5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rotho Living, Úložný kôš, Zelená, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Jednofarebné, Vnútorný1,62 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,39 €
Predajca: Octoplus

Ďalšie informácie o reklame
Rotho Box 79195190003,27 €
Predajca: Octoplus

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10043027, 1 kusov44,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10041523, 1 kusov39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Rotho 17193, Odkladacia schránka, Antracit, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Jednofarebné, Vnútorný
13,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Westmark 02020219101, Polypropylén (PP), Čierna, Obdĺžnik, 310 mm, 210 mm, 90 mm
18,26 €
Predajca: Di-Life

Veko Rotho 7935096000
13,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Leitz MyBox, Odkladacia schránka, Šedá, Obdĺžnikový, Plast, Jednofarebné, Vnútorný
22,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rotho 11153, Úložný kôš, Biela, Obdĺžnikový, Jednofarebné, Vnútorný, 18 L
8,22 €
Predajca: Eoshop

keeeper Dreh-/Stapelkorb M 40 x 25 x 15 cm
33,25 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Stefanplast 000997631
2,56 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Rotho Brisen, Odkladacia schránka, Cappuccino, Obdĺžnikový, Plast, Jednofarebné, Vnútorný
5,58 €
Predajca: Eoshop

Kela 21783, Úložný kôš, Šedá, Obdĺžnikový, Plast, Jednofarebné, Vnútorný
36,40 €
Predajca: PERLACASA

Rotho 1115307422, Odkladacia schránka, Cappuccino, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Jednofarebné, Chlapec / dievča
8,22 €
Predajca: Eoshop

Kela 24568, Šedá, Polypropylén (PP), Košík, Jednofarebné, Vnútorný, Obdĺžnikový
10,95 €
Predajca: PERLACASA

Obdĺžnikový organizér, 15 x 31 x 15 cm
27,50 €/1kg
6,05 €
Predajca: EDAXO_cz

keeeper 1012682700000 keeeper Aufbewahrungskorb "fred", (B)300 x (T)200 mm, grau
5,24 €
Predajca: VISO

Kôš MSV PP 10x10x7,5 biely
12,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Rotho Country, Úložný kôš, Antracit, Obdĺžnikový, Plast, Jednofarebné, Vnútorný
8,98 €
Predajca: Eoshop

Košík Plastový 39X29X22Cm
8,67 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
sada 2 košov na bielizeň FLOWERS | Kôš na bielizeň s praktickým výklopným a otočným vekom
Koše na bielizeň z radu FLOWERS zaujmú veselými farbami a atraktívnymi kvetinovými dekoráciami. Pranie sa stane skutočným potešením!
- Zberač bielizne v úzkom tvare
- Veko s funkciou vyklápania a otáčania
- dve integrované držadlá na prenášanie
- s atraktívnym kvetinovým vzorom
- robustná značková kvalita
Výhody a možnosti použitia
Kôš na bielizeň FLOWERS skryje nevzhľadné hromady bielizne pred očami návštevníkov a vďaka originálnemu kvetinovému vzoru sa stane atraktívnou ozdobou kúpeľne. Do vysokého, štíhleho kontajnera sa zmestí veľké množstvo bielizne a zapadne do každého výklenku - ideálny, ak je priestor v kúpeľni obmedzený. Inovatívne veko má funkciu otáčania a vyklápania, takže bielizeň môžete do koša ľahko premiestniť len jednou rukou. Veko sa dá tiež úplne odňať, aby ste mohli kôš na bielizeň vyprázdniť. Vďaka dvom integrovaným držadlám na prenášanie zostáva kôš mobilný, aj keď je plný. Aby sa v prvom rade zabránilo vzniku nepríjemných pachov, otvory v kvetinovom vzore zabezpečujú cirkuláciu vzduchu.
Vlastnosti výrobku
Kôš na bielizeň FLOWERS má objem 55 litrov a je vyrobený z robustného, vysokokvalitného plastu. Je vybavený odnímateľným vekom, ktoré má funkciu vyklápania a otáčania. Dve integrované rukoväte na prenášanie uľahčujú prepravu koša, zatiaľ čo otvory vo veku a základni zabezpečujú vetranie obsahu. Dekoratívny kvetinový vzor zvýrazňuje vzhľad koša na bielizeň a odlišuje ho od bežných košov na bielizeň. Praktický pomocník do domácnosti je k dispozícii v niekoľkých atraktívnych farbách - vneste do svojej kúpeľne závan čerstvého vzduchu a zbierajte špinavú bielizeň diskrétne a priestorovo úsporne!
- Hlasitosť:
- 55 L
- Tvar:
- Obdĺžnikový
- Materiál:
- Polypropylén (PP)
- Farba:
- Šedá
- Viečko:
- Áno
- Farba veka:
- Šedá
- Šírka:
- 447 mm
- Hĺbka:
- 347 mm
- Výška:
- 605 mm
- Množstvo:
- 1
Rotho Flowers Wasmand 55L Grijs
Box na bielizeň ROTHO "Flowers"
- zodpovedá novému radu na bielizeň "Flowers" dostatok priestoru na bielizeň vďaka dekoratívnym kvetinovým prvkom a neutrálnej bielej farbe sa hodí do každej spálne, kúpeľne, práčovne atď. vďaka svojmu štíhlemu tvaru sa zmestí do každého rohu napriek svojmu objemu 55 l praktické veko možno použiť ako výklopné aj otočné veko kvalitná a atraktívna konštrukcia a leštenka
- dobré vetranie vďaka dodatočným vetracím otvorom v spodnej časti koša na bielizeň
Rotho Flowers Kôš na bielizeň 55L Grey
ROTHO_1756002590
- Výška
- 60.5 cm
- Šírka
- 44.7 cm
- Hĺbka
- 34.7 cm
- Dĺžka
- 1 cm
- Priemer
- 44.7 cm
- Hmotnosť
- 2.8 kg
- Farba
- Šedá
- Materiál
- Textílie
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Informácie o materiáli
- Plastové
- Výrobca
- Rotho
- Tvar
- Obdĺžnik
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7610859141026
- Číslo od výrobcu
- 1756002590
- Výška
- 60.5 cm
- Šírka
- 44.7 cm
- Hĺbka
- 34.7 cm
- Dĺžka
- 1 cm
- Priemer
- 44.7 cm
- Hmotnosť
- 2.8 kg
- Farba
- Šedá
- Materiál
- Textílie
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Informácie o materiáli
- Plastové
- Výrobca
- Rotho
- Tvar
- Obdĺžnik
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7610859141026
- Číslo od výrobcu
- 1756002590
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Kôš na bielizeň Rotho Flowers 55 l modrý matný 1756006161WS
76,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Apple iPad , 25,9 cm (10.2"), 2160 x 1620 px, 32 GB, iPadOS, 490 g, Šedá
Generálne opravený
138,90 €
Predajca: JANADO

Primazemina na paradajky a zeleninu 40 l
0,20 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Severin KA 9309, Kávovar, 1 L, Mletá káva, 1000 W, Biela
70,71 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rotho Country, 55 L, Obdĺžnikový, Plast, Cappuccino, 322 mm, 420 mm
26,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g
34,84 €/1kg
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nôž Victorinox na paradajky / klobásy Swiss Classic - čierny - 6 kusov
41,82 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ECG KP 2115 Black | Prekvapkávač na kávu | 1,5 litra | Kapacita 12 šálkov | Funkcia udržiavania teploty | Vyberateľný a umývateľný permanentný filter
39,90 €
Predajca: egenta-shop

Rotho 17567, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Šedá, 651 mm, 486 mm
23,43 €
Predajca: M_plus_L

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Plastový kôš na bielizeň v prútenom vzhľade 65 litrov - biely - stojaci kôš na bielizeň s vekom a držadlami na prenášanie
24,55 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Rotho Country, 55 L, Obdĺžnikový, Plast, Biela, Biela, 322 mm
26,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Koš na špinavé prádlo INFINITY 60 l, biely s bodkami
12,84 €
Predajca: potz-tech

Rotho Brisen, 50 L, Obdĺžnikový, Plast, Biela, Manuálne, 340 mm
17,40 €
Predajca: Eoshop

Rotho Country, 55 L, Obdĺžnikový, Plast, Antracit, 322 mm, 420 mm
26,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Kôš na bielizeň Keter INFINITY 60L sivý
11,48 €
Predajca: potz-tech

Rotho laundry collector 55 L Flowers - Veľký kôš na bielizeň - Truhlica na bielizeň 44,7 x 34,7 x 60,5 cm - Box na bielizeň s výklopným držadlom
76,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kôš na bielizeň Kôš na bielizeň Truhlica na bielizeň Prútené biele obdĺžnikové Kryt veka ŠxHxV 32x24x48cm
25,90 €
Predajca: d_vier

Curver Style 3253920707031, 60 L, Štvorec, Ratan, Antracit, 448 mm, 341 mm
20,21 €
Predajca: potz-tech

Leonardo GOCCE poháre na kávu (2) 220 ml sada 6
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CURVER Kôš Na Špinavú Bielizeň Rattan 40L - Krémový 00709-885
18,77 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,93 €
Predajca: potz-tech
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kôš na bielizeň
Krásny kus a dekoratívne
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada štyroch organizérov do chladničky s odkladacími košmi a skladacou rukoväťou
65,95 €
Predajca: FLBcommerce

Alessi - Piknikový kôš Dressed en Plein Air
451,25 €
-45,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
405,91 €
Predajca: lotharjohn

Trojposchodový košík na ovocie a zeleninu, čierna kovová doska
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

Creative Home Malý Prútený úložný Kôš | 40 x 30 x 15 cm +/- 2 cm | Ručne Tkaný, Odolný | Tkaný Prírodný Kôš s Držadlami | Na Poličky, Hračky, Náradie



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,95 €
Predajca: CreativeBrandsEU

KuKoo výsuvná kuchynská skriňa - 190-220 cm V



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
298,98 €
Predajca: MonsterShop

3 x Rozšíriteľné košíky do skrine Prútené koše / 400 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
218,48 €
Predajca: MonsterShop

Rotho Living, Úložný kôš, Zelená, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Jednofarebné, Vnútorný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,62 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,39 €
Predajca: Octoplus

Rotho Box 7919519000
3,27 €
Predajca: Octoplus

Výsuvný kôš do skrine prútený kôš / 500 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,43 €
Predajca: MonsterShop

Piknikový kôš "Brindisi" pre 4 osoby kompletná sada s taniermi, pohármi, príbormi, prikrývka, vŕba žltá / biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
83,99 €
Predajca: premiumxl

Piknikový kôš "Bucchianico" pre 2 osoby kompletná súprava s taniermi, pohármi, príbormi, prikrývkou prútené prírodné/červené



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
84,99 €
Predajca: premiumxl

Výsuvný kôš do skrinky prútený kôš / 400 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
91,98 €
Predajca: MonsterShop

Kôš S P√≥Ňākńö Zavesený Na Skrinke Bielej Farby
14,99 €
Predajca: homerci

5five Simply Smart Organiser - Praktický a štýlový organizér z bambusu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,99 €
Predajca: homerci
24,17 €/1kg

Úložný kôš Kobolo Prútený kôš z ratanu kubu sivý - s lanovou rukoväťou - sivý
56,95 €
Predajca: Kobolo-Deutschland

Kobolo univerzálny kôš úložný kôš kôš na bielizeň ratanový kôš - ratan - sivý - litrový box na hračky s vekom viacúčelový kôš box malý nábytok izba



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
49,95 €
Predajca: Kobolo-Deutschland

5 ks drôtených košíkov, drevené úchytky, obdĺžnikové, mriežkový dizajn, oblečenie, doplnky, kovový košík, rozmery: 16 x 31 x 21 cm, čierna farba



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,95 €
Predajca: Relaxdays

Úložný košík Relaxdays, sada 4 ks, pletený, na oblečenie, hračky, rozmery: 31 x 32 x 30 cm, plastový košík do regálu, biely
61,99 €
Predajca: Relaxdays

Creative Home Malý Prútený úložný Kôš | 40 x 30 x 24 cm +/- 2 cm | Ručne Tkaný, Odolný | Tkaný Prírodný Kôš s Držadlami | Na Poličky, Hračky, Náradie, do Kúpeľa



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
44,95 €
Predajca: CreativeBrandsEU

5 x závesných košíkov s držiakmi na kuchynské utierky, úložný priestor do kuchyne a kúpeľne, drôtené košíky, rozmery 18 x 31 x 17 cm, medená farba
52,99 €
Predajca: Relaxdays