4,5



Na základe 24 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Objem:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
106,90 €
1 069,00 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 10,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldfield & Banks Velvet Splendour Edp Spray1 088,20 €/1l
108,82 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej645,80 €/1l
96,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 860,40 €/1l
93,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison Girl, Woda perfumowana, 30ml2 737,00 €/1l
82,11 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Pure Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžový kvet, Pižmo
1 410,10 €/1l
141,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Pure Poison, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Pižmo, Oranžový kvet, Sprej, 1 kusov
2 166,67 €/1l
82,77 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

YSL Black Opium Edp Spray
2 309,00 €/1l
115,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Oranžová
- Poznámky k srdcu vône:
- Ruže
- Poznámky k základu vône:
- Tonka
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- #12194/A ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BHT, BENZYL BENZOATE, CITRAL, ANISE ALCOHOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, CI 14700 (RED 4), TOCOPHEROL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5)
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Christian Dior Poison Girl parfumovaná voda 100 ml
Vôňa Poison Girl, uvedená na trh v roku 2016, je rovnako jedovatá a lahodná ako moderná mladá žena, ktorá ju nosí - zmyselná pasca, ktorá okamžite otrávi a vyvolá rozkoš až závislosť. Otvára sa vrchnými tónmi horkého pomaranča, ktoré sa jemne miešajú so srdcovými tónmi damašku a ruže Grasse. Základné tóny sú nádherne zahalené do vanilky, santalového dreva, venezuelskej fazule tonka tofu balzamu a mandlí
- Dior Poison Girl: Zmyselná vôňa pre ženy.
- Parfumovaná voda: Kvetinovo-orientálne tóny.
- Nóty vône: Dôverné tóny: pomaranč, ruža, vanilka.
- Pre ženy: Rebelantská a silná vôľa.
Dior Poison Girl parfumovaná voda v spreji 100ml
Poison Girl - iskrivá, príťažlivá a sexy vôňa od Christiana Diora na rok 2016. Christian Dior Poison Girl predstavuje nespútané dievča, ktoré miluje slobodu, ide za svojimi snami a je samo sebou za každých okolností. Poison Girl kombinuje kvetinové tóny spolu s ovocím a drevinami. Vonia po horkom pomaranči, ktorý dopĺňa omamná vôňa damašskej ruže a ruže z Grasse. Kompozíciu dotvára nádych santalového dreva sprevádzaný mandľami a sladkou vanilkou. Výsledkom je jedinečná zmes rafinovaných ingrediencií. Obklopte sa zmyselnými tónmi vône Christian Dior Poison Girl. Buďte zvodná, sexy a sama sebou. Tvárou vône Christian Dior Poison Girl je americká herečka a modelka Camille Rowe.
Parfémovaná voda Poison Girl od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Dior Poison Girl, Woda perfumowana, 100ml
Dior Poison Girl je orientálno-vanilkový parfém pre ženy predstavený v roku 2016. Vôňa je zmyselná, zmyselná a neuveriteľne obklopujúca - dominuje v nej sladká vanilka navrstvená na mandľových a púdrových akordoch. V pozadí jemne presvitajú citrusy, ktoré dodávajú svieži nádych, zatiaľ čo balzam tolu príjemne zohrieva kompozíciu, ktorá stále obsahuje neuveriteľne ženské, romantické vône ruží a bielych kvetov. Stromy vytvárajú skvelý záver tejto nádhernej vône a dodávajú jej eleganciu a hĺbku. Dior Poison Girl je dokonalý parfém na zimné dni a večery - zvýrazní zmyselnosť každej ženy.
Poison Girl je parfém mladej, modernej ženy, ktorá je slobodná a sexy. Lahodná pasca, ktorá sa okamžite zatvorí a prináša rozkoš, ktorá je návyková. Kvetinová, horkosladká vôňa, v ktorej pomaranč rozvoniava v ústach a fazuľa tonka z Venezuely sa s pôžitkom rozvoniava predtým, než sa prejaví ostrá zmyselnosť ruže z Grasse.
Vrchné tóny: Citrón, horký pomaranč: Stredné tóny: Pomarančový kvet, ruža Grasse, damascénska ruža: Základné tóny: Tolu balzam, vanilka, mandle, heliotrop, kašmeran, santalové drevo, fazuľa tonka
Dior Poison Girl Edp Spray
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Dior Poison Girl Edp Spray F076324009 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Dior Poison Girl, Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyChlapci
- EAN kód
- 3348901293846
- Číslo od výrobcu
- 076324009
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Dior Poison Girl, Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyChlapci
- EAN kód
- 3348901293846
- Číslo od výrobcu
- 076324009
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
652,70 €/1l
65,27 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lacoste Live Pour Homme toaletná voda pre mužov 60 ml
467,50 €/1l
31,75 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Bissell CrossWave Pet Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Strieborná, 0,82 L, 0,62 L, Suché a mokré
524,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
64,17 €
Predajca: NeuertsShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poison girl edp
Objem 0,1 l
Super pekná vôňa Dlhotrvajúca Getnet znova a znova Spoľahlivý rýchly hladký Perfektná cena
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pekný parfum
Objem 0,1 l
Dobrá cena a dobrá kvalita, pekne vonia. Veľká vďaka
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo, originálne balenie, za rozumnú cenu
Objem 0,1 l
Darček pre našu snachu
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Objem 0,1 l
Používam ho už roky
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné, ako je prezentované
Objem 0,1 l
Veľmi dobrá chuť
Hodnotenie z 24. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Prijaté podľa požiadavky
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l