Už len 1 kus za túto cenu
Kremová paradajková polievka 400 g | ÖKOLAND
3,29 €
8,22 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Hotové jedlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka Knorr na pečené mäso16,04 €/1kg
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ankor Hovädzie drene v bujóne 900 G12,21 €/1kg
23,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ankor Holuby v paradajkovej omáčke 850 G10,58 €/1kg
22,99 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Delicatessen Paradajková omáčka25,90 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hovädzie vývar so zeleninou, 400 g | ÖKOLAND
10,45 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Zeleninová polievka s rezancami 400g
9,57 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Mexická fazuľová polievka 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Omáčka Bolognese s mletým mäsom 400 g | ÖKOLAND
11,75 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo

Minestrone polievka s ryžou, 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Krémová polievka s morčekom a zázvorom, 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Pudliszki Karbonátky v paradajkovej omáčke 590 g
17,64 €/1kg
5,94 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,41 €
Predajca: Katomix

Knorr Teriyaki rezance s omáčkou 65 g
20,14 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

Kichererbsen in Tomatensauce 350g | NUR PUUR
8,94 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo – Jemné, 250 g | TERRASANA
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Knorr Makaron z sosem bolońskim 60 g
31,29 €/1kg
2,19 €
Predajca: Katomix

Knorr Bolognese cestoviny 160 g
26,88 €/1kg
5,70 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: Katomix

Paradajková omáčka - Parmigiana 340g | PPURA
12,29 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Krémová polievka z tekvice 40 g | NATUR COMPAGNIE
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

HempProtein Bolognese - paradajky a zelenina 250g
33,52 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Paradajková omáčka – Arrabbiata, 340 g | PPURA
10,29 €/1kg
3,50 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Aztekovia ich pestovali a nazývali ich „tomatl“. Kolumbus ich priviezol do Európy. Tu sa z paradajky stal záhadný „paradajkový jablko“ – s intenzívnou vôňou a nádhernou arómou. Naša ekologická paradajková krémová polievka je starostlivo pripravovaná z aromatickýchparadajok a s jemnou zmesou bylín. Štipka čerstvej smotany dokončí tento obľúbený klasický pokrm.
- Zloženie
- Pitná voda, 13% paradajkový pretlak*, 6% paradajok*, 4,5% PŠENICA*, surový trstinový cukor*, kamenná soľ, kukuričný škrob*, slnečnicový olej*, PŠENIČNÝ škrob*, PŠENIČNÁ MÚKA*, cibuľa*, mrkva*, korenie* (muškátový kvet*, kurkuma*, korenie*), bylinky* (libeček*, petržlen*, rozmarín*, oregano*, bazalka*), zahusťovadlo: guarová guma*.*z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergia 231 kJ / 55 kcalTuky 2,30 g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,10 gSacharidy 6,80 g z toho cukor 5,40 gBielkoviny 1 gSoľ 0 gVláknina1,6 g
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- ÖKOLAND
- Obchodný názov
- Kremová paradajková polievka 400 g | ÖKOLAND
- Výrobca
- ökoland
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 103694
- EAN kód
- 4031829232507
- Zloženie
- Pitná voda, 13% paradajkový pretlak*, 6% paradajok*, 4,5% PŠENICA*, surový trstinový cukor*, kamenná soľ, kukuričný škrob*, slnečnicový olej*, PŠENIČNÝ škrob*, PŠENIČNÁ MÚKA*, cibuľa*, mrkva*, korenie* (muškátový kvet*, kurkuma*, korenie*), bylinky* (libeček*, petržlen*, rozmarín*, oregano*, bazalka*), zahusťovadlo: guarová guma*.*z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergia 231 kJ / 55 kcalTuky 2,30 g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,10 gSacharidy 6,80 g z toho cukor 5,40 gBielkoviny 1 gSoľ 0 gVláknina1,6 g
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- ÖKOLAND
- Obchodný názov
- Kremová paradajková polievka 400 g | ÖKOLAND
- Výrobca
- ökoland
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 103694
- EAN kód
- 4031829232507
Hodí sa k tomu

Gulášová polievka 400 g | ÖKOLAND
18,95 €/1kg
7,58 €
Predajca: taleoo

Minestrone polievka s ryžou, 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninová polievka s kuracím mäsom, 400 g | ÖKOLAND
10,45 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polievka s morčekom a zázvorom, 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Krémová zemiaková polievka 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Omáčka Bolognese s mletým mäsom 400 g | ÖKOLAND
11,75 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo

Mexická fazuľová polievka 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Hovädzie vývar so zeleninou, 400 g | ÖKOLAND
10,45 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Langbein špargľová krémová polievka
8,20 €/1l
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chilli con carne 400 g | ÖKOLAND
11,75 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo

Hrnček s fazuľovou zeleninou 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka
11,10 €/1l
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5-minútové terinové špagety v krémovej šunkovej omáčke 64g
30,83 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tomatensauce - Ratatouille 340g | ZWERGENWIESE
3,34 €
Predajca: taleoo

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml
8,05 €/1l
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Gnocchi zemiakové knedle delikatesy 3000g
4,50 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Polievka z červenej šošovice s plátkami klobásy, 800 g | ÖKOLAND
7,04 €/1kg
5,63 €
Predajca: taleoo

Maggi 5-minútové terinové špagety v smotanovej omáčke so syrom a smotanou 62g
30,83 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CHILI SIN CARNE MEXICAN STYLE400 g - EDEN
7,60 €/1kg
3,04 €
Predajca: taleoo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,17 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: AllYouNeed
17,54 €/1kg

Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
16,48 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: AllYouNeed
19,24 €/1kg

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,78 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,69 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,18 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg