Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Trojitý krycí rám Berker Q.1 v polarovej bielej farbe slúži na uchytenie troch spínacích vložiek alebo funkčných modulov radu Q.1. Saténový povrch zaručuje vysokú kvalitu, odolnosť a znížené odrazy. Tento rám umožňuje flexibilnú horizontálnu alebo vertikálnu montáž a je primárne určený na integráciu do podomietkových inštalácií. Presné prispôsobenie zabezpečuje kompatibilitu so špecifickým príslušenstvom systému a zaručuje dodržanie stupňa ochrany pri správnej inštalácii komponentov.
- Vyhotovenie: Trojitý rám
- Séria: Q.1
- Povrchová úprava: zamatová (matná)
- Farba: polárna biela
- Spôsob montáže: Vhodné pre zapustenie (UP)
- Umiestnenie montáže: horizontálne a vertikálne
Rámček Berker polárna biela, zamatová 10136089Výrobca: BerkerOznačenie: Rámček polárna biela, zamatová 3-kotúčovýTyp: 10136089Počet kusov: 3Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet kusov horizontálny: 3Počet kusov vertikálny:
smontážnym rámom:nieMontáž pod omietku:ánoVhodné pre podomietkovú krabicu:nieVhodné pre prístrojovú inštalačnú krabicu:ánoVhodné pre podomietkovú inštaláciu:ánoTextové pole/plocha pre nápisy:nieMateriál:PlastKvalita materiálu:
Bezhalogénová:ánoAntibakteriálna úprava:niePovrchová ochrana:neupravenýPovrchová úprava:matnáFarba:polárna bielaČíslo RAL (podobné):9010Transparentný:nieS odklápacím krytom:nieTrieda ochrany (IP):IP20Odolnosť proti nárazu:
IK02Typ montáže:Svorková montដírka:222,5 mmVýška:80,5 mmHĺbka:9,9 mmMontážna šírka:59,3 mmMontážna výška:59,3 mmPriemer otvoru (otvoru):0 mm Rám Berker polárna biela, zamatová 10136089: ďalšie informácie Rám 3-gang Q.1 polárna biela, zamatová. Krycí rámik na vertikálnu a horizontálnu montáž na použitie s krytmi a zápustnými vložkami. Materiál: Plast, bezhalogénový.
Dodáva sa s: Berker rám polárna biela, zamatová 3-kanálový 10136089, balenie: 1 ks, EAN: 4011334312284
Rámček 3-gangový Q.1 polar biely, zamatový, na vertikálnu a horizontálnu montáž Trieda ochrany IP44 pri použití tesniacej sady obj. č. 1010 7...
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | Q.1 |
| Typ | 10136089 PW Q.1 |
| Číslo výrobku výrobcu | 10136089 |
| Počet kusov | 3 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 3 |
| Počet jednotiek vertikálne | 3 |
| Počet spínacích vložiek | 3 |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodné pre zapustenú montáž do inštalačnej krabice | nie |
| Vhodná na inštaláciu zariadenia do inštalačnej krabice | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | áno |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Materiál | Plast |
| Trieda materiálu | Termoset |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | neošetrené |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentná | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 222,5 mm |
| Výška | 80,5 mm |
| Hĺbka | 9,9 mm |
| Inštalačná šírka | 59,3 mm |
| Inštalačná výška | 59,3 mm |
| Farba výrobcu | polárna biela |
- Farba:
- Biela
- Dizajn produktu:
- Bezskrutkové
- Kompatibilita značky:
- Berker
- Počet vývodov:
- 3
- LED indikátory:
- Nie
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Tento trojdielny krycí rám zo série Q.1 od spoločnosti Hager Berker je ideálny na ukrytie troch mechanizmov. Okrem toho je krycí rám Hager Berker Q.1 vyrobený z termosetového plastu, má alpskú bielu farbu a mäkký povrch
Rámček krytu Berker na 3 póly na vertikálnu a horizontálnu montáž. Vhodný pre sériu spínačov Q.1
n.a.
Rám 3-pólový Berker Q.1 polárna biela, zamatová - na vertikálnu a horizontálnu montáž Trieda ochrany IP44 pri použití sady tesnení
Rám 3gang Q.1 polárna biela, zamatová. Krycí rám na vertikálnu a horizontálnu montáž. Na použitie so stredovými doskami v polárnej bielej farbe. Montáž pod omietku, povrchový rozsah, 3-kanálový. Materiál: Plast, termoset, bezhalogénový.
- Dĺžka
- 0.001 m
- Hmotnosť
- 0.065 kg
- Prepäťová ochrana
- Nie
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 10136089 Rám 3-násobný polárny biely zamat
- Počet zásuviek
- 3
- EAN kód
- 4011334312284
- Číslo od výrobcu
- 10136089
- Výrobca
- Berker
- Dĺžka
- 0.001 m
- Hmotnosť
- 0.065 kg
- Prepäťová ochrana
- Nie
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 10136089 Rám 3-násobný polárny biely zamat
- Počet zásuviek
- 3
- EAN kód
- 4011334312284
- Číslo od výrobcu
- 10136089
- Výrobca
- Berker
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.