5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Seitz penne 500g6,50 €/1kg
3,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Makaron Niteczka Czan Walcowany 500 g5,63 €/1kg
2,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Czaniecki łazanka cestoviny 250 g5,96 €/1kg
1,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g6,24 €/1kg
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špalda - Cestoviny Farm light DEMETER 250g
10,08 €/1kg
2,52 €
Predajca: taleoo

Špaldové makaróny long light 500g
7,10 €/1kg
3,55 €
Predajca: taleoo

Detské cestoviny - Organic Zoo Spelt 300g
6,80 €/1kg
2,04 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Spätzle hell 500g
9,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Buchstabennudeln hell 250g 6er Pack
9,96 €/1kg
14,94 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Fadennudeln hell 250g 6er Pack
10,76 €/1kg
16,14 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Fadennudeln hell 250g 2er Pack
10,76 €/1kg
5,38 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Hörnchen hell 500g 5er Pack
7,98 €/1kg
19,95 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Bandnudeln hell 500g 6er Pack
8,58 €/1kg
25,74 €
Predajca: taleoo

Vermicelli - 250g
8,32 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Bandnudeln hell 500g 2er Pack
8,38 €/1kg
8,58 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: taleoo

Celozrnné špaldové vermikle 250g
8,32 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Lasagne hell 250g 2er Pack
13,56 €/1kg
6,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,78 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Fusilli - viaczrnné 250g
14,20 €/1kg
3,55 €
Predajca: taleoo

Torchiette Semola 500g
3,74 €/1kg
1,87 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Všeobecné informácie
Špaldové listy sú jemne orieškovou prílohou do polievky.
Špeciality
Už viac ako 30 rokov pochádza špalda Demeter pre špaldové cestoviny Naturata od združenia výrobcov Demeter, ktoré tvorí približne 25 poľnohospodárov zo Švábskej Jury v Bádensku-Württembersku. Včasné dohody o množstvách, spravodlivé ceny a spoľahlivé nákupné záväzky zaručujú poľnohospodárom ekonomický základ pre ich podnikanie. Požadované množstvá obilia sa dohodnú pred sejbou, aby sa mohlo konkrétne koordinovať striedanie plodín. Pôdne a klimatické podmienky v okolí Švábskeho Alba sú ideálne pre tradičné odrody špaldy, ktoré dodávajú cestovinám Naturata jemnú, orieškovú chuť. Spracovateľský závod, v ktorom sa cestoviny vyrábajú, je vzdialený len niekoľko kilometrov. Krátke dopravné trasy a výroba podľa prísnych biodynamických kritérií prispievajú k ochrane prírodných zdrojov. Spoločnosť Naturata tiež spolupracuje so spoločnosťou myclimate na kompenzácii emisií CO2, ktoré vznikajú pri výrobe a preprave cestovín a pri ich balení.
Použite
Špaldové cestoviny Naturata sú ideálne ako príloha do polievok.
Výroba
Špaldové cestoviny svetlej farby sa vyrábajú z múky typu 812. Na prípravu cesta sa múka priebežne mieša s pitnou vodou a miesi sa, kým sa nedosiahne požadovaná konzistencia, aby sa cesto mohlo pretlačiť cez príslušné formy. Postupné sušenie zabezpečuje, aby sa vlhkosť z cestovín neodstránila príliš rýchlo a aby sa vytvoril atraktívny povrch. V závislosti od tvaru prebieha sušenie pri teplote 70 °C až 100 °C.
Dinkel-Buchstaben sind eine fein nussige Suppeneinlage.
- Skladovanie a použitie
- Špaldové rezance Naturata sú ideálne ako príloha do polievky.
- Zloženie
- DINKELMEHL typ 812**obsahuje nasledujúce alergénne zložky: Lepok**z biodynamického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 1528 kJ / 361 kcalTuky: 1,9 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 69,4 gz toho cukor: 1,7 gBielkoviny: 14,7 gSoľ: <0,1 g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- NATURATA
- Obchodný názov
- Špaldové listové cestoviny light 250g
- Výrobca
- Naturata
- Číslo od výrobcu
- 103548
- EAN kód
- 4024297005056
- Skladovanie a použitie
- Špaldové rezance Naturata sú ideálne ako príloha do polievky.
- Zloženie
- DINKELMEHL typ 812**obsahuje nasledujúce alergénne zložky: Lepok**z biodynamického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 1528 kJ / 361 kcalTuky: 1,9 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 69,4 gz toho cukor: 1,7 gBielkoviny: 14,7 gSoľ: <0,1 g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- NATURATA
- Obchodný názov
- Špaldové listové cestoviny light 250g
- Výrobca
- Naturata
- Číslo od výrobcu
- 103548
- EAN kód
- 4024297005056
Hodí sa k tomu

Dinkel - Fadennudeln hell 250g
9,64 €/1kg
2,41 €
Predajca: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

Špaldové makaróny long light 500g
7,10 €/1kg
3,55 €
Predajca: taleoo

Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
156,41 €/1kg
79,77 €
Predajca: Store-Germany

Demeter špaldové špaldy 500g
5,56 €/1kg
2,78 €
Predajca: taleoo

Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g
6,24 €/1kg
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špaldové tagliatelle celozrnné 500g
8,54 €/1kg
4,27 €
Predajca: taleoo

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Dinkel - Spätzle hell 500g
9,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Bandnudeln hell 500g
8,18 €/1kg
4,09 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Spaghetti Vollkorn 500g
6,16 €/1kg
3,08 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Spirelli hell 500g
5,78 €/1kg
2,89 €
Predajca: taleoo

Weihnachtsnudeln- Nikolini hell 250g
7,76 €/1kg
1,94 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Penne hell 500g
6,90 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špaldové makaróny light 500g
6,50 €/1kg
3,25 €
Predajca: taleoo

Dinkel - Spaghetti hell 500g
5,78 €/1kg
2,89 €
Predajca: taleoo
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Špagety Demeter špaldové 500g
5,56 €/1kg
2,78 €
Predajca: taleoo

Detské cestoviny light kura a kohút 250g
7,76 €/1kg
1,94 €
Predajca: taleoo

Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker celozrnný ražný kvások sušená zmes na pečenie 15g
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic EK 3321, 7 vajec, Nerezová oceľ, Čierna, Nerezová oceľ, 400 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Špargľa biela - nádoba 280g
22,39 €/1kg
6,27 €
Predajca: taleoo

Culinaria Schwäbische Frischei Spätzle CHZO krupica z tvrdej pšenice 2500g
9,02 €/1kg
22,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Javorový sirup - trieda A (jemný) 250 ml
51,92 €/1l
12,98 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Okamžité doručenie
Áno, som spokojný. Tento produkt som už poznal z jednej predajne. Bohužiaľ, tam už nie je k dispozícii.
Hodnotenie z 5. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
penne. nmudeln
veľmi spokojný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg

Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,30 €
Predajca: Serica
24,60 €/1kg

Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,14 €
Predajca: Serica
24,76 €/1kg

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: Serica
15,65 €/1kg

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,97 €/1kg

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

Nudeln Tagliolini s vajíčkami a špenátom 250g - Dalla Costa
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
66,63 €/1kg