Vôňa je výrazne ovocná. Jeanne je krásna, ľahká, podmanivá svieža vôňa ovocia - ostružiny, hrušky a citróna -, ktorá sa časom zjemňuje a stáva sa pozadím pre srdcové tóny - maliny, kvet pivonky, ruže a frézie, zavŕšené jantárom a pižmom s nádychom santalového dreva.
Vôňa Lanvin Jeanne je stelesnením romantickej a elegantnej ženy. Originálny, romanticky ladený flakón, vytvorený z krásneho, tenkého a priehľadného skla, je ozdobený štýlovým ružovým závojom, spoza ktorého je vidieť vôňu v sladkej pastelovej fialovej farbe. Celý je uzavretý pochrómovanou zátkou zdobenou pečaťou Lanvin.
Nóty hlavy: jahoda, hruška, citrón
Nóty srdca: jahoda, hruška, citrón: pivonka, frézia, malina, ruža
Základná nóta: sandalové drevo, jantár, pižmo
.
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Lanvin Jeanne EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lanvin!
- Typ:
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- EDP
- Názov vône: Jeanne
- Pohlavie: Lady
- Objem: 50 ml
- Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Odlišné balenia sa uchovávajú .
- Typ vône: Dámska toaletná voda, ktorá sa nachádza v balení: TYP VÔNE: EDP
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
JEANNE LANVIN SA
22, rue du Faubourg Saint-Honoré, 75008 Paris
75008 - Paris
+332129832640
[email protected]
Lanvin Jeanne Lanvin Eau De Parfum 50 ml je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy s mimoriadne ľahkou a bezstarostnou aurou. Vrchné tóny šťavnatej hrušky, ovocnej černice a pikantného citróna sa stretávajú s kvetinovými srdcovými tónmi frézie, maliny a jemnej pivonky. Hrejivé základné tóny ambry, pižma a santalového dreva dokonale harmonizujú. Vôňa je vhodná pre romanticky založené ženy so sklonom k snívaniu a najlepšie sa nosí v teplých jarných a letných mesiacoch.
Vôňa, ktorá je esenciou modernej ženskosti, je stvorená pre vedomú nezáväznosť, je kvetinová a zároveň rozkošná vďaka hravým ovocným tónom. Jeanne stelesňuje novú ženu Lanvin s eleganciou a ľahkosťou. Flakón je ukrytý v ružovo-bielej škatuľke, ktorá pôsobí romanticky a sofistikovane. Krabička je rovnako ako flakón zdobená originálnou aplikáciou a potlačou štýlového závoja. vôňa bola uvedená na trh v roku 2008.
Táto vôňa je poctou zakladateľke Jeanne Lanvin a je ovocno-kvetinovou vôňou pre ženy, ktorú vytvorila majsterka parfumérka Anne Flipo. Základom kompozície je jemné pižmo s tónmi pivonky, broskyne, nektáru, kandizovanej ruže a červených bobúľ pre ženy. Tento výrobok je originálny výrobok autentickej značky a NIE je to falzifikát alebo napodobenina. Stav: Tovar je úplne nový, neotvorený a zapečatený v originálnom balení
Dámsky parfém Jeanne Lanvin (50 ml) EDP
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Jeanne Lanvin (50 ml) EDP a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Lanvin!
- Objem: 50 ml
- Typ: Dámsky dezodorant, ktorý je súčasťou balenia:
- (Eau de Parfum): EDP (parfumovaná voda)
- edp
- Názov parfému: Jeanne
Dámska parfumovaná voda
ostružina, citrón, hruška
pivonka, frézia, malina, ruža
santalové drevo, jantár, pižmo
Lanvin Jeanne parfumovaná voda 50ml
Lanvin Jeanne Lanvin.
Parfumovaná voda pre ženy.
50 ml
Lanvin Jeanne Parfumovaná Voda 50 ml je symbolom elegancie a ženskosti. Táto kvetinovo-ovocná vôňa je určená pre jedinečnú ženu, ktorá sa nebojí vyjadriť svoju individualitu. Svojim jemným a príjemným zložením okamžite zaujme a zanecháva dojem sofistikovanosti. Lanvin Jeanne je ideálna voľba pre každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti. Očarujte svoje okolie touto jedinečnou vôňou a buďte neodolateľná.
Parfémovaná voda Jeanne Lanvin od značky Lanvin bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Lanvin Jeanne Edp Spray
Parfém LANVIN Jeanne Eau de Parfum (50 ml)
- Model
- Jeanne
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Bergamotová, ružová, vanilková, santalová, vetiverová, jazmínová, pižmová, cedrová, mandľová, ambrová, grapefruitová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460010405
- Číslo od výrobcu
- JTI-110739598
- Model
- Jeanne
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Bergamotová, ružová, vanilková, santalová, vetiverová, jazmínová, pižmová, cedrová, mandľová, ambrová, grapefruitová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová, bergamotová.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460010405
- Číslo od výrobcu
- JTI-110739598
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
288,80 €/1l
28,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
196,10 €/1l
20,35 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,61 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Modern Princess Parfémovana Voda, 90ml - Elegantná a zmyselná vôňa pre modernú princeznú. Dostupná v 90ml balení.
423,00 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Sykz

Lanvin Marry Me Woda perfumowana, 30ml
834,67 €/1l
25,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 50ml
472,80 €/1l
23,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Éclat d’Arpège EDP 30 ml W
733,33 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Les Fleurs de Lanvin Sunny Magnolia EDT 50 ml W
398,60 €/1l
19,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml
736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
164,24 €/1l
20,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
658,67 €/1l
19,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lanvin Modern Princess Voňavá Voda 60ml - Elegantný a Refined Vôňa pre Moderné Prinášky
503,33 €/1l
30,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Modern Princess Vysokokvalitná parfumovaná voda 30 ml - Exkluzívna vôňa pre modernú ženu, jemná a dlhotrvajúca. Ideálna na každý deň a špeciálne príležitosti. Klasická elegancia v každom kvapky
784,33 €/1l
23,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
188,50 €/1l
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lolita Lempicka Elle L´Aime parfémovaná voda pre ženy 40 ml
1 086,25 €/1l
43,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Novinka! Lanvin Rumeur parfum v obraze, 100ml
279,50 €/1l
27,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
305,80 €/1l
30,58 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Chifon Pour Femme 100ml Emper Eau de Parfum - dámska
219,00 €/1l
21,90 €
Predajca: FragrancesBg

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rochas Byzance Gold parfémovaná voda pre ženy 60 ml
520,67 €/1l
31,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin Les Fleurs de Lanvin Sunny Magnolia Edt 90ml
282,00 €/1l
25,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Edt sprej 100ml/2x telové mlieko 50ml Cacharel Noa darčeková sada
414,40 €/1l
42,54 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,44 €
Predajca: PerfumTraders

Proenza Schouler, Arizona, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
380,89 €/1l
34,28 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
69% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
69%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%15% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
15%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný.
Objem 0,1 l
Veľmi dobrá kvalita. Všetko prebehlo dobre a prišlo rýchlo.
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle dodanie a prvotriedna kvalita
Objem 0,1 l
Super
Hodnotenie z 17. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,1 l
Super
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 9. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l