Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kryt BERKER z dizajnovej rady Q.3 je určený na vertikálnu alebo horizontálnu montáž jedného funkčného vložky. Vysoko odolný, matný povrch v polarnej bielej farbe zaručuje dlhodobú estetiku a vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu. Tento modul umožňuje presnú montáž kliknutím a zaručuje integráciu do náročných elektroinštalačných systémov v súlade s normami a odolnú voči manipulácii.
- Vykonanie: 1-násobné
- Dizajnová línia: Q.3
- Farebné označenie: polárna biela
- Štruktúra povrchu: matný zamat
- Montážna orientácia: vertikálna a horizontálna
Berker frame pows/sa 10116099Výrobca: BerkerOznačenie: Frame pows/sa 1-gangTyp: 10116099Počet jednotiek: 1Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálny: 1Počet jednotiek vertikálny: 1Počet modulov horizontálny (s modulárnou konštrukciou):
počet modulov vertikálne (pri modulárnom vyhotovení):1S montážnym rámom:nieMontáž pod omietku:ánoVhodné pre zapustenú montážnu krabicu:nieVhodné pre inštalačný kanál zariadenia:ánoVhodné pre zapustenú montáž:nieTextové pole/plocha pre označenie:
neMateriál: plastKvalita materiálu: termosetBezhalogénová: ánoAntibakteriálna úprava: niePovrchová ochrana: neupravenáPovrchová úprava: matnáFarba: polárna bielaČíslo RAL (podobné): 9010Transparentná: nieS výklopným krytom: nieStupeň krytia (IP):
Odolnosť proti nárazu:IK02Typ montáže:Montáž pomocou svorkyŠírka:80,75 mmVýška:80,75 mmHĺbka:9,9 mmMontážna šírka:59,3 mmMontážna výška:59,3 mmPriemer otvoru (otvor):0 mm Berker frame pows/sa 10116099: ďalšie informácie Rám 1gang Q.3 polárna biela, velv. Rámček na vertikálnu a horizontálnu montáž, na použitie s krytmi a zápustnými vložkami.
Dodáva sa s: Berker rám pows/sa 1gang 10116099, balenie: 1 ks, EAN: 4011334370017
- Farba:
- Biela
- Materiál:
- Plast
- Dizajn produktu:
- Bezskrutkové
- Kompatibilita značky:
- Každá značka
- Počet vývodov:
- 1
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Neobsahuje:
- Halogén
Na vertikálnu a horizontálnu inštaláciu, trieda ochrany IP44 pri použití sady tesnení.
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | Q.3 |
| Typ | 10116099 |
| Číslo výrobku výrobcu | 10116099 |
| Počet kusov | 1 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 1 |
| Počet jednotiek vertikálne | 1 |
| Počet spínacích vložiek | 1 |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodné pre zapustenú montáž do inštalačnej krabice | nie |
| Vhodná na inštaláciu zariadenia do inštalačnej krabice | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | áno |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | neošetrené |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentná | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 80,75 mm |
| Výška | 80,75 mm |
| Hĺbka | 9,9 mm |
| Inštalačná výška | 59,3 mm |
Rám 1gang Q.3 polárna biela, zamatová. Q.3 Popis sortimentu (dlhý text) Termosetový rad spínačov, odolný proti poškriabaniu, v polárnej bielej farbe (podobnej RAL 9010) alebo lakovaný v antracitovej farbe (podobnej RAL 7021). Rám 1-gangový až 5-gangový z termoplastu, možno použiť vertikálne alebo horizontálne. Štvorcový základný tvar s plochou geometriou a zamatovým povrchom. Hojdačky/kryty s dĺžkou hrany 58 mm x 58 mm a zaoblenými rohmi s polomerom zaoblenia 2 mm. Stredové dosky zásuviek a mnohé ďalšie stredové dosky tvoria s rámom bezokrajový povrch. Niektoré inštalačné prístroje možno použiť s ochranou proti vode UP IP 44 pomocou samostatnej tesniacej súpravy. Možnosti označovania vďaka popisovateľným rámčekom, vertikálne aj horizontálne, 1-gangové až 5-gangové. Označovanie výrobkov odolné voči oderu pomocou laserovej technológie. možnosť osvetlenia v súlade s pracovnými predpismi. materiál je bezhalogénový a UV stabilný, povrchy sa ľahko čistia a sú odolné voči dezinfekčným prostriedkom. Viac ako 270 aplikácií.
Na vertikálnu a horizontálnu inštaláciu, stupeň krytia IP44 pri použití sady tesnení.
- Hmotnosť
- 0.027 kg
- Rozsah dodávky
- 10116099 Rám Q.3 polar white. velvet
- EAN kód
- 4011334370017
- Číslo od výrobcu
- 10116099
- Výrobca
- Berker
- Hmotnosť
- 0.027 kg
- Rozsah dodávky
- 10116099 Rám Q.3 polar white. velvet
- EAN kód
- 4011334370017
- Číslo od výrobcu
- 10116099
- Výrobca
- Berker
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame