Dinkel - Spirelli hell 500g

2,89 €

5,78 € / 1kg

plus 12,90 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – po 12. októbra
Nenechajte si ujsť!
Cestoviny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Seitz penne 500g
Seitz penne 500g
6,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Špaldové rezance (light)400g
Špaldové rezance (light)400g
11,20 €/1kg
4,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre ŠPALDOVÉ rezance (celozrnné)250g MAKARON MAKORY
ŠPALDOVÉ rezance (celozrnné)250g MAKARON MAKORY
15,73 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Czaniecki łazanka cestoviny 250 g
Czaniecki łazanka cestoviny 250 g
5,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Demeter špaldové špaldy 500g
Demeter špaldové špaldy 500g
5,56 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,78 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špalda - Cestoviny Farm light DEMETER 250g
Špalda - Cestoviny Farm light DEMETER 250g
10,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,52 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Fadennudeln hell 250g
Dinkel - Fadennudeln hell 250g
9,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,41 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldové tagliatelle - light 500g
Špaldové tagliatelle - light 500g
10,46 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Strozzapreti semola - light 500g
Strozzapreti semola - light 500g
5,90 €/1kg
2,95 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Spätzle hell 500g
Dinkel - Spätzle hell 500g
9,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Penne - špaldové light 500g
Penne - špaldové light 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Penne - špaldové light 500g
Penne - špaldové light 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldové špaldy - light 500g
Špaldové špaldy - light 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Cestoviny - Spirelli demeter 5kg
Cestoviny - Spirelli demeter 5kg
5,69 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,46 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Celozrnné špaldové vermikle 250g
Celozrnné špaldové vermikle 250g
8,32 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Penne light 500g
Penne light 500g
2,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,30 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Spirelli - Semola 500g
Spirelli - Semola 500g
2,82 €/1kg
1,41 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rapunzel BIO Spirelli Vollkorn 500g
Rapunzel BIO Spirelli Vollkorn 500g
2,82 €/1kg
1,41 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vermicelli - 250g
Vermicelli - 250g
8,32 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Všeobecné informácie

Špaldové špaldové cestoviny s jemnou orechovou chuťou.

Špeciality

Špaldová pšenica Demeter na špaldové cestoviny Naturata pochádza už viac ako 30 rokov od združenia výrobcov Demeter, ktoré tvorí približne 25 poľnohospodárov zo Švábskych Álb v Bádensku-Württembersku. Včasné dohody o množstvách, spravodlivé ceny a spoľahlivé nákupné záväzky zaručujú poľnohospodárom ekonomický základ pre ich podnikanie. Požadované množstvá obilia sa dohodnú pred sejbou, aby sa mohlo konkrétne koordinovať striedanie plodín. Pôdne a klimatické podmienky v okolí Švábskeho Alba sú ideálne pre tradičné odrody špaldy, ktoré dodávajú cestovinám Naturata jemnú, orieškovú chuť. Spracovateľský závod, v ktorom sa cestoviny vyrábajú, je vzdialený len niekoľko kilometrov. Krátke dopravné trasy, ako aj výroba podľa prísnych biodynamických kritérií prispievajú k ochrane prírodných zdrojov.

Používajte

Špaldové cestoviny Naturata sú ideálne do cestovinových jedál, nákypov a šalátov. Vďaka svojej jemnej orechovej chuti sa výborne hodia k paradajkovým, bolonským a smotanovým omáčkam.

Výroba

Špaldové cestoviny svetlej farby sa vyrábajú z múky typu 812. Na prípravu cesta sa múka priebežne mieša s pitnou vodou a miesi sa, kým sa nedosiahne požadovaná konzistencia, aby sa cesto dalo pretlačiť cez príslušné formy. Postupné sušenie zabezpečuje, aby sa vlhkosť z cestovín neodstránila príliš rýchlo a aby sa vytvoril atraktívny povrch. V závislosti od tvaru prebieha sušenie pri teplote 70 °C až 100 °C.



Dinkel-Spirelli für den fein nussigen Pastagenuss.
Skladovanie a použitie
Špaldové cestoviny Naturata sú ideálne do cestovinových jedál, nákypov a šalátov. Vďaka jemnej orechovej chuti sa výborne hodia k paradajkovým, bolonským a smotanovým omáčkam.
Zloženie
DINKELMEHL typ 812** (typ pšenice) * = z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva ** = z biodynamického poľnohospodárstva (Demeter)
Výživové údaje
na 100 g: Energia 1528 kJ / 361 kcal Tuk 1,9 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 69,4 g z toho cukor 1,7 g Bielkoviny 14,7 g Soľ <0,1 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
NATURATA
Obchodný názov
Špalda spirelli light 500g
Výrobca
Naturata
EAN kód
4024297061601

Skladovanie a použitie
Špaldové cestoviny Naturata sú ideálne do cestovinových jedál, nákypov a šalátov. Vďaka jemnej orechovej chuti sa výborne hodia k paradajkovým, bolonským a smotanovým omáčkam.
Zloženie
DINKELMEHL typ 812** (typ pšenice) * = z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva ** = z biodynamického poľnohospodárstva (Demeter)
Výživové údaje
na 100 g: Energia 1528 kJ / 361 kcal Tuk 1,9 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 69,4 g z toho cukor 1,7 g Bielkoviny 14,7 g Soľ <0,1 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
NATURATA
Obchodný názov
Špalda spirelli light 500g
Výrobca
Naturata
EAN kód
4024297061601
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Špaldové makaróny long light 500g
Špaldové makaróny long light 500g
7,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,55 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Demeter špaldové špaldy 500g
Demeter špaldové špaldy 500g
5,56 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,78 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Spaghetti hell 500g
Dinkel - Spaghetti hell 500g
5,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,89 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Fadennudeln hell 250g
Dinkel - Fadennudeln hell 250g
9,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,41 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Buchstabennudeln hell 250g
Dinkel - Buchstabennudeln hell 250g
9,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Spirelli Vollkorn 500g
Dinkel - Spirelli Vollkorn 500g
6,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,25 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Penne hell 500g
Dinkel - Penne hell 500g
6,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,45 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkel - Spätzle hell 500g
Dinkel - Spätzle hell 500g
9,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldové - celozrnné penne 500g
Špaldové - celozrnné penne 500g
7,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,97 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dinkel - Bandnudeln hell 500g
Dinkel - Bandnudeln hell 500g
8,18 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,09 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldové tagliatelle celozrnné 500g
Špaldové tagliatelle celozrnné 500g
8,54 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,27 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Homann pálivá papriková omáčka
Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dinkel - Spaghetti Vollkorn 500g
Dinkel - Spaghetti Vollkorn 500g
6,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g
Seitz bezlepkové ozdoby do polievky ABC z kukuričnej múky 250g
6,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Špaldový suchár 200g
Špaldový suchár 200g
12,15 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
2,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zeleninový vývar - 6 kociek bez droždia 72g
Zeleninový vývar - 6 kociek bez droždia 72g
22,13 €/1kg
1,77 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 93
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Fritovací olej - Slnečnicový vysokohorľavý 750ml
Fritovací olej - Slnečnicový vysokohorľavý 750ml
9,75 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,31 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zeleninový vývar - kvasnicový bezlepkový nálevový sáčok 500g
Zeleninový vývar - kvasnicový bezlepkový nálevový sáčok 500g
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Jablková červená kapusta Kühne Fix & Ready
Jablková červená kapusta Kühne Fix & Ready
6,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zlaté korunkové marhule polovica ovocia olúpaná, mierne pocukrovaná 850ml
Zlaté korunkové marhule polovica ovocia olúpaná, mierne pocukrovaná 850ml
3,19 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
2,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Horčica - dijonská 100ml
Horčica - dijonská 100ml
22,90 €/1l
2,29 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Top Down Develey hamburgerová omáčka, 410 g
Top Down Develey hamburgerová omáčka, 410 g
5,22 €/1kg
4,12 €
-41%
2,40 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb - špaldový 250g
Chrumkavý chlieb - špaldový 250g
12,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hengstenberg biely vínny ocot Exquisite Harmony vo fľaši 500 ml
Hengstenberg biely vínny ocot Exquisite Harmony vo fľaši 500 ml
5,82 €/1l
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
24,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Celozrnný chlieb - sezamový 250g
Celozrnný chlieb - sezamový 250g
12,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: taleoo

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 7. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi chutné!
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg
Obrázok produktu pre GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg
Obrázok produktu pre KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
12,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
24,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,65 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg
Obrázok produktu pre CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
FREGOLA perlová krupica400 g - LAIDEA
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
24,97 €/1kg
Obrázok produktu pre DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
22,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Nudeln Tagliolini s vajíčkami a špenátom 250g - Dalla Costa
Nudeln Tagliolini s vajíčkami a špenátom 250g - Dalla Costa
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
66,63 €/1kg