4,6



Na základe 5 hodnotení
Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
21,65 €
30,93 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Rum a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK16,70 €/1l
70,15 €
Predajca: Cubata

Ďalšie informácie o reklame
Botucal (Diplomático) RESERVA EXCLUSIVA Ron Antiguo 40% obj. 0,7l v škatuli150 928,58 €/1l
105,65 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Ron Santiago de Cuba Extra Añejo 12 Años 40% obj. 0,7l v darčekovej krabici57,13 €/1l
39,99 €
Predajca: Cubata

Ďalšie informácie o reklame
Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l174,61 €/1l
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed

Bacardi Carta Blanca 37,5%
30,77 €/1l
30,77 €
Predajca: Ambiente-3000

Bacardi Razz Rum a prírodná malinová príchuť Flasche 700ml
27,93 €/1l
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BACARDÍ Carta Blanca, 37,5%
44,04 €/1l
31,46 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,83 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Reserva Ocho 8 Jahre Rare Gold Rum Puerto Rico | 40 % obj. | 0,7 l
60,73 €/1l
42,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan White 37,5% obj.
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Ron Carta Blanca Superior, 37,50 %, 3,00 litra
40,68 €/1l
122,04 €
Doprava zdarma
Predajca: italia-genuss

Bacardi tropický rum a prírodné arómy likér Flache 700ml
25,81 €/1l
18,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
82,59 €/1l
57,81 €
Predajca: AllYouNeed

Asmussen Rum Original s jamajským rumom aj na horúce nápoje 700ml
19,01 €/1l
13,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
70,09 €/1l
52,44 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,06 €
Predajca: AllYouNeed

Pott Rum pravý zámorský rum najvyššej kvality a zrelosti 700ml
23,51 €/1l
16,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan Dark Rum Karibik | 40% obj. | 0,7 l
33,19 €/1l
23,23 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bacardi Carta Blanca Superior Biely rum s príchuťou vanilky a mandlí 700ml
Don Facundo strávil desať rokov zdokonaľovaním svojho BACARDÍ Carta Blanca. Tento jemný rum s vanilkovými a mandľovými tónmi nie je taký dominantný ako gin, ale má oveľa intenzívnejšiu chuť ako vodka. Je ideálny na prípravu klasických rumových koktailov, ako je napríklad mojito.
Klasický biely rum s charakteristickou vanilkovou a mandľovou chuťou, za ktorú vďačí zreniu v sudoch z bieleho duba a následnej filtrácii cez našu tajnú zmes dreveného uhlia.
Bacardi GmbH Hindenburgstraße 49 22297 Hamburg
Don Facundo strávil desať rokov zdokonaľovaním svojho vína BACARDÍ Carta Blanca. Je hladká a jemná, s tónmi mandlí a vanilky, nedominuje ako gin ani nezaniká ako vodka. Perfektne sa hodí do klasických rumových koktailov, ako je napríklad Mojito.
Pridajte rum BACARDÍ Carta Blanca do chladného, sviežeho, čerstvo vylisovanej limetky a mäty na ľade. Práve ste vytvorili osviežujúci Original BACARDÍ Mojito - dokonalý rumový kokteil na západ slnka a iné magické chvíle.
Chuť: Vyvážená s jemnými ovocnými a kvetinovými tónmi a nádychom vanilky a mandlí.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- neobsahuje žiadne deklarovateľné prídavné látky
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 37.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49 22297 Hamburg
- Obchodný názov
- Rum
- Výrobca
- Pôvod
- Kuba
- Číslo od výrobcu
- 59226
- EAN kód
- 5010677012638
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- neobsahuje žiadne deklarovateľné prídavné látky
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 37.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49 22297 Hamburg
- Obchodný názov
- Rum
- Výrobca
- Pôvod
- Kuba
- Číslo od výrobcu
- 59226
- EAN kód
- 5010677012638
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
43,07 €/1l
30,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Silver Elaborado De agave Azul aus Mexiko 700ml
32,67 €/1l
22,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hendrick's Gin 700ml
54,57 €/1l
42,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,20 €
Predajca: AllYouNeed

Vodka Absolut Courant 700 ml | vodka
100,84 €/1l
82,53 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,59 €
Predajca: AllYouNeed

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Bombay Sapphire London Dry Gin | 40 % obj. | 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

De Kuyper Peachtree, Broskyňa, 20%
35,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nega Fulo Cachaca | 41,5 % obj. | 0,7 litra
34,01 €/1l
23,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 L, Blended, USA, Tennessee, Sklenená nádoba, 40%
59,94 €/1l
20,98 €
Predajca: Store-Germany

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu pri Rýne | 36 % obj. | 0,7 l
56,11 €/1l
39,28 €
Predajca: AllYouNeed

Lillet Blanc Aperitív | 17 % obj. | 0,75 l
27,25 €/1l
22,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,44 €
Predajca: AllYouNeed

Peter Mertes Bree Rizling rýnsky s trpkou ovocnou chuťou 750ml
8,63 €/1l
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Lemon | 32 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 obj. percent 1000ml
43,54 €/1l
43,54 €
Predajca: Ambiente-3000

Malibu Original, 21%, Španielsko
30,54 €/1l
21,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bols Blue Curacao 21% vol. 0,5 L
23,06 €/1l
11,53 €
Predajca: Store-Germany

Kokosový krém
30,27 €/1l
9,99 €
Predajca: AllYouNeed

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
60% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
60%40% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
40%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Úplne skvelé
Hodnotenie z 24. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Dobré
Hodnotenie z 5. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
môžete piť. Veľmi chutné
Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dictador 2 MASTERS 1978 39-ročný kolumbijský rum Leclerc Briant Finish 2. vydanie 41,2 % 0,70 l.
2 063,82 €
-298,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 765,13 €
Predajca: AllYouNeed
2 521,61 €/1l

Dictador BEST OF 1972 EXTREMO Kolumbijský rum Limitovaná edícia 44 % 0,70 l.
2 058,22 €
-297,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 760,34 €
Predajca: AllYouNeed
2 514,77 €/1l

Facundo PARAÍSO XA Rum 40,00 % 0,70 litra
1 121,82 €
-162,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
959,46 €
Predajca: AllYouNeed
1 370,66 €/1l

Don Papa Rum Rye Aged Rum 45,0 % 0,70 l.
930,13 €
-134,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
795,52 €
Predajca: AllYouNeed
1 136,46 €/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
429,99 €
Predajca: Cubata
614,27 €/1l

Rum Cubay Carta Blanca Extra Viejo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
218,00 €
Predajca: Cubata
311,43 €/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 2s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, fľaša, 40%, 700 ml, 703159
327,41 €
-47,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
280,03 €
Predajca: AllYouNeed
200,02 €/1l

Facundo EXIMO X rokov Rum 40,00 % 0,70 litra
250,69 €
-36,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
214,41 €
Predajca: AllYouNeed
306,30 €/1l

Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7 l v darčekovej krabici



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
245,16 €
-35,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,68 €
Predajca: AllYouNeed
299 542,87 €/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
97,14 €
Predajca: Cubata
23,13 €/1l

Rum Don Papa 7 rokov 40,00 % 0,70 litra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
200,72 €
-29,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
171,68 €
Predajca: AllYouNeed
245,26 €/1l

Bacardi 10 rokov Gran Reserva Diez Extra Rare Gold Rum 40 % 1,00 l.
185,93 €
-26,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,02 €
Predajca: AllYouNeed
159,02 €/1l

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(55)Počet hodnotení: 55
70,15 €
Predajca: Cubata
16,70 €/1l

Ron Perla del Norte Carta Blanca SIX PACK
67,50 €
Predajca: Cubata
16,07 €/1l

Ron Vigia Gran Reserva 18 Años



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,99 €
Predajca: Cubata
85,70 €/1l

Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(39)Počet hodnotení: 39
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed
174,61 €/1l

Botucal (Diplomático) RESERVA EXCLUSIVA Ron Antiguo 40% obj. 0,7l v škatuli



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
105,65 €
Predajca: AllYouNeed
150 928,58 €/1l

Ron Santiago de Cuba Extra Añejo 12 Años 40% obj. 0,7l v darčekovej krabici



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: Cubata
57,13 €/1l
![Obrázok produktu pre Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/66eb7577eff3d3117225380b88165dd4.webp)
Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,58 €
Predajca: AllYouNeed
140,83 €/1l

Rum Cubay Special Reserve 10 rokov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,99 €
Predajca: Cubata
51,41 €/1l