5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Farba:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Beyond Perfecting, Prášok, Neutrálny, Neutral, Matte, 14,5 g, Ženy2 575,17 €/1kg
37,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Nars, Natural Radiant Longwear, Cream Foundation, Nambia, 30 ml1 750,67 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nadácia Guerlain Terracotta Le Teint Foundation1 442,86 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Paese Podkład kryjący o przedłużonej trwałości 04 Opalony, 30 ml163 545,45 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Clinique Stay-Matte Oil Free Foundation - 11 Honey
1,82 €/1kg
54,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Superbalanced Makeup CN 43 Nude Beige (30 ml)
1 380,33 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (15 Beige) 30 ml
1 460,00 €/1l
43,80 €
Predajca: PerfumTraders

Superbalanced Make-up Foundation - CN 28 Ivory 30ml
1 013,33 €/1l
30,40 €
Predajca: PerfumTraders

Rimmel Lasting Matte Primer, Mastná pleť, 30 ml, Krémová, Rúra, Zmatňujúci, Podklad, Matte
209,33 €/1l
6,28 €
Predajca: Katomix

GOSH Primer+, Univerzálne, 30 ml, Krémová, Rúra, Vyhladenie, Matte
621,00 €/1l
18,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revlon ColorStay, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Béžová, Matte, 30 ml
310,33 €/1l
9,31 €
Predajca: MANADA

Clinique Beyond Perfecting Foundation + korektor
729,00 €/1l
21,87 €
Predajca: NutraBestBG

Annemarie Borlind Natuwear Foundation Beige 30 ml
976,33 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better Refresh Hydrating and Repairing Makeup, Rúra, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie, Plavá, Cool
1 741,00 €/1l
52,23 €
Predajca: Katomix

Clinique superbalanced 12 honey beige
1 349,33 €/1l
40,48 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Superbalanced - No.18 30ml Foundation
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer #4 Creamwhip 14,5 g
2 925,52 €/1kg
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

L'OREAL PARIS INFAILLIBLE Foundation - Langanhaltend 32h - 225 Sable Beige
645,33 €/1l
19,36 €
Predajca: Parfumtoi

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer 30ml - 24 Golden
1 447,67 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Pupa Milano BB Krém & Primer SPF20, 50 ml, Nude
320,80 €/1l
16,04 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Materiál:
- Tekuté
- Farebná skupina:
- Béžová
- Farebný kód:
- CN 74
- Farba názov:
- Beige
- Efekt:
- Matte
- Aplikátor:
- Nie
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Butylene Glycol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Nylon-12, Silica, Laminaria Saccharina Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cholesterol, Glycerin, Zinc Stearate, Peg-10 Dimethicone, Caffeine, Lauryl Peg-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Peg-10/15 Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Phenyl Trimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Laureth-7, Magnesium Aluminum Silicate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate, Triethyl Citrate, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Alcohol, Dipropylene Glycol, Disodium Edta, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Nylon-6, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, [+/- Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Mica]
- Neobsahuje:
- Olej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ľahké zloženie Stay-Matte Oil-Free Makeup je vyvinuté na základe patentovanej technológie na kontrolu tvorby kožného mazu a lesku. Zabraňuje poteniu pleti, takže make-up vyzerá bezchybne a udržuje pleť v pohodlí po celý deň.
Ultramatické zloženie bez oleja je ideálne pre suchú, mastnú a zmiešanú pleť a poskytuje polopriehľadné až stredne krycie vlastnosti. Ľahké polyméry a pravý hodváb maskujú vzhľad rozšírených pórov, liniek a vrások a vďaka nim zloženie pri aplikácii dokonale splynie s pleťou.
Kontroluje vylučovanie kožného mazu a lesk:
- výťažok z listov cukrovej trstiny pomáha regulovať vylučovanie kožného mazu a redukuje mastný film na povrchu pleti.
- Výťažok z vŕbovej kôry absorbuje nahromadenú mastnotu na povrchu pokožky a zanecháva pocit sviežosti.
Zostáva na svojom mieste aj v tých najhorúcejších dňoch:- Ľahké látky, ktoré vytvárajú film a absorbujú mastnotu, pomáhajú udržať podkladový krém na svojom mieste a zachovať svieži vzhľad pleti napriek vysokej vlhkosti a horúčavám.
Poskytuje prirodzené, hladké krytie:
- Matujúce látky vytvárajúce film s obsahom zosieťovaného silikónu pomáhajú make-upu zostať na svojom mieste po celý deň.
- Zložky pohlcujúce mastnotu, ako je hydroxyapatit a oxid kremičitý, sú rozmiestnené na povrchu pleti a kontrolujú vylučovanie kožného mazu.
- Ultraľahké gélové krémové zloženie poskytuje osviežujúci a hodvábne jemný pocit na pleti a udržuje jej svieži vzhľad po celý deň.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek.
Make-up
Tento matujúci make-up od značky Clinique zostáva na mieste po celý deň bez lesku a nevyžaduje doterajšie zásahy. Jeho ľahká formula poskytuje prirodzený vzhľad s optimálnym krytím. Olejová textúra matujúceho make-upu nezaťažuje pleť a pekne sa rozotiera. S odtieňom Beige 15 je vhodný pre pleť s teplejším podtónom. Objem 30 ml postačí na dlhodobé používanie. Oslobodte sa od lesku s Clinique Stay-Matte Oil-Free Matujúcim make-upom!
Clinique - STAY MATTE fluid N 15 Beige 30 ml.Make-up, ktorý vám zostane verný po celý deň. Clinique vyvinul revolučný kozmetický prípravok, ktorý kontroluje lesk a zároveň poskytuje prirodzene matný, orosený vzhľad. Ultraľahký a bez obsahu oleja. Stay-Matte Oil-Free Makeup môžete nanášať samostatne alebo v kombinácii s púdrom Clinique Stay-Matte Sheer-Pressed Powder. Ľahké až stredné krytie.
CLINIQUE_Stay-Matte Bezolejový zmatňujúci podkladový krém na tvár 15 Beige 30ml
Clinique Stay-Matte Oil Free Make-Up Care 30 ml
- Hmotnosť
- 30 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, Dimetikón, Nylon-12, Polysilicone-11, Silika, Talk, Kaolin, Cetyl Dimetikon, Magnéziumstearát, Saccharóza, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Natriumhydroxyd, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rozmarín) Extrakt, Phyosteryl/Isosteryl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimetikon, Dipeptyd Dimer Dilinoleát, Hexylenglykol, Ánoato Diisostearyl Dimer, Natrium Chloride.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 002071455254102071455254120714552541
- Číslo od výrobcu
- 7KXC150000
- Hmotnosť
- 30 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, Dimetikón, Nylon-12, Polysilicone-11, Silika, Talk, Kaolin, Cetyl Dimetikon, Magnéziumstearát, Saccharóza, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Natriumhydroxyd, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rozmarín) Extrakt, Phyosteryl/Isosteryl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimetikon, Dipeptyd Dimer Dilinoleát, Hexylenglykol, Ánoato Diisostearyl Dimer, Natrium Chloride.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 002071455254102071455254120714552541
- Číslo od výrobcu
- 7KXC150000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup, Rúra, Krém, Univerzálne, Zmatňujúci, Vyhladenie, Plavá, Cool
1,52 €/1kg
45,56 €
Predajca: Katomix

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup, Rúra, Krém, Univerzálne, Zmatňujúci, Vyhladenie, Plavá, Cool
1,50 €/1kg
45,09 €
Predajca: Katomix

Clinique Stay-Matte 2, Rúra, Tekuté, Alabaster, Matte, 30 ml, Apply after using your 3-Step Skin Care System. Start in center of face and blend outward with...
1 367,00 €/1l
41,01 €
Predajca: Katomix

Clinique Stay-Matte Oil Free Foundation - 11 Honey
1,82 €/1kg
54,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

WISFOR Toaletný box pre mačky s lopatkou na podstielku s vekom Kapucňa na toaletu Skladací, 41 × 51 × 38 cm
13,14 €/1kg
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

TIRTIR Mask Fit Red Cushion, Kompaktné puzdro, Citlivá pokožka, Pokožka so sklonom k akné, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Vyhladenie, Proti začervenaniu, Hydratačný, Neutrálny, Béžová, 23N
1 110,56 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Spálne, Čierna, Chlapec / dievča, E14
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 200,00 €/1l
120,00 €
Predajca: Novada-Shop

Clinique Even Better Makeup Broad Spectrum SPF 15, Fľaša, Tmavá koža, Neutral, Prírodný, Ženy, Olej
0,97 €/1kg
29,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Sprchový gél Bulldog Mäta pieporná a eukalyptus 500 ml
14,54 €/1l
7,27 €
Predajca: pronepo

Hunter Kabát pre psov Zimný kabát Uppsala black 45
86,33 €
Predajca: M_plus_L

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Philips 2000 series NA221/00, Teplovzdušná fritéza, 4,2 L, 0,5 kg, Rapid Air, 60 °C, 200 °C
86,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,59 €
Predajca: Philips-eshop

ROTHO Bonnie Eco Black - toaleta pre mačky
21,52 €/1kg
18,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

AREBOS Spa Whirlpool pre 6 osôb | 185x185 cm, 130 trysiek, LED a bublinková masáž
549,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Nástenná polica Volato, 60 cm, ružová
16,49 €
Predajca: Kokiska

Rakytníkový krém
21,92 €/1l
5,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
356,50 €/1l
35,65 €
Predajca: NutraBestBG

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Kartáč na vlasy Original Mini Marine Teal and Rosebud
13,47 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,92 €
Predajca: Glamperfeu

WOLTU Shoe Rack s magnetickým uzáverom Shoe Boxes DIY Shoe Cabinet Plastic Plug-in Shelf Množstvo: 18
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Autosedačka BUF BOOF® P100 i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, s ochranou proti bočnému nárazu, polohovanie do 165°, BlackBear
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BUF_BOOF
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stay Matte Fluid #15-Beige 30 ml
Všetko perfektné, ďakujem veľmi pekne...
Hodnotenie z 21. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
27 270,00 €/1kg

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige n150



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,35 €
Predajca: lithuaniashop
978,33 €/1l

MARY KAY Foundation Mattifying 3D Primer 30ml Ivory n160



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Neutrálna stredná IT Cosmetics CC+ Color Corr. Full Coverage Cream SPF50



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 617,19 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige w180



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Ivory W 130



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Beige C 110



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Sisley Phyto Hydra Teint Beautifying Tinted Moist. SPF15 0,5 Opal 40 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
81,65 €
Predajca: PerfumTraders
2 041,25 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Ivory c110
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D matujúci podkladový krém 30ml Ivory N 140
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w180
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D mattierende Grundierung 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Podkladová báza pod make-up s Lsf 15
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
955,17 €/1l

Dior Forever Undercover, Fľaša, Tekuté, Béžová, Rosy beige, Matte, 40 ml



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
52,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 303,75 €/1l

MAC Strobe Cream Pinklite S48L 50ml
47,47 €
Predajca: PerfumTraders
791,17 €/1l

INGRID Cosmetics MINERAL SILK&LIFT, Rúra, Krém, Proti starnutiu, Hydratačný, Osviežujúce, Vyhladenie, Béžová, Žiarivý, 30 ml
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 273,33 €/1l

Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyč, Krém, Univerzálna pleť, Hydratačný, Béžová, N-012
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
5 947,78 €/1kg

INGRID Cosmetics SILK&LIFT, Rúra, Krém, Proti starnutiu, Hydratačný, Osviežujúce, Vyhladenie, Béžová, Žiarivý, 30 ml
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 273,33 €/1l