4,4



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mikuláš s lampášom 80 LED Linder Exclusiv38,90 €
Predajca: Proki

Ďalšie informácie o reklame
LED - reťaz Meteor 240 LED - 31 cm Linder Exclusiv25,90 €
Predajca: Proki

Ďalšie informácie o reklame
Vianočná Girlanda 100 LED - 800 cm21,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Proki

Ďalšie informácie o reklame
Linder Exclusiv Vianočná svetelná sieť 160 LED Studená biela18,99 €
Predajca: Proki

Nedis AX8401000, Girlanda, Zelená, Biela, Vianoce, 6 m, Chlapec / dievča, Súčasné
11,72 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Nedis AX8401020, Girlanda, Zelená, Biela, Vianoce, 12 m, Chlapec / dievča, Súčasné
8,02 €
Predajca: VISO

vidaXL LED reťaz s 1000 LED diódami, teplá biela, PVC
23,64 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

3D vianočná hviezda 12 cm sada 3 ks s časovačom - biela - dekoratívna svietiaca hviezda na batérie na vnútorné a vonkajšie použitie
21,34 €
Predajca: Special-trends

2.05 LED osvetľovací systém "Rentier" s posuvnou doskou, 192 LED (malá verzia)
49,16 €
Predajca: Special-trends

LED darčekové krabičky s časovačom sada 3 - ČERVENÉ - vianočné dekoračné krabičky s teplým bielym osvetlením na batérie s časovačom
32,04 €
Predajca: Special-trends

Silueta LED vianočného okna XXL - motív: Otec Vianoc
17,06 €
Predajca: Special-trends

LED vianočné hviezdne okenné svetlá 2 kusy teplé biele LED hviezdne svetlá okenné hviezdne závesné svetlá ovládané batériou Vianočná dekorácia dvere dom strana dekorácie
24,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Clusterové osvetlenie 576Led Ww
27,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Svetelná reťaz do exteriéru, 480 LED
37,99 €
Predajca: EDAXO_cz

ISO 11394 Vianočný svietiaci struny Solárne 100 LED, teplá biela 12m
9,68 €
Predajca: Kidero

Konstsmide 6144-203, Svetelná dekoračná figúrka, Priehľadná, Plast, IP44, 40 žiaroviek, LED
87,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: KupZarovky

HOMESTYLING Vianočná svetelná reťaz teplá biela 240 LED / 18 m KO-AX8401540
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Svetelná reťaz Girland 120 LED, studená biela
9,09 €
Predajca: iKable

NEXOS Vianočný svetelný dážď, 600 LED, 20 m, teplá biela
43,49 €
Predajca: Kokiska
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Solárny svetelný reťazec Linder Exclusiv s dĺžkou 15 metrov a 150 LED diódami je skvelou voľbou pre navodenie príjemnej a útulnej atmosféry v akomkoľvek vonkajšom prostredí.
Vďaka napájaniu zo solárneho panelu nie je potrebná elektrická zásuvka, čo umožňuje jednoduché umiestnenie napríklad na záhradu, terasu alebo balkón. Počas dňa sa reťaz automaticky nabíja slnečnou energiou a po zotmení sa rozsvieti teplým bielym svetlom.
Ponúka dva rôzne svetelné režimy – od stáleho svietenia až po blikanie – takže si ľahko nastavíte osvetlenie podľa aktuálnej nálady alebo príležitosti.
Solárny reťazec Linder Exclusiv vytvorí romantickú kulisu aj slávnostné osvetlenie pre večerné posedenie. Pre svoju odolnosť voči nepriazni počasia je ideálny pre dlhodobé vonkajšie použitie.
Špecifikácia Linder Exclusiv solárneho svetelného reťazca 150 LED Teplá biela.
Vlastnosti a funkcie:
- 2 svetelné módy (trvalé svetlo a blikanie)
- Pre príjemné osvetlenie záhrady, terasy alebo balkóna
- Zapína sa automaticky pri súmraku
- Ochrana proti striekajúcej vode (IP44)
- Solárna prevádzka nezávislá na sieťovom napájaní s dobou svietenia až 8 hodín (pri optimálnom nabití)
Parametre:
- Farba svetla: Teplá biela
- Počet LED: 150
- Napájanie: Solárne
- Vzdialenosť LED diód: 10 cm
- Dĺžka:15 m + 1 m napájací kábel
- Farba kábla:Čierna
- Výrobca: Linder Exclusiv
Svetelná LED reťaz 150 LED teplá biela:
Solárná LED reťaz s 150 LED žiarovkami vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie s celoročným využitím .
Solárna Led svetelná reťaz ktorú môžete využiť pre vinočnú výzdobu ako vianočnú svetelnú reťaz a vyzdobiť si tak
interier ako aj
exterier Vášho domu alebo záhrady .Vďaka zelenej farbe kábla je ideálna pre zdobenie rastlín a kríkov .
Svetelná Led reťaz vám dokonale skrášli a oživí káždúzáhradu alebo záhradnú párty .
Solárný panel môžete pripevniť na okno alebo zapichnúť do zeme .
Popis:
LED solárná svetelná reťaz s účínnými LEd diódami
Farba LED diód: teplá biela
Farba kábla : zelená
Dlžka prívodného kábla : cca 1m
Odstup LEd svetiel cca 10 cm
REžim svietenia: svietenie alebo blikanie
OFF vypínač na solárny panel
Automatické zapnutie pri zotmení alebo súmraku
Počet LED svetiel : 150 ks
Ďlžka : 15 m + 1 m prívodový kábel
VStupný prúd : 35-40 mA
Solárne panely : 2V 135mA
Batérie: Ni-MH 1,2V AA TN 800 mAh
LED solárne rozprávkové svetlá - 150 teplých bielych LED diód - funkcia blikania - zelený kábel - vonkajšie - D: 15 m
Táto dekoratívna LED solárna svetelná reťaz ozdobí váš balkón, terasu a záhradu. 150 teplých bielych LED diód vytvára mihotavé svetlo, ktoré vyzerá mimoriadne krásne.
Ďalšou dômyselnou funkciou je, že solárnu svetelnú reťaz môžete nastaviť tak, aby blikala alebo svietila stále.
Tento pútač pozornosti nevyžaduje žiadny ďalší zdroj energie. Solárna svetelná reťaz LED je vybavená solárnym panelom. Batéria sa nabíja slnečnou energiou. Keď sa zotmie, LED solárna svetelná reťaz sa automaticky zapne.
Dúfame, že sa vám zdobenie so solárnou svetelnou reťazou LED bude páčiť!
- LED solárne rozprávkové svetlá
- Materiál: plast
- Prívodný kábel: 1 m
- Rozstupy svetelných zdrojov: 10 cm
- Dĺžka svetla: 15 m
- Celková dĺžka: 16 m
- Farba kábla: zelená
- Vedenie kábla: Vlákno
- Vedenie prúdu: Jednožilový (jedno vlákno)
- Typ osvetľovacieho telesa: LED
- Počet žiaroviek: 150 LED
- Farba svetla: teplá biela
- Funkcia: blikajúce a stále svetlo
- Vymeniteľný svetelný zdroj: Nie
- Vypínač: Áno
- Snímač súmraku: Áno
- Napájanie: Solárne 1 x Ni-Mh AA dobíjanie - súčasťou dodávky
- Vymeniteľná batéria: Áno
- Oblasť použitia: Vonkajšie prostredie (IP44)
Poznámka:Svetlo potrebuje na začiatku sezóny približne 36 hodín slnečného svitu, aby sa batéria úplne nabila. Potom postačia bežné slnečné dni. Preto na začiatku nastavte zapnutie počas dňa a vypnutie večer. Po 2-3 dňoch bude batéria plne nabitá a môžete začať pracovať (potom nastavte na ON natrvalo).
Keď je vonku zima a tma, správne osvetlenie vytvára útulnú, kontemplatívnu a atmosférickú atmosféru. Preto sú rozprávkové svetlá skvelým nápadom na dekoráciu v tmavom ročnom období, ktoré vytvoria hrejivú atmosféru. S týmito 150 solárnymi LED rozprávkovými svetlami sa vám to určite podarí!
Podrobnosti o výrobku
- LED rozprávkové svetlá
- Na použitie v interiéri aj exteriéri
- 150 LED diód
- Farba svetla: teplá biela
- Rozstupy LED: približne 10 cm
- Farba kábla: zelená
- Dĺžka reťaze: približne 15 m
- Prívodný kábel: cca 1 m
- Spínač zapnutia a vypnutia
- Funkcia blikania
- Vrátane zemného hrotu na upevnenie do zeme
- Vrátane prísavky na pripevnenie k zemi
LED solárne rozprávkové svetlá, solárne svetelné reťaze, záhradné osvetlenie
so 150 LED
Údaje o tovare:
Vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie - vrátane solárneho panela (2 V, 135 mA)
Farba: teplá biela
Rozstupy svetiel cca 10 cm
vrátane dobíjacej batérie (TN Ni-MH 1,2 V AA 800 mAh)
s vypínačom a prepínateľnou funkciou blikania
vrátane montážnej sady so zemným hrotom a prísavkou na montáž na okno/stenu
Pripravené na okamžité pripojenie!
Súčasťou dodávky:
- LED solárna svetelná reťaz
- Dĺžka
- 1600 cm
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Materiál
- Plast
- Informácie o materiáli
- Plastové
- Napájanie na batérie
- Nie
- Obsahuje batérie
- Áno
- Stmievateľné
- Áno
- Výrobca
- Linder Exclusiv GmbH
- Vrátane žiarovky
- Áno
- Farba svetla
- Teplá biela
- Počet žiaroviek
- 150
- Prevádzkový režim
- Solárny
- Počet kusov
- 1
- Miesto využitia
- Exteriér
- Kapacita batérie/akumulátora
- 0 MAh
- Napätie
- 2000 mV
- EAN kód
- 4039214800331
- Stupeň ochrany IP
- IP44
- Číslo od výrobcu
- LK202W
- Dĺžka
- 1600 cm
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Materiál
- Plast
- Informácie o materiáli
- Plastové
- Napájanie na batérie
- Nie
- Obsahuje batérie
- Áno
- Stmievateľné
- Áno
- Výrobca
- Linder Exclusiv GmbH
- Vrátane žiarovky
- Áno
- Farba svetla
- Teplá biela
- Počet žiaroviek
- 150
- Prevádzkový režim
- Solárny
- Počet kusov
- 1
- Miesto využitia
- Exteriér
- Kapacita batérie/akumulátora
- 0 MAh
- Napätie
- 2000 mV
- EAN kód
- 4039214800331
- Stupeň ochrany IP
- IP44
- Číslo od výrobcu
- LK202W
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

Nedis AX8401000, Girlanda, Zelená, Biela, Vianoce, 6 m, Chlapec / dievča, Súčasné
11,72 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nedis AX8415220, Girlanda, Čierna, Biela, Vianoce, 7,7 m, Chlapec / dievča, Súčasné
12,30 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: VISO

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

3D vianočná hviezda 12 cm s časovačom - biela - dekoratívna svietiaca hviezda na batérie na vnútorné aj vonkajšie použitie
12,78 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,71 €
Predajca: Special-trends

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

3.12 reťazcov teplých bielych rozprávkových svetiel 8 funkcií a časovač - 192 LED / 2,4 m
15,99 €
Predajca: Special-trends

LED STAR s 38 LED diódami - približne 25 x 30 cm
10,64 €
Predajca: Special-trends

Drôtená svetelná reťaz 795 cm so 160 LED diódami a 8 svetelnými funkciami - teplá biela - záhradné dekoratívne osvetlenie vonkajšie vnútorné na batérie s časovačom
13,85 €
Predajca: Special-trends

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,75 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Koberec z jahňacej kože z ovčej kože Dekoratívna kožušina Koberec z mäkkej imitácie jahňacej kože s dlhosrstým vzhľadom kožušiny Imitácia vlny Koberec do postele Koberec na pohovku Huňaté koberce do spálne obývačka G 40 x 60 cm
20,33 €
Predajca: odsellingaaa

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
29,57 €
Predajca: somnia24

HIT 23146219 - LED svietidlo 48 LED - 400 cm / časovač
11,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,61 €
Predajca: Special-trends

sprchová hlavica s filtráciou 3 v 1 Sprchový sprej Úspora vody s iónovým filtrom Filtrom proti vodnému kameňu a 3 typmi rozprašovania (štýl A/modrý)
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam

Vileda Spin & Clean Mop 161821
42,81 €
Predajca: egenta-shop

Profesionálna maliarska súprava, Profesionálna maliarska sada – plniace valčeky, nastaviteľná rukoväť a nádobka na farbu (6 v 1) - PRIMEPAINTER
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

SANILO® Ocean WC sedátko, WC poklop priamo od výrobcu, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WCShop24

Panasonic KX-TGC422, DECT telefón, Bezdrôtový handset, Hlasitý odposluch, 120 položky, ID volajúceho, Biela
136,77 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Linder Exclusiv Vianočná svetelná sieť 160 LED Teplá biela
19,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Proki

Vôňa vody Joop! Le Bain s vôňou parfémované vody, 75 ml.
275,33 €/1l
20,65 €
Predajca: BRASTYGroup

288 LED Meteor Shower Rozprávkové svetlá Vodotesné vianočné svetlá Meteor Icicle, modré
22,39 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,39 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Intenso Speed Line, 128 GB, USB Typ-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Čiapky, 8 g, Čierna
29,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Osivo trávnika Wolf Turbo na podsievanie LR 25 0,5 kg
59,80 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
92,00 €
Predajca: HAI-END

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Solárna svetelná reťaz
Všetko dobré. Prišiel rýchlo a rozprávkové svetlá fungujú perfektne
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a top článok
Článok je skvelý
Hodnotenie z 23. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svetelná reťaz
Veľmi dobrá kvalita a spracovanie.
Hodnotenie z 8. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka
Jednoduchá objednávka, rýchle, rýchle dodanie
Hodnotenie z 1. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
LEX 150 solárne LED rozprávkové svetlá
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 25. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Led solárne svetlo reťaz Dobré záhradné osvetlenie
Veľmi dobré záhradné osvetlenie
Hodnotenie z 27. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
solárne vedenie
Nájsť článok veľmi
Hodnotenie z 2. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne sa rozsvieti
Dobre sa rozsvieti, keď slnko dostatočne svieti a dosiahne zásobník.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vianočné svetielka: 500 LED s ovládačom, 8 režimov svietenia, teplá biela farba
19,99 €
Predajca: HomeMarkt24

COSTWAY svietiaci vianočný anjel 160 cm, okrídlená vianočná dekorácia so 180 teplými bielymi LED diódami, aureola a krídla, vianočná figúrka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
109,99 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,99 €
Predajca: FDSGmbH

LED vianočné hviezdne okenné svetlá 2 kusy teplé biele LED mesačné svetlá okenné rozprávkové svetlá závesné svetlá batérie vianočné dvere dom strana dekorácie



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
16,78 €
Predajca: Easy-Home

LED vianočné osvetlenie Vianočné osvetlenie, LED okenné rozprávkové svetlá na batérie, teplá biela vianočná dekorácia pre vianočnú výzdobu balkóna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
13,95 €
Predajca: Easy-Home

LED snehuliak vianočné osvetlenie, LED okenné rozprávkové svetlá na batérie, teplá biela vianočná dekorácia pre vianočnú výzdobu balkóna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
19,78 €
Predajca: Easy-Home

LED vianočné stromčekové vianočné osvetlenie, LED okenné rozprávkové svetlá na batérie, teplá biela vianočná dekorácia na vianočnú výzdobu balkóna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
13,95 €
Predajca: Easy-Home

LED Santa Claus vianočné osvetlenie, LED okenné rozprávkové svetlá na batérie, teplá biela vianočná dekorácia pre vianočnú výzdobu balkóna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(27)Počet hodnotení: 27
13,95 €
Predajca: Easy-Home

LED snehuliak 60 cm, vnútorná vonkajšia vianočná dekorácia vianočné osvetlenie na batérie s časovačom vianočná dekorácia, farba svetla: biela
42,43 €
Predajca: Easy-Home

COSTWAY 3-dielny LED sob so sánkami a 280 teplými bielymi LED svetlami, vianočná dekorácia, osvetlená vianočná figúrka soba, vianočné osvetlenie
184,99 €
Predajca: FDSGmbH

COSTWAY LED sob so sánkami, vianočná dekorácia, svietiaca vianočná figúrka soba so 100 studenými bielymi svetlami, vianočné osvetlenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
144,99 €
Predajca: FDSGmbH

LED špirálový vianočný stromček Stmievateľné RGB osvetlenie stromčeka Skladací vianočný stromček Vianočná dekorácia Vianočné osvetlenie s časovačom, 1,8 m



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,49 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+++.
Spektrum A++ do EPredajca: lapamax

vidaXL LED svetelná reťaz s 2000 LED diódami Modrá 200 m PVC



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,99 €
Predajca: vidaXL

vidaXL LED sobí rodina Vianočná dekorácia Akryl 160 LED farebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
119,99 €
Predajca: vidaXL

Outsunny LED vianočná dekorácia "Rentier a sánky" s 170 svetielkami, biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Svietiaca vŕbová 240 LED vianočná dekorácia na stromček 180 cm teplá farba mnoho farieb
56,74 €
Predajca: Zolta

Konstsmide 4205-000



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
143,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mikuláš s lampášom 80 LED Linder Exclusiv



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
38,90 €
Predajca: Proki

Zlatý sob so 40 LED svetielkami, vianočná dekorácia na batérie
86,99 €
Predajca: homerci

COSTWAY LED vianočný tučniak, svietiaca vianočná dekorácia so 130 studenými bielymi LED diódami, 120 cm vianočné postavičky s 2 tučniakmi na lyžiach, klobúk, šál



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,99 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,99 €
Predajca: FDSGmbH

BEARWARE 3x LED rozprávkové svetlá, solárne 10 m teplá biela, vnútorné a vonkajšie, solárny panel s dobíjacou batériou, 100 LED diód, IP44



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
53,95 €
Predajca: Ganz-Einfach