Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prúdový chránič (RCD) typu A od spoločnosti HAGER je vysoko výkonný ochranný prvok na realizáciu rozšírenej ochrany proti dotyku v nízkonapäťových zariadeniach. Tento štvorpólový komponent má menovitú prúdovú zaťažiteľnosť 40 ampér a menovitú spínací výkon 6 kiloampér. S menovitým zvodovým prúdom 100 miliampérov tento chránič proti zvodovému prúdu zaručuje rýchle odpojenie obvodu pri striedavých a pulzujúcich jednosmerných zvodových prúdoch v súlade s bežnými inštalačnými normami.
- Funkcia: istič
- Počet pólov: 4-pólový
- Menovitý prúd (In): 40 A
- Menovitý poruchový prúd (IΔn): 100 mA
- Odpájací výkon pri skrate (Icn): 6 kA
- Typ poruchového prúdu: typ A
Hager RCD CEA440DVýrobca:HagerOznačenie:RCD 4P 40A 100mATyp:CEA440DPočet pólov:4Menovité napätie:400 VMenovitý prúd:
40 ARated residual current:0.1 ARated insulation voltage Ui:500 VRated impulse withstand voltage Uimp:4 kVPower loss:8.1 WMounting type:DIN railResidual current type:
ASelektívny typ: nieTyp s krátkodobým oneskorením: niePevnosť pri skratovom prúde (Icw): 6 kAOdolnosť voči rázovému prúdu: 0,25 kATyp napätia: ACS blokovacím zariadením:
frekvencia:50 HzMožnosť prídavných zariadení:ánoStupeň ochrany (IP):IP20Šírka v jednotkách rozstupu:4Montážna hĺbka:70 mmTeplota okolia počas prevádzky:-25.
.40 °CStupeň znečistenia:2Pripojiteľný prierez vodičov viacvodičových:1..16 mm²Pripojiteľný prierez vodičov jednovodičových:1..25 mm²Číslo RAL (podobné):7005Nevýbušný:nie Hager RCD CEA440D: ďalšie podrobnosti Prúdový chránič 4-pólový 6kA 40A 100mA Typ A. Prúdový chránič (RCCB) podľa DIN EN 61008-1 (VDE 0664-10), DIN EN 61008-2-1 (VDE 0664-11) s dvojpólovými pripojovacími svorkami v spodnej časti, externým modrým testovacím tlačidlom a indikátorom zvyškového prúdu. Vhodný na dodatočnú montáž ďalších zariadení. Pripojovacie svorky s ochranou proti vtlačeniu vodičov, možnosť označovania priamo na zariadení.
Dodáva sa s: Hager RCD 4P 40A 100mA CEA440D, balenie: 1 ks, EAN: 3250611610137
Prúdový chránič (RCD) podľa EN 61008-1, DIN EN 61008-2-1, VDE 0664 časť 10 + 11, ochrana proti dotyku IP2x podľa DIN VDE 0106 časť 100. Vhodný na dodatočnú montáž ďalších zariadení (montáž bez použitia náradia). Pripájacie svorky s ochranou proti vtlačeniu vodičov, bi-konektorové svorky v spodnej časti, externé modré testovacie tlačidlo. Všetky výrobky s označením VDE. Možnosť označenia priamo na zariadení.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Typ | CEA440D |
| Číslo výrobku výrobcu | CEA440D |
| Počet pólov | 4 |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 40 A |
| Menovitý zvyškový prúd | 100 mA |
| Typ montáže | Lišta DIN (REG) |
| Typ zvyškového prúdu | A |
| Selektívny typ | nie |
| Typ s krátkodobým oneskorením | nie |
| Sila skratu (Icw) | 1,5 kA |
| Odolnosť voči prepäťovému prúdu | 0,25 kA |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Možné ďalšie vybavenie | áno |
| Trieda ochrany (IP) | IP2X |
| Šírka v jednotkách rozstupu | 4 |
| Inštalačná hĺbka | 70 mm |
- Stanovený prúd:
- 40 A
- Typ ističa:
- Zariadenie pre zvyškový prúd
- Počet pólov:
- 4
- Množstvo modulov (max):
- 4 modul/moduly
- Prevádzkový rozsah teplôt (T-T):
- -25 - 40 °C
- Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T):
- -55 - 70 °C
- Šírka:
- 70 mm
- Hĺbka:
- 70 mm
- Výška:
- 83 mm
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Hager RCD 4P 40A 100mA CEA440D (CEA440D)
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Model
- CEA440D
- Rozsah dodávky
- HAGER CEA440D RCD
- EAN kód
- 3250611610137
- Číslo od výrobcu
- CEA440D
- Výrobca
- hager
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Model
- CEA440D
- Rozsah dodávky
- HAGER CEA440D RCD
- EAN kód
- 3250611610137
- Číslo od výrobcu
- CEA440D
- Výrobca
- hager
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.