4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Delacre Tea Time zmes sušienok 1 kg22,03 €/1kg
22,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Sušienkové tyčinky Mikado v tmavej čokoláde 75g43,47 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
14,56 €/1kg
4,95 €
Predajca: Spielgeist

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
7,67 €/1kg
3,30 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
10,95 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
9,94 €/1kg
7,95 €
Predajca: Spielgeist

Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
6,62 €/1kg
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore

Choco Mini Stars 5x37g
28,76 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Koala kakaové chrumkavé sladké sušienky v tvare medveďa 75g
23,07 €/1kg
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
12,19 €/1kg
5,24 €
Predajca: CORWELL

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Škótske maslové sušienky 250g
31,80 €/1kg
7,95 €
Predajca: artbook-service

Schär Pausa Ciok bezlepkový plnený piškótový koláč (35g), 33081
439,43 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Máte radi čokoládu? Autor tohto textu tiež, pretože si myslí, že toto sú najlepšie čokoládové sušienky na svete. Neobsahujú palmový olej. Je v nich veľa čokolády - v samotných sušienkach aj v čokoládovej náplni. Taliansky výrobok od talianskej značky Mulino Bianco.
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- pšeničná múka 35,6 %*, cukor, rastlinné tuky a oleje (slnečnicový, olivový, repkový, sójový), kakao 8,2 %, glukózový sirup, čerstvé vajcia 2,3 %*, fruktózo-glukózový sirup, lieskové orechy, emulgátor: sójový lecitín, aróma, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), soľ. *Podiely sú uvedené vo vzťahu k hotovému výrobku. Môže obsahovať stopy iných orechov, horčice, sezamu a mlieka. Podčiarknuté zložky môžu vyvolať reakcie u ľudí s alergiami alebo neznášanlivosťou.
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Sójové bôby a výrobky z nichObilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejVajcia a výrobky z nichLieskové orechy a výrobky z nichArašidy a výrobky z nichSezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Obchodný názov
- Mürbegebäck
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8076809545549
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- pšeničná múka 35,6 %*, cukor, rastlinné tuky a oleje (slnečnicový, olivový, repkový, sójový), kakao 8,2 %, glukózový sirup, čerstvé vajcia 2,3 %*, fruktózo-glukózový sirup, lieskové orechy, emulgátor: sójový lecitín, aróma, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), soľ. *Podiely sú uvedené vo vzťahu k hotovému výrobku. Môže obsahovať stopy iných orechov, horčice, sezamu a mlieka. Podčiarknuté zložky môžu vyvolať reakcie u ľudí s alergiami alebo neznášanlivosťou.
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Sójové bôby a výrobky z nichObilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejVajcia a výrobky z nichLieskové orechy a výrobky z nichArašidy a výrobky z nichSezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Obchodný názov
- Mürbegebäck
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8076809545549
Hodí sa k tomu

Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Súprava farebných ceruziek LEGAMI - TEDDY BEAR
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
14,56 €/1kg
4,95 €
Predajca: Spielgeist

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
7,67 €/1kg
3,30 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
10,95 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
6,62 €/1kg
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
11,29 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Amor di Pane chrumkavé tyčinky s olivovým olejom a sezamovou príchuťou 125g
17,31 €/1kg
2,25 €
Predajca: LAVONIO

Mulino Bianco, slané kreckerky – výrazná chuť, chrumkavá textúra, hrubá soľ
6,91 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Delacre Tea Time zmes sušienok 1 kg
22,03 €/1kg
22,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist

MALIZIA DONNA telov dezodorant v spreji CHIC 75ml
123,60 €/1l
9,27 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
13,20 €/1kg
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super a bezpečne zabalené!
Tieto sušienky poznám už dlho a milujem ich.
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Biscotti italiani sono i migliori!
Výrobok je samozrejme skvelý. Poznám túto značku z Talianska. V Nemecku tieto jednoduché, chutné sušienky chýbajú. Tu má všetko v sebe čokoládu, je to nevýrazné a drahé. Veľmi ma však irituje, že zásielka pochádza z Českej republiky a nie z Talianska. To dáva celej veci veľmi nepríjemný pocit.
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg